SHEEP - BORDER CHEVIOT - Ram 1 yr & under 2
1st - TW Cheviots
2nd - Jacki&Kirsten Spall
3rd - Roger Flynn
4th - Doyne Lenhart
5th - Joella Shultz
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Ram lamb, born Sept 1 thru Dec 31, last year
1st - Roger Flynn
2nd - Jacki&Kirsten Spall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Ram lamb, born Jan 1 thru Feb 14, current year
1st - Ted Coil & Family
2nd - Doyne Lenhart
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Cash Coil
2nd - TW Cheviots
3rd - TW Cheviots
4th - Doyne Lenhart
5th - John, Shannon & Alex Taylor
6th - Doyne Lenhart
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Pair of ram lambs, any age
1st - TW Cheviots
2nd - Doyne Lenhart
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Champion Ram
1st - Ted Coil & Family
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Reserve Champion Ram
1st - TW Cheviots
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Ewe 1 yr & under 2
1st - TW Cheviots
2nd - Cash Coil
3rd - Roger Flynn
4th - Roger Flynn
5th - TW Cheviots
6th - Doyne Lenhart
7th - Jacki&Kirsten Spall
8th - Jacki&Kirsten Spall
9th - Doyne Lenhart
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Pair of yearling ewes
1st - TW Cheviots
2nd - Roger Flynn
3rd - Doyne Lenhart
4th - Jacki&Kirsten Spall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Ewe lamb, born Sept 1 thru Dec 31 last year
1st - TW Cheviots
2nd - Beau Mumm
3rd - Jacki&Kirsten Spall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Ewe lamb, born Jan 1 thru Feb 14 current year
1st - Roger Flynn
2nd - Ted Coil & Family
3rd - Doyne Lenhart
4th - Jacki Spall
5th - Kirsten Spall
6th - Beau Mumm
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Ted Coil & Family
2nd - TW Cheviots
3rd - Roger Flynn
4th - Doyne Lenhart
5th - Jacki&Kirsten Spall
6th - Doyne Lenhart
7th - John, Shannon & Alex Taylor
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Pair of ewe lambs, any age
1st - Ted Coil & Family
2nd - TW Cheviots
3rd - Roger Flynn
4th - Beau Mumm
5th - Doyne Lenhart
6th - Jacki&Kirsten Spall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Champion Ewe
1st - Roger Flynn
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Reserve Champion Ewe
1st - TW Cheviots
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Best Four Head
1st - TW Cheviots
2nd - Roger Flynn
3rd - Jacki&Kirsten Spall
4th - Doyne Lenhart
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Flock
1st - TW Cheviots
2nd - Roger Flynn
3rd - Jacki&Kirsten Spall
4th - Doyne Lenhart
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Premier Exhibitor
1st - TW Cheviots
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Best Head - Ram
1st - Jacki&Kirsten Spall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Best Head - Ewe
1st - TW Cheviots
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Ram 1 yr & under 2
1st - TW Cheviots
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Ram lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - Ted Coil & Family
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Ram lamb, born after Feb 14, current year
1st - Cash Coil
2nd - TW Cheviots
3rd - TW Cheviots
4th - John, Shannon & Alex Taylor
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Pair of ram lambs, any age
1st - TW Cheviots
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Champion Ram
1st - Ted Coil & Family
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - TW Cheviots
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Ewe 1 yr & under 2
1st - TW Cheviots
2nd - Cash Coil
3rd - TW Cheviots
4th - Jacki&Kirsten Spall
5th - Jacki&Kirsten Spall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - TW Cheviots
2nd - Jacki&Kirsten Spall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Ewe lamb, born Sept 1-Dec 31, last year
1st - TW Cheviots
2nd - Jacki&Kirsten Spall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Ewe lamb, born Jan 1-Feb 14, current year
1st - Ted Coil & Family
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14, current year
1st - Ted Coil & Family
2nd - TW Cheviots
3rd - Jacki&Kirsten Spall
4th - John, Shannon & Alex Taylor
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Ted Coil & Family
2nd - TW Cheviots
3rd - Jacki&Kirsten Spall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Champion Ewe
1st - TW Cheviots
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - Ted Coil & Family
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Best Four Head
1st - TW Cheviots
2nd - Jacki&Kirsten Spall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Flock
1st - TW Cheviots
2nd - Jacki&Kirsten Spall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Ted Coil & Family
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Best Head - Ram
1st - Jacki&Kirsten Spall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Best Head - Ewe
1st - TW Cheviots
SHEEP - COLUMBIA - Ram lamb, born Jan 1 thru Feb 14 current year
1st - Advancing Farm & Family
2nd - MKM Farm
3rd - Thomas Conner
SHEEP - COLUMBIA - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - MKM Farm
SHEEP - COLUMBIA - Pair of ram lambs, any age
1st - MKM Farm
SHEEP - COLUMBIA - Champion Ram
1st - Advancing Farm & Family
SHEEP - COLUMBIA - Reserve Champion Ram
1st - MKM Farm
SHEEP - COLUMBIA - Ewe 1 yr & under 2
1st - Advancing Farm & Family
2nd - Ryan Hendricks
3rd - Advancing Farm & Family
4th - MKM Farm
5th - Cortney Copeland
6th - MKM Farm
7th - Thomas Conner
8th - Thomas Conner
SHEEP - COLUMBIA - Pair of yearling ewes
1st - Advancing Farm & Family
2nd - MKM Farm
3rd - Thomas Conner
SHEEP - COLUMBIA - Ewe lamb, born Sept 1- Dec 31 last year
1st - Thomas Conner
2nd - MKM Farm
3rd - Thomas Conner
4th - MKM Farm
SHEEP - COLUMBIA - Ewe lamb, born Jan 1 thru Feb 14 current year
1st - Cortney Copeland
2nd - Cortney Copeland
3rd - Thomas Conner
4th - Thomas Conner
SHEEP - COLUMBIA - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Ryan Hendricks
2nd - Ryan Hendricks
3rd - Advancing Farm & Family
4th - Advancing Farm & Family
SHEEP - COLUMBIA - Pair of ewe lambs, any age
1st - Cortney Copeland
2nd - Thomas Conner
3rd - Ryan Hendricks
4th - MKM Farm
5th - Advancing Farm & Family
SHEEP - COLUMBIA - Champion Ewe
1st - Advancing Farm & Family
SHEEP - COLUMBIA - Reserve Champion Ewe
1st - Ryan Hendricks
SHEEP - COLUMBIA - Best Four Head
1st - Advancing Farm & Family
2nd - MKM Farm
3rd - Thomas Conner
SHEEP - COLUMBIA - Flock
1st - MKM Farm
2nd - Advancing Farm & Family
3rd - Thomas Conner
SHEEP - COLUMBIA - Premier Exhibitor
1st - MKM Farm
SHEEP - COLUMBIA - Best of Show - Fleece
1st - Thomas Conner
2nd - Advancing Farm & Family
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Ram lamb, born Jan 1- Feb 14 current year
1st - Advancing Farm & Family
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Champion Ram
1st - Advancing Farm & Family
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Ewe 1 yr & under 2
1st - Advancing Farm & Family
2nd - Advancing Farm & Family
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Advancing Farm & Family
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Advancing Farm & Family
2nd - Advancing Farm & Family
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Advancing Farm & Family
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Champion Ewe
1st - Advancing Farm & Family
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - Advancing Farm & Family
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Best Four Head
1st - Advancing Farm & Family
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Flock
1st - Advancing Farm & Family
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Advancing Farm & Family
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Best of Show - Fleece
1st - Advancing Farm & Family
SHEEP - COMMERCIAL RAM & EWE OPEN SHOW - Ram Lamb, up to 1 year
1st - Joel Flanders
2nd - Tom Slack
3rd - Brett Slack
4th - Val Slack
5th - CORY & TANNER EDGE
6th - Tom Slack
SHEEP - COMMERCIAL RAM & EWE OPEN SHOW - Champion Ram
01st - Joel Flanders
SHEEP - COMMERCIAL RAM & EWE OPEN SHOW - Reserve Champion Ram
1st - Tom Slack
SHEEP - COMMERCIAL RAM & EWE OPEN SHOW - Ewe Lamb, up to 1 year
1st - Morgan Hauger
2nd - Morgan Hauger
3rd - Joel Flanders
4th - Tom Slack
5th - Val Slack
6th - Tom Slack
SHEEP - COMMERCIAL RAM & EWE OPEN SHOW - Ewe Lamb, up to 1 year
1st - Cody & Seth Michel
2nd - Tom Slack
3rd - Tommy Hobbs
4th - Verhaeghe Livestock
5th - CORY & TANNER EDGE
6th - Porshe Kellems
SHEEP - COMMERCIAL RAM & EWE OPEN SHOW - Ewe Lamb, up to 1 year
1st - Verhaeghe Livestock
2nd - Cody & Seth Michel
3rd - Tommy Hobbs
4th - Grant & Garrett Friesen
5th - Joel Flanders
SHEEP - COMMERCIAL RAM & EWE OPEN SHOW - Ewe Lamb, up to 1 year
1st - Morgan Hauger
2nd - Tommy Hobbs
3rd - AMBER AND BRIANNA FERRELL
4th - Morgan Hauger
5th - Grant & Garrett Friesen
6th - Grant & Garrett Friesen
7th - Tom Slack
SHEEP - COMMERCIAL RAM & EWE OPEN SHOW - Ewe Yearling, 1 year and under 2
1st - Morgan Hauger
2nd - Cody & Seth Michel
3rd - Verhaeghe Livestock
SHEEP - COMMERCIAL RAM & EWE OPEN SHOW - Ewe Yearling, 1 year and under 2
1st - Joel Flanders
2nd - AMBER AND BRIANNA FERRELL
3rd - Joel Flanders
4th - Steve Dimitt
5th - Steve Dimitt
SHEEP - COMMERCIAL RAM & EWE OPEN SHOW - Champion Ewe
1st - Morgan Hauger
SHEEP - COMMERCIAL RAM & EWE OPEN SHOW - Reserve Champion Ewe
1st - Tommy Hobbs
SHEEP - CORRIEDALE - Ram 1 yr & under 2
1st - Merlau Farms
2nd - Scott Romine
3rd - Wayne Kemler
SHEEP - CORRIEDALE - Ram lamb, born Sept 1-Dec 31 last year
1st - John St. Amour
2nd - Merlau Farms
3rd - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - Ram lamb, born Jan 1- Feb 14 current year
1st - John St. Amour
2nd - Merlau Farms
3rd - Wayne Kemler
4th - Scott Romine
5th - Merlau Farms
6th - Scott Romine
SHEEP - CORRIEDALE - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Merlau Farms
2nd - Merlau Farms
3rd - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - Pair of ram lambs, any age
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
3rd - Scott Romine
SHEEP - CORRIEDALE - Champion Ram
1st - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - Reserve Champion Ram
1st - Scott Romine
SHEEP - CORRIEDALE - Ewe 1 yr & under 2
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
3rd - Merlau Farms
4th - Scott Romine
5th - John St. Amour
6th - Wayne Kemler
7th - Scott Romine
8th - Wayne Kemler
9th - Wendel & Doris DeWitt
SHEEP - CORRIEDALE - Pair of yearling ewes
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
3rd - Scott Romine
4th - Wayne Kemler
SHEEP - CORRIEDALE - Ewe lamb, born Sept 1-Dec 31 last year
1st - Merlau Farms
2nd - Merlau Farms
3rd - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - Ewe lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - John St. Amour
2nd - Merlau Farms
3rd - Merlau Farms
4th - Scott Romine
5th - Wayne Kemler
6th - Scott Romine
SHEEP - CORRIEDALE - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Merlau Farms
2nd - Wayne Kemler
3rd - Wayne Kemler
4th - Merlau Farms
5th - John St. Amour
6th - Wendel & Doris DeWitt
SHEEP - CORRIEDALE - Pair of ewe lambs, any age
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
3rd - Scott Romine
4th - Wayne Kemler
SHEEP - CORRIEDALE - Champion Ewe
1st - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - Reserve Champion Ewe
1st - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - Best Four Head
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
3rd - Scott Romine
4th - Wayne Kemler
SHEEP - CORRIEDALE - Flock
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
3rd - Scott Romine
4th - Wayne Kemler
SHEEP - CORRIEDALE - Premier Exhibitor
1st - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - Best of Show - Fleece
1st - Scott Romine
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Ram 1 yr & under 2
1st - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Ram lamb, born Sept 1- Dec 31 last year
1st - John St. Amour
2nd - Merlau Farms
3rd - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Ram lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - John St. Amour
2nd - Merlau Farms
3rd - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Merlau Farms
2nd - Merlau Farms
3rd - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Pair of ram lambs, any age
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Ewe 1 yr & under 2
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
3rd - Merlau Farms
4th - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Ewe lamb, born Sept 1-Dec 31 last year
1st - Merlau Farms
2nd - Merlau Farms
3rd - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Ewe lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - John St. Amour
2nd - Merlau Farms
3rd - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Merlau Farms
2nd - Merlau Farms
3rd - John St. Amour
4th - Wendel & Doris DeWitt
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Champion Ewe
1st - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Best Four Head
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Flock
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Merlau Farms
SHEEP - POLLED DORSET - Ram 1 yr & under 2
1st - Mithoefer Dorsets
SHEEP - POLLED DORSET - Ram lamb, born Sept 1-Nov 30, last year
1st - robert schembs
2nd - Mithoefer Dorsets
3rd - Michael Pope
4th - robert schembs
SHEEP - POLLED DORSET - Ram lamb, born Jan 15, current year and after
1st - Michael Pope
SHEEP - POLLED DORSET - Pair of ram lambs, any age
1st - robert schembs
2nd - Michael Pope
SHEEP - POLLED DORSET - Champion Ram
1st - Mithoefer Dorsets
SHEEP - POLLED DORSET - Reserve Champion Ram
1st - Michael Pope
SHEEP - POLLED DORSET - Slick Sheared ewes 1 year and under 2
1st - Kaitlyn & Kayleigh Verhaeghe
SHEEP - POLLED DORSET - Ewe 1 yr & under 2
1st - Michael Pope
2nd - robert schembs
3rd - Mithoefer Dorsets
4th - Michael Pope
5th - Kaitlyn & Kayleigh Verhaeghe
6th - Mithoefer Dorsets
7th - Jennifer & Jason Apple
8th - Jennifer & Jason Apple
SHEEP - POLLED DORSET - Pair of yearling ewes
1st - Michael Pope
2nd - Mithoefer Dorsets
3rd - Kaitlyn & Kayleigh Verhaeghe
4th - Jennifer & Jason Apple
SHEEP - POLLED DORSET - Ewe lamb, born Sept 1-Nov 30 last year
1st - Mithoefer Dorsets
2nd - Mithoefer Dorsets
3rd - Michael Pope
4th - Michael Pope
5th - robert schembs
6th - Poynter Sheep Farm
7th - Jennifer & Jason Apple
SHEEP - POLLED DORSET - Ewe lamb, born Dec 1, last year to Jan 14, current year
1st - Poynter Sheep Farm
2nd - Mithoefer Dorsets
3rd - Mithoefer Dorsets
SHEEP - POLLED DORSET - Ewe lamb, born Jan 15, current year and after
1st - Michael Pope
2nd - Michael Pope
3rd - Kaitlyn & Kayleigh Verhaeghe
SHEEP - POLLED DORSET - Pair of ewe lambs, any age
1st - Michael Pope
2nd - Mithoefer Dorsets
3rd - Poynter Sheep Farm
SHEEP - POLLED DORSET - Champion Ewe
1st - Michael Pope
SHEEP - POLLED DORSET - Reserve Champion Ewe
1st - robert schembs
SHEEP - POLLED DORSET - Best Four Head
1st - Michael Pope
2nd - Mithoefer Dorsets
3rd - robert schembs
SHEEP - POLLED DORSET - Flock
1st - Michael Pope
2nd - Mithoefer Dorsets
SHEEP - POLLED DORSET - Premier Exhibitor
1st - Michael Pope
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Ram 1 yr & under 2
1st - Mithoefer Dorsets
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Ram lamb, born Sept 1- Nov 30 last year
1st - robert schembs
2nd - Mithoefer Dorsets
3rd - Michael Pope
4th - robert schembs
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Ram lamb, born Jan 15, current year and after
1st - Michael Pope
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Pair of ram lambs, any age
1st - robert schembs
2nd - Michael Pope
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Champion Ram
1st - Mithoefer Dorsets
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - Michael Pope
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Slick Sheared ewes 1 year and under 2
1st - Kaitlyn & Kayleigh Verhaeghe
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Ewe 1 yr & under 2
1st - Michael Pope
2nd - robert schembs
3rd - Mithoefer Dorsets
4th - Kaitlyn & Kayleigh Verhaeghe
5th - Mithoefer Dorsets
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Mithoefer Dorsets
2nd - Klay Verhaeghe
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Ewe lamb, born Sept 1-Nov 30,last year
1st - Mithoefer Dorsets
2nd - Mithoefer Dorsets
3rd - Michael Pope
4th - Michael Pope
5th - robert schembs
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Ewe lamb, Dec 1, last year-Jan 14, current year
1st - Mithoefer Dorsets
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Ewe lamb, born Jan 15, current year and after
1st - Michael Pope
2nd - Michael Pope
3rd - Kaitlyn & Kayleigh Verhaeghe
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Michael Pope
2nd - Mithoefer Dorsets
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Champion Ewe
1st - Michael Pope
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - robert schembs
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Best Four Head
1st - Michael Pope
2nd - Mithoefer Dorsets
3rd - robert schembs
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Flock
1st - Mithoefer Dorsets
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Mithoefer Dorsets
SHEEP - HORNED DORSET - Ram 1 year and under 2
1st - Jeff McDaniel
SHEEP - HORNED DORSET - Ram lamb, born Sept 1-Nov 30,last year
1st - Ridge Betts
2nd - Ridge Betts
3rd - Jarrod Alspaugh
SHEEP - HORNED DORSET - Ram lamb, born Jan 15, current year and after
1st - Rick Grimme
2nd - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - Pair of ram lambs, any age
1st - Ridge Betts
SHEEP - HORNED DORSET - Champion Ram
1st - Jeff McDaniel
SHEEP - HORNED DORSET - Reserve Champion Ram
1st - Ridge Betts
SHEEP - HORNED DORSET - Ewe 1 year and under 2
1st - Keegan Padgett
2nd - Jeff McDaniel
3rd - Ridge Betts
4th - Jennifer & Jason Apple
5th - Jeff McDaniel
6th - Ridge Betts
7th - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - Pair of yearling ewes
1st - Ridge Betts
2nd - Keegan Padgett
3rd - Jeff McDaniel
SHEEP - HORNED DORSET - Ewe lamb, born Sept 1 to Nov 30,last year
1st - Ridge Betts
2nd - Joe Crill
3rd - Ridge Betts
4th - Keegan Padgett
5th - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - Ewe lamb, born Dec 1,last year to Jan 14, current year
1st - Jeff McDaniel
2nd - Joe Crill
3rd - Keegan Padgett
4th - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - Ewe lamb, born Jan 15 of current year and after
1st - Jeff McDaniel
2nd - Ridge Betts
3rd - Ridge Betts
4th - Rick Grimme
5th - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - Pair of ewe lambs, any age
1st - Jeff McDaniel
2nd - Ridge Betts
3rd - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - Champion Ewe
1st - Ridge Betts
SHEEP - HORNED DORSET - Reserve Champion Ewe
1st - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - Best 4 head
1st - Ridge Betts
2nd - Jeff McDaniel
3rd - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - Flock
1st - Ridge Betts
2nd - Jeff McDaniel
3rd - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - Premier Exhibitor
1st - Ridge Betts
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Ram lamb, born Jan 15, current year and after
1st - Rick Grimme
2nd - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Champion Ram
1st - Rick Grimme
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Ewe 1 year and under 2
1st - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Ewe lamb, born Sept 1-Nov 30, last year
1st - Joe Crill
2nd - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Ewe lamb, born Dec 1,last year to Jan 14, current year
1st - Jeff McDaniel
2nd - Joe Crill
3rd - Keegan Padgett
4th - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Ewe lamb, born Jan 15, current year and after
1st - Jeff McDaniel
2nd - Rick Grimme
3rd - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Pair of ewe lambs,any age
1st - Jeff McDaniel
2nd - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Champion Ewe
1st - Jeff McDaniel
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Reserve champion Ewe
1st - Jeff McDaniel
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Best 4 Head
1st - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Flock
1st - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Jeff McDaniel
SHEEP - HAMPSHIRE - Slick sheared ram lamb 1 year & under 2
1st - Max Courtney
SHEEP - HAMPSHIRE - Ram 1 yr & under 2
1st - Michael & Lacey Jones
2nd - Taylor Stock Farm
SHEEP - HAMPSHIRE - Slick sheared ram lamb, Sept 1 thru Dec. 31, last year
1st - Joel Flanders
2nd - Cody & Seth Michel
3rd - Kelsey Verhaeghe
4th - Suzanna Storms
5th - Suzanna Storms
SHEEP - HAMPSHIRE - Ram lamb, born Sept 1-Dec 31 last year
1st - Beau Mumm
SHEEP - HAMPSHIRE - Ram lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - Beau Mumm
2nd - Taylor Stock Farm
3rd - Triple P Hampshires
4th - Dan & Marla Shell
5th - Amanda & Jake Feller
SHEEP - HAMPSHIRE - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Beau Mumm
2nd - Dan & Marla Shell
3rd - Taylor Stock Farm
4th - Dan & Marla Shell
SHEEP - HAMPSHIRE - Pair of ram lambs, any age
1st - Beau Mumm
2nd - Taylor Stock Farm
3rd - Suzanna Storms
4th - Dan & Marla Shell
SHEEP - HAMPSHIRE - Champion Ram
1st - Beau Mumm
SHEEP - HAMPSHIRE - Reserve Champion Ram
1st - Joel Flanders
SHEEP - HAMPSHIRE - Slick Sheared ewes 1 year and under 2
1st - Max Courtney
2nd - Suzanna Storms
3rd - Joel Flanders
4th - Joel Flanders
5th - Cody & Seth Michel
6th - Kelsey Verhaeghe
7th - Morgan Hauger
8th - Dan and Kris Myers and Family
9th - Suzanna Storms
10th - Alicia De Bolt
11th - Cody & Seth Michel
SHEEP - HAMPSHIRE - Ewes 1 yr & under 2
1st - Beau Mumm
2nd - Taylor Stock Farm
3rd - Dan & Marla Shell
4th - Taylor Stock Farm
5th - Beau Mumm
6th - Triple P Hampshires
7th - Dan & Marla Shell
8th - Michael & Lacey Jones
9th - Michael & Lacey Jones
10th - Alicia De Bolt
11th - Alicia De Bolt
12th - Triple P Hampshires
SHEEP - HAMPSHIRE - Pair of yearling ewes
1st - Joel Flanders
2nd - Beau Mumm
3rd - Taylor Stock Farm
4th - Suzanna Storms
5th - Dan & Marla Shell
6th - Michael & Lacey Jones
7th - Triple P Hampshires
8th - Cody & Seth Michel
9th - Alicia De Bolt
SHEEP - HAMPSHIRE - Slick Sheared Ewes Sept 1 last year and after
1st - Tommy Hobbs
2nd - Morgan Hauger
3rd - Tommy Hobbs
4th - Morgan Hauger
5th - Joel Flanders
6th - Joel Flanders
7th - Cody & Seth Michel
8th - Suzanna Storms
9th - Kelsey Verhaeghe
10th - Dan and Kris Myers and Family
11th - Suzanna Storms
12th - Cody & Seth Michel
13th - Taylor Stock Farm
14th - Dan and Kris Myers and Family
SHEEP - HAMPSHIRE - Ewe lamb, born Sept 1 - Dec 31, last year
1st - Beau Mumm
2nd - Dan & Marla Shell
3rd - Cody & Seth Michel
4th - Beau Mumm
5th - Dan & Marla Shell
SHEEP - HAMPSHIRE - Ewe lambs, born Jan 1 - Feb 14, current year
1st - Beau Mumm
2nd - Kelsey Verhaeghe
3rd - Morgan Hauger
4th - Cody & Seth Michel
5th - Michael & Lacey Jones
6th - Dan & Marla Shell
7th - Michael & Lacey Jones
8th - Dan & Marla Shell
9th - Taylor Stock Farm
10th - Triple P Hampshires
SHEEP - HAMPSHIRE - Ewe lamb, born after Feb 14, current year
1st - Wayne Belden
2nd - Morgan Hauger
3rd - Beau Mumm
4th - Dan & Marla Shell
5th - Max Courtney
6th - Kelsey Verhaeghe
7th - Taylor Stock Farm
8th - Beau Mumm
9th - Taylor Stock Farm
10th - Triple P Hampshires
11th - Wayne Belden
12th - Cody & Seth Michel
13th - Dan & Marla Shell
SHEEP - HAMPSHIRE - Pair of ewe lambs, any age
1st - Beau Mumm
2nd - Tommy Hobbs
3rd - Morgan Hauger
4th - Wayne Belden
5th - Dan & Marla Shell
6th - Kelsey Verhaeghe
7th - Joel Flanders
8th - Taylor Stock Farm
9th - Suzanna Storms
10th - Michael & Lacey Jones
11th - Cody & Seth Michel
12th - Triple P Hampshires
13th - Dan and Kris Myers and Family
SHEEP - HAMPSHIRE - Champion Ewe
1st - Wayne Belden
SHEEP - HAMPSHIRE - Reserve Champion Ewe
1st - Beau Mumm
SHEEP - HAMPSHIRE - Best Four Head
1st - Beau Mumm
2nd - Morgan Hauger
3rd - Joel Flanders
4th - Kelsey Verhaeghe
5th - Dan & Marla Shell
6th - Taylor Stock Farm
7th - Michael & Lacey Jones
8th - Cody & Seth Michel
9th - Suzanna Storms
10th - Triple P Hampshires
SHEEP - HAMPSHIRE - Flock
1st - Beau Mumm
2nd - Joel Flanders
3rd - Taylor Stock Farm
4th - Dan & Marla Shell
5th - Suzanna Storms
6th - Cody & Seth Michel
7th - Michael & Lacey Jones
8th - Triple P Hampshires
SHEEP - HAMPSHIRE - Premier Exhibitor
1st - Beau Mumm
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class- Slick sheared ram lamb 1 year and under 2
1st - Max Courtney
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class Slick sheared ram lamb, Sept. 1 thru Dec 31 last year
1st - Joel Flanders
2nd - Cody & Seth Michel
3rd - Kelsey Verhaeghe
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Ram lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - Triple P Hampshires
2nd - Amanda & Jake Feller
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Champion Ram
1st - Joel Flanders
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - Cody & Seth Michel
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Slick Sheared ewe 1 year and under 2
1st - Max Courtney
2nd - Joel Flanders
3rd - Cody & Seth Michel
4th - Kelsey Verhaeghe
5th - Dan and Kris Myers and Family
6th - Alicia De Bolt
7th - Cody & Seth Michel
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Ewes 1 yr & under 2
1st - Triple P Hampshires
2nd - Michael & Lacey Jones
3rd - Michael & Lacey Jones
4th - Triple P Hampshires
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Michael & Lacey Jones
2nd - Triple P Hampshires
3rd - Cody & Seth Michel
4th - Alicia De Bolt
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Slick Sheared Ewes Sep 1 last year and after
1st - Morgan Hauger
2nd - Morgan Hauger
3rd - Joel Flanders
4th - Joel Flanders
5th - Cody & Seth Michel
6th - Kelsey Verhaeghe
7th - Dan and Kris Myers and Family
8th - Cody & Seth Michel
9th - Dan and Kris Myers and Family
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Ewe lamb, born Sept 1-Dec 31, last year
1st - Cody & Seth Michel
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Ewe lambs born Jan 1 - Feb 14, current year
1st - Kelsey Verhaeghe
2nd - Morgan Hauger
3rd - Cody & Seth Michel
4th - Michael & Lacey Jones
5th - Michael & Lacey Jones
6th - Triple P Hampshires
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Ewe Lambs, born after Feb 14, current year
1st - Wayne Belden
2nd - Morgan Hauger
3rd - Max Courtney
4th - Kelsey Verhaeghe
5th - Triple P Hampshires
6th - Wayne Belden
7th - Cody & Seth Michel
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Pair of Ewe lambs, any age
1st - Morgan Hauger
2nd - Wayne Belden
3rd - Kelsey Verhaeghe
4th - Joel Flanders
5th - Michael & Lacey Jones
6th - Cody & Seth Michel
7th - Triple P Hampshires
8th - Dan and Kris Myers and Family
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Champion Ewe
1st - Wayne Belden
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - Morgan Hauger
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Best Four Head
1st - Morgan Hauger
2nd - Joel Flanders
3rd - Kelsey Verhaeghe
4th - Michael & Lacey Jones
5th - Cody & Seth Michel
6th - Triple P Hampshires
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Flock
1st - Joel Flanders
2nd - Cody & Seth Michel
3rd - Triple P Hampshires
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Morgan Hauger
SHEEP - KATAHDIN - Ram 1 year and under 2
1st - dyer family katahdins
2nd - Poynter Sheep Farm
3rd - Lucianna Reese
4th - US Sheep Company
5th - Samantha Bolen
6th - 5th K Farm
7th - Andrea Steele
8th - Lucianna Reese
9th - 5th K Farm
10th - Andrea Steele
SHEEP - KATAHDIN - Ram Lamb born Sept 1 - Dec 31, last year
1st - dyer family katahdins
2nd - dyer family katahdins
SHEEP - KATAHDIN - Ram Lamb born Jan 1 - Feb 14, current year
1st - Poynter Sheep Farm
SHEEP - KATAHDIN - Ram Lamb born after Feb 14, current year
1st - Poynter Sheep Farm
2nd - dyer family katahdins
3rd - dyer family katahdins
4th - Samantha Bolen
SHEEP - KATAHDIN - Pair of ram lambs, any age
1st - Poynter Sheep Farm
2nd - dyer family katahdins
SHEEP - KATAHDIN - Champion Ram Lamb
1st - Poynter Sheep Farm
SHEEP - KATAHDIN - Reserve Champion Ram Lamb
1st - dyer family katahdins
SHEEP - KATAHDIN - Ewe 1 year and under 2
1st - Andrea Steele
2nd - Poynter Sheep Farm
3rd - Poynter Sheep Farm
4th - dyer family katahdins
5th - dyer family katahdins
6th - US Sheep Company
7th - US Sheep Company
8th - Lucianna Reese
9th - 5th K Farm
10th - Andrea Steele
11th - 5th K Farm
SHEEP - KATAHDIN - Pair of Yearling Ewes
1st - Poynter Sheep Farm
2nd - dyer family katahdins
3rd - Andrea Steele
4th - US Sheep Company
SHEEP - KATAHDIN - Ewe Lamb born Sept 1 - Dec 31, last year
1st - Poynter Sheep Farm
2nd - David & Jane Smith
3rd - dyer family katahdins
4th - dyer family katahdins
SHEEP - KATAHDIN - Ewe Lamb, born Jan 1 - Feb 14, current year
1st - Poynter Sheep Farm
2nd - David & Jane Smith
3rd - Lucianna Reese
4th - dyer family katahdins
5th - Samantha Bolen
6th - Samantha Bolen
7th - Andrea Steele
8th - Andrea Steele
9th - 5th K Farm
10th - 5th K Farm
SHEEP - KATAHDIN - Ewe Lamb born after Feb 14, current year
1st - US Sheep Company
2nd - dyer family katahdins
3rd - David & Jane Smith
4th - dyer family katahdins
5th - US Sheep Company
6th - Samantha Bolen
SHEEP - KATAHDIN - Pair of Ewe Lambs, any age
1st - Poynter Sheep Farm
2nd - David & Jane Smith
3rd - dyer family katahdins
4th - Samantha Bolen
5th - US Sheep Company
6th - Andrea Steele
SHEEP - KATAHDIN - Champion Ewe
1st - Andrea Steele
SHEEP - KATAHDIN - Reserve Champion Ewe
1st - Poynter Sheep Farm
SHEEP - KATAHDIN - Best 4 Head
1st - Poynter Sheep Farm
2nd - dyer family katahdins
3rd - Lucianna Reese
4th - US Sheep Company
5th - Andrea Steele
6th - Samantha Bolen
7th - 5th K Farm
SHEEP - KATAHDIN - Flock
1st - Poynter Sheep Farm
2nd - dyer family katahdins
3rd - US Sheep Company
4th - Andrea Steele
5th - 5th K Farm
SHEEP - KATAHDIN - Premier Exhibitor
1st - dyer family katahdins
SHEEP - MONTADALE - Ram 1 yr & under 2
- Roy English
1st - Roy English
SHEEP - MONTADALE - Champion Ram
1st - Roy English
SHEEP - MONTADALE - Ewe 1 yr & under 2
1st - Mike Maroska
2nd - Roy English
3rd - Greg Candler and Family
4th - Roy English
SHEEP - MONTADALE - Pair of yearling ewes
1st - Roy English
SHEEP - MONTADALE - Ewe lamb, born Sept 1- Dec 31 last year
1st - Mike Maroska
SHEEP - MONTADALE - Ewe lamb, born Jan 1 thru Feb 14 current year
1st - Roy English
SHEEP - MONTADALE - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Roy English
2nd - Greg Candler and Family
3rd - Greg Candler and Family
SHEEP - MONTADALE - Pair of ewe lambs, any age
1st - Roy English
2nd - Greg Candler and Family
SHEEP - MONTADALE - Champion Ewe
1st - Mike Maroska
SHEEP - MONTADALE - Reserve Champion Ewe
1st - Mike Maroska
SHEEP - MONTADALE - Best Four Head
1st - Roy English
SHEEP - MONTADALE - Flock
1st - Roy English
SHEEP - MONTADALE - Premier Exhibitor
1st - Roy English
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Ram 1 yr & under 2
1st - Roy English
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Champion Ram
1st - Roy English
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Ewe 1 yr & under 2
1st - Mike Maroska
2nd - Roy English
3rd - Greg Candler and Family
4th - Roy English
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Roy English
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Ewe lamb, born Sept 1- Dec 31 last year
1st - Mike Maroska
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Ewe lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - Roy English
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Roy English
2nd - Greg Candler and Family
3rd - Greg Candler and Family
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Roy English
2nd - Greg Candler and Family
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Champion Ewe
1st - Mike Maroska
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - Mike Maroska
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Best Four Head
1st - Roy English
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Flock
1st - Roy English
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Roy English
SHEEP - NATURAL COLORED - Yearling Ram
1st - Hendricks Sheep Co.
2nd - Dan & Marla Shell
3rd - Dalton Hartwick
4th - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - Senior Ram Lamb, born Sept 1 - Dec 31, last year
1st - Dan & Marla Shell
2nd - McDaniel Bros.
SHEEP - NATURAL COLORED - Junior Ram Lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - McDaniel Bros.
2nd - Hendricks Sheep Co.
3rd - Laura Alyse Millikan
4th - Laura Alyse Millikan
5th - Broken Arrow Ranch
6th - Dalton Hartwick
SHEEP - NATURAL COLORED - Junior ram lamb, born after Feb 14, current year
1st - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - Pair Ram Lambs
1st - McDaniel Bros.
2nd - Hendricks Sheep Co.
3rd - Laura Alyse Millikan
SHEEP - NATURAL COLORED - Champion Ram
1st - McDaniel Bros.
SHEEP - NATURAL COLORED - Reserve Champion Ram
1st - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - Yearling Ewe
1st - McDaniel Bros.
2nd - Hendricks Sheep Co.
3rd - McDaniel Bros.
4th - Hendricks Sheep Co.
5th - Laura Alyse Millikan
6th - Dan & Marla Shell
7th - Dan & Marla Shell
8th - Dalton Hartwick
9th - Dalton Hartwick
10th - Broken Arrow Ranch
11th - Laura Alyse Millikan
12th - Sonja Conner
13th - Sonja Conner
14th - Broken Arrow Ranch
SHEEP - NATURAL COLORED - Pair Yearling Ewes
1st - McDaniel Bros.
2nd - Hendricks Sheep Co.
3rd - Dan & Marla Shell
4th - Dalton Hartwick
5th - Laura Alyse Millikan
6th - Broken Arrow Ranch
7th - Sonja Conner
SHEEP - NATURAL COLORED - Senior Ewe Lamb born Sept 1 - Dec 31, last year
1st - McDaniel Bros.
2nd - McDaniel Bros.
3rd - Dan & Marla Shell
4th - Dan & Marla Shell
5th - Sonja Conner
6th - Sonja Conner
7th - Dalton Hartwick
SHEEP - NATURAL COLORED - Junior Ewe Lamb born Jan1 - Feb 14 current year
1st - McDaniel Bros.
2nd - Dan & Marla Shell
3rd - Hendricks Sheep Co.
4th - Broken Arrow Ranch
5th - Hendricks Sheep Co.
6th - Dalton Hartwick
7th - Dalton Hartwick
8th - Laura Alyse Millikan
9th - Sonja Conner
10th - Broken Arrow Ranch
SHEEP - NATURAL COLORED - Junior ewe lamb born after Feb 14, current year
1st - McDaniel Bros.
2nd - McDaniel Bros.
3rd - Hendricks Sheep Co.
4th - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - Pair Ewe Lambs
1st - McDaniel Bros.
2nd - Dan & Marla Shell
3rd - Hendricks Sheep Co.
4th - Dalton Hartwick
5th - Sonja Conner
6th - Broken Arrow Ranch
SHEEP - NATURAL COLORED - Champion Ewe
1st - McDaniel Bros.
SHEEP - NATURAL COLORED - Reserve Champion Ewe
1st - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - Best 4 Head
1st - McDaniel Bros.
2nd - Hendricks Sheep Co.
3rd - Dan & Marla Shell
4th - Dalton Hartwick
5th - Laura Alyse Millikan
6th - Sonja Conner
7th - Broken Arrow Ranch
SHEEP - NATURAL COLORED - Flock
1st - McDaniel Bros.
2nd - Hendricks Sheep Co.
3rd - Dan & Marla Shell
4th - Dalton Hartwick
5th - Broken Arrow Ranch
SHEEP - NATURAL COLORED - Best of Show - Fleece
1st - Laura Alyse Millikan
2nd - Dan & Marla Shell
3rd - Sonja Conner
4th - Dalton Hartwick
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Yearling Ram
1st - Hendricks Sheep Co.
2nd - Dalton Hartwick
3rd - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Senior Ram Lamb born Sept 1 - Dec 31, last year
1st - McDaniel Bros.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Junior Ram Lamb born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - McDaniel Bros.
2nd - Hendricks Sheep Co.
3rd - Laura Alyse Millikan
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Junior ram lamb born after Feb 14, current year
1st - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Pair Ram Lambs
1st - McDaniel Bros.
2nd - Laura Alyse Millikan
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Champion Ram
1st - McDaniel Bros.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Yearling Ewe
1st - Hendricks Sheep Co.
2nd - McDaniel Bros.
3rd - Hendricks Sheep Co.
4th - Laura Alyse Millikan
5th - Dalton Hartwick
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Pair Yearling Ewes
1st - Hendricks Sheep Co.
2nd - Dalton Hartwick
3rd - Laura Alyse Millikan
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Senior Ewe Lamb born Sept 1 - Dec 31, last year
1st - McDaniel Bros.
2nd - McDaniel Bros.
3rd - Dalton Hartwick
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Junior Ewe Lamb born Jan1 - Feb 14, current year
1st - McDaniel Bros.
2nd - Hendricks Sheep Co.
3rd - Hendricks Sheep Co.
4th - Dalton Hartwick
5th - Dalton Hartwick
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Junior ewe lamb born after Feb 14, current year
1st - McDaniel Bros.
2nd - Hendricks Sheep Co.
3rd - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Pair Ewe Lambs
1st - McDaniel Bros.
2nd - Hendricks Sheep Co.
3rd - Dalton Hartwick
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Champion Ewe
1st - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - McDaniel Bros.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Best 4 Head
1st - McDaniel Bros.
2nd - Hendricks Sheep Co.
3rd - Dalton Hartwick
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Flock
1st - Hendricks Sheep Co.
2nd - Dalton Hartwick
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Ram 1 yr & under 2
1st - Kaleb and Kyle Kramer
2nd - Clay Hill Ranch
3rd - Arden Balmer & Family
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Ram lamb, born Sept 1 - Dec 31, last year
1st - Clay Hill Ranch
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Ram lamb, born after Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Clay Hill Ranch
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Ram Lamb born after Feb. 14 current year
1st - Thomas Farms Inc.
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Pair of lamb rams, any age
1st - Clay Hill Ranch
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Champion Ram
1st - Kaleb and Kyle Kramer
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Reserve Champion Ram
1st - Clay Hill Ranch
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Ewe 1 year and under 2
1st - Arden Balmer & Family
2nd - Emigh Stinehagen
3rd - Clay Hill Ranch
4th - Arden Balmer & Family
5th - Clay Hill Ranch
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Pair of yearling ewes
1st - Arden Balmer & Family
2nd - Clay Hill Ranch
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Ewe Lamb born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Arden Balmer & Family
3rd - Arden Balmer & Family
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Ewe Lamb, born after Feb 14 current year
1st - Kaleb and Kyle Kramer
2nd - Clay Hill Ranch
3rd - Clay Hill Ranch
4th - Thomas Farms Inc.
5th - Kaleb and Kyle Kramer
6th - Arden Balmer & Family
7th - Arden Balmer & Family
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Pair of ewe lambs, any age
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Kaleb and Kyle Kramer
3rd - Arden Balmer & Family
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Champion Ewe
1st - Arden Balmer & Family
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Reserve Champion Ewe
1st - Emigh Stinehagen
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Best Four Head
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Arden Balmer & Family
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Flock
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Arden Balmer & Family
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Premier Exhibitor
1st - Clay Hill Ranch
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Ram 1 year and under 2
1st - Kaleb and Kyle Kramer
2nd - Clay Hill Ranch
3rd - Arden Balmer & Family
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Ram lamb born Sept 1 - Dec 31, last year
1st - Clay Hill Ranch
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Ram Lamb Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Clay Hill Ranch
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Thomas Farms Inc.
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Pair of lamb rams, any age
1st - Clay Hill Ranch
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Champion Ram
1st - Clay Hill Ranch
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Ewe 1 year and under 2
1st - Arden Balmer & Family
2nd - Emigh Stinehagen
3rd - Clay Hill Ranch
4th - Arden Balmer & Family
5th - Clay Hill Ranch
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Arden Balmer & Family
2nd - Clay Hill Ranch
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Ewe lamb born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Arden Balmer & Family
3rd - Arden Balmer & Family
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Kaleb and Kyle Kramer
2nd - Clay Hill Ranch
3rd - Clay Hill Ranch
4th - Thomas Farms Inc.
5th - Kaleb and Kyle Kramer
6th - Arden Balmer & Family
7th - Arden Balmer & Family
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Kaleb and Kyle Kramer
3rd - Arden Balmer & Family
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - Emigh Stinehagen
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Best Four Head
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Arden Balmer & Family
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Flock
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Arden Balmer & Family
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Clay Hill Ranch
SHEEP - OXFORD - Ram 1 yr & under 2
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
SHEEP - OXFORD - Ram lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - John A. Apple
2nd - Caitlin Hartwick
SHEEP - OXFORD - Ram lamb, born Jan1 - Feb 14 current year
1st - midwest oxfords
2nd - WINNING WAYS SHEEP FARM
3rd - John A. Apple
4th - Mike and Karen Elsbury and Family
5th - Greg Candler and Family
SHEEP - OXFORD - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - WINNING WAYS SHEEP FARM
3rd - John A. Apple
4th - Brandi Henderson
5th - Brandi Henderson
SHEEP - OXFORD - Pair of ram lambs, any age
1st - WINNING WAYS SHEEP FARM
2nd - John A. Apple
3rd - Mike and Karen Elsbury and Family
4th - Brandi Henderson
SHEEP - OXFORD - Champion Ram
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
SHEEP - OXFORD - Reserve Champion Ram
1st - WINNING WAYS SHEEP FARM
SHEEP - OXFORD - Ewe 1 yr & under 2
1st - Ty Miller
2nd - WINNING WAYS SHEEP FARM
3rd - WINNING WAYS SHEEP FARM
4th - John A. Apple
5th - Brandon Dorrel
6th - Brandi Henderson
7th - Ty Miller
8th - Mike and Karen Elsbury and Family
9th - John A. Apple
10th - Darwin Hall
11th - Mike and Karen Elsbury and Family
12th - Brandi Henderson
13th - Greg Candler and Family
14th - Caitlin Hartwick
15th - Greg Candler and Family
SHEEP - OXFORD - Pair of yearling ewes
1st - WINNING WAYS SHEEP FARM
2nd - John A. Apple
3rd - Ty Miller
4th - Mike and Karen Elsbury and Family
5th - Brandi Henderson
6th - Greg Candler and Family
SHEEP - OXFORD - Ewe lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - John A. Apple
2nd - John A. Apple
3rd - Caitlin Hartwick
SHEEP - OXFORD - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - WINNING WAYS SHEEP FARM
2nd - Mike and Karen Elsbury and Family
3rd - WINNING WAYS SHEEP FARM
4th - Caitlin Hartwick
5th - midwest oxfords
6th - Ty Miller
7th - John A. Apple
8th - Brandi Henderson
9th - Brandon Dorrel
10th - Mike Palmer
11th - Rex & Bobbi Decker
SHEEP - OXFORD - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - John A. Apple
2nd - WINNING WAYS SHEEP FARM
3rd - Mike and Karen Elsbury and Family
4th - Ty Miller
5th - Brandi Henderson
6th - Ty Miller
7th - Mike and Karen Elsbury and Family
8th - John A. Apple
9th - Brandi Henderson
10th - Rex & Bobbi Decker
11th - Greg Candler and Family
12th - Greg Candler and Family
SHEEP - OXFORD - Pair of ewe lambs, any age
1st - WINNING WAYS SHEEP FARM
2nd - Mike and Karen Elsbury and Family
3rd - John A. Apple
4th - Ty Miller
5th - Caitlin Hartwick
6th - Brandi Henderson
7th - Rex & Bobbi Decker
8th - Greg Candler and Family
SHEEP - OXFORD - Champion Ewe
1st - Ty Miller
SHEEP - OXFORD - Reserve Champion Ewe
1st - WINNING WAYS SHEEP FARM
SHEEP - OXFORD - Best Four Head
1st - WINNING WAYS SHEEP FARM
2nd - Ty Miller
3rd - Mike and Karen Elsbury and Family
4th - John A. Apple
5th - Brandi Henderson
6th - Caitlin Hartwick
7th - Greg Candler and Family
SHEEP - OXFORD - Flock
1st - WINNING WAYS SHEEP FARM
2nd - Mike and Karen Elsbury and Family
3rd - John A. Apple
4th - Brandi Henderson
5th - Greg Candler and Family
SHEEP - OXFORD - Premier Exhibitor
1st - John A. Apple
SHEEP - OXFORD - IN Class - Ram 1 yr & under 2
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
SHEEP - OXFORD - IN Class - Ram lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - John A. Apple
SHEEP - OXFORD - IN Class - Ram lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - midwest oxfords
2nd - John A. Apple
3rd - Mike and Karen Elsbury and Family
SHEEP - OXFORD - IN Class - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - John A. Apple
3rd - Brandi Henderson
4th - Brandi Henderson
SHEEP - OXFORD - IN Class - Pair of ram lambs, any age
1st - John A. Apple
2nd - Mike and Karen Elsbury and Family
3rd - Brandi Henderson
SHEEP - OXFORD - IN Class - Champion Ram
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
SHEEP - OXFORD - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - John A. Apple
SHEEP - OXFORD - IN Class - Ewe 1 yr & under 2
1st - John A. Apple
2nd - Brandon Dorrel
3rd - Brandi Henderson
4th - Ty Miller
5th - Mike and Karen Elsbury and Family
6th - John A. Apple
7th - Mike and Karen Elsbury and Family
8th - Brandi Henderson
9th - Greg Candler and Family
10th - Greg Candler and Family
SHEEP - OXFORD - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - John A. Apple
2nd - Mike and Karen Elsbury and Family
3rd - Brandi Henderson
4th - Greg Candler and Family
SHEEP - OXFORD - IN Class - Ewe lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - John A. Apple
2nd - John A. Apple
SHEEP - OXFORD - IN Class - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - midwest oxfords
3rd - Ty Miller
4th - John A. Apple
5th - Brandi Henderson
6th - Mike Palmer
SHEEP - OXFORD - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14 curent year
1st - John A. Apple
2nd - Mike and Karen Elsbury and Family
3rd - Ty Miller
4th - Brandi Henderson
5th - Ty Miller
6th - Mike and Karen Elsbury and Family
7th - John A. Apple
8th - Brandi Henderson
9th - Greg Candler and Family
10th - Greg Candler and Family
SHEEP - OXFORD - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - John A. Apple
3rd - Ty Miller
4th - Brandi Henderson
5th - Greg Candler and Family
SHEEP - OXFORD - IN Class - Champion Ewe
1st - John A. Apple
SHEEP - OXFORD - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
SHEEP - OXFORD - IN Class - Best Four Head
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - John A. Apple
3rd - Brandi Henderson
4th - Greg Candler and Family
SHEEP - OXFORD - IN Class - Flock
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - John A. Apple
3rd - Brandi Henderson
4th - Greg Candler and Family
SHEEP - OXFORD - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - John A. Apple
SHEEP - RAMBOUILLET - Ram 1 yr & under 2
1st - O'Banion Farms
2nd - Dennis Wall & Sons
3rd - Jeff Brubaker & Family
4th - O'Banion Farms
SHEEP - RAMBOUILLET - Ram lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - O'Banion Farms
2nd - O'Banion Farms
3rd - Jeff Brubaker & Family
4th - Dennis Wall & Sons
SHEEP - RAMBOUILLET - Ram lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - O'Banion Farms
2nd - Dennis Wall & Sons
3rd - Doug Kirkpatrick
4th - O'Banion Farms
5th - Jeff Brubaker & Family
6th - Kally Miller
SHEEP - RAMBOUILLET - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - O'Banion Farms
2nd - Dewayne Brubaker
3rd - O'Banion Farms
SHEEP - RAMBOUILLET - Pair of ram lambs, any age
1st - O'Banion Farms
2nd - Dennis Wall & Sons
3rd - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - Champion Ram
1st - O'Banion Farms
SHEEP - RAMBOUILLET - Reserve Champion Ram
1st - Dennis Wall & Sons
SHEEP - RAMBOUILLET - Ewe 1 yr & under 2
1st - O'Banion Farms
2nd - O'Banion Farms
3rd - Doug Kirkpatrick
4th - Dennis Wall & Sons
5th - Kally Miller
6th - Doug Kirkpatrick
7th - Dewayne Brubaker
8th - Jeff Brubaker & Family
9th - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - Pair of yearling ewes
1st - O'Banion Farms
2nd - Doug Kirkpatrick
3rd - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - Ewe lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Doug Kirkpatrick
2nd - O'Banion Farms
3rd - O'Banion Farms
4th - Doug Kirkpatrick
5th - Jeff Brubaker & Family
6th - Dewayne Brubaker
7th - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - O'Banion Farms
2nd - Shawn Wall
3rd - O'Banion Farms
4th - Dennis Wall & Sons
5th - Dennis Wall & Sons
6th - Jeff Brubaker & Family
7th - Shawn Wall
SHEEP - RAMBOUILLET - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - O'Banion Farms
2nd - Doug Kirkpatrick
3rd - O'Banion Farms
4th - Doug Kirkpatrick
5th - Shawn Wall
6th - Kally Miller
7th - Dennis Wall & Sons
8th - Shawn Wall
9th - Dewayne Brubaker
10th - Dennis Wall & Sons
11th - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - Pair of ewe lambs, any age
1st - O'Banion Farms
2nd - Doug Kirkpatrick
3rd - Dennis Wall & Sons
4th - Shawn Wall
5th - Dewayne Brubaker
6th - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - Champion Ewe
1st - O'Banion Farms
SHEEP - RAMBOUILLET - Reserve Champion Ewe
1st - O'Banion Farms
SHEEP - RAMBOUILLET - Best Four Head
1st - O'Banion Farms
2nd - Doug Kirkpatrick
3rd - Dennis Wall & Sons
4th - Dewayne Brubaker
5th - Shawn Wall
6th - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - Flock
1st - O'Banion Farms
2nd - Doug Kirkpatrick
3rd - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - Premier Exhibitor
1st - O'Banion Farms
SHEEP - RAMBOUILLET - Best of Show - Fleece
1st - Doug Kirkpatrick
2nd - O'Banion Farms
3rd - Jeff Brubaker & Family
4th - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Ram 1 yr & under 2
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Ram lamb, Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Jeff Brubaker & Family
2nd - Dennis Wall & Sons
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Ram lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Dewayne Brubaker
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Pair of ram lambs, any age
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Champion Ram
1st - Dennis Wall & Sons
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - Dennis Wall & Sons
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Ewe 1 yr & under 2
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - Dewayne Brubaker
3rd - Jeff Brubaker & Family
4th - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Ewe lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Jeff Brubaker & Family
2nd - Dewayne Brubaker
3rd - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Ewe lamb, Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Shawn Wall
2nd - Dennis Wall & Sons
3rd - Dennis Wall & Sons
4th - Jeff Brubaker & Family
5th - Shawn Wall
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Shawn Wall
2nd - Dennis Wall & Sons
3rd - Shawn Wall
4th - Dewayne Brubaker
5th - Dennis Wall & Sons
6th - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - Shawn Wall
3rd - Dewayne Brubaker
4th - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Champion Ewe
1st - Shawn Wall
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - Dennis Wall & Sons
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Best Four Head
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - Dewayne Brubaker
3rd - Shawn Wall
4th - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Flock
1st - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Dennis Wall & Sons
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Best of Show - Fleece
1st - Jeff Brubaker & Family
2nd - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - SOUTHDOWN - Ram 1 yr & under 2
1st - Emilie & Caroline Kuhn
2nd - Frank Sexten
3rd - Richard & Abigayle Burns
4th - Myron Wittkamper
5th - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
SHEEP - SOUTHDOWN - Ram lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Mackenzie Padgett
2nd - Derek Wilson
3rd - Emilie & Caroline Kuhn
4th - Frank Sexten
5th - Jacob Rogers
SHEEP - SOUTHDOWN - Ram lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Emilie & Caroline Kuhn
2nd - Derek Wilson
3rd - Frank Sexten
4th - Klay Verhaeghe
5th - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
6th - Kaylea Stanley
7th - Megan Millison
SHEEP - SOUTHDOWN - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Derek Wilson
2nd - Emilie & Caroline Kuhn
3rd - Cody & Seth Michel
4th - olivia barnhart
5th - Cody & Seth Michel
6th - Myron Wittkamper
7th - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
8th - Frank Sexten
9th - Myron Wittkamper
SHEEP - SOUTHDOWN - Pair of ram lambs, any age
1st - Emilie & Caroline Kuhn
2nd - Derek Wilson
3rd - Cody & Seth Michel
4th - Frank Sexten
5th - Myron Wittkamper
6th - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
SHEEP - SOUTHDOWN - Champion Ram
1st - Emilie & Caroline Kuhn
SHEEP - SOUTHDOWN - Reserve Champion Ram
1st - Mackenzie Padgett
SHEEP - SOUTHDOWN - Ewe 1 yr & under 2 under
1st - Derek Wilson
2nd - Emilie & Caroline Kuhn
3rd - Emilie & Caroline Kuhn
4th - Mackenzie Padgett
5th - Frank Sexten
6th - Trevor Pharris
7th - Jacob Rogers
8th - Myron Wittkamper
9th - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
10th - Kayla and Scott Card
11th - Jacob Rogers
12th - Kayla and Scott Card
13th - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
SHEEP - SOUTHDOWN - Ewe 1 yr & under 2 under
1st - Derek Wilson
2nd - Naomi Lowen
3rd - Naomi Lowen
4th - Mallory Bowers
5th - Mackenzie Padgett
6th - Cody & Seth Michel
7th - Myron Wittkamper
8th - Cody & Seth Michel
9th - Klay Verhaeghe
10th - Trevor Pharris
11th - Kaylea Stanley
12th - Frank Sexten
SHEEP - SOUTHDOWN - Pair of yearling ewes
1st - Derek Wilson
2nd - Emilie & Caroline Kuhn
3rd - Mackenzie Padgett
4th - Naomi Lowen
5th - Cody & Seth Michel
6th - Myron Wittkamper
7th - Jacob Rogers
8th - Kayla and Scott Card
9th - Frank Sexten
10th - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
SHEEP - SOUTHDOWN - Ewe lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Laurissa Sovinec
2nd - Derek Wilson
3rd - Derek Wilson
4th - Mallory Bowers
5th - Naomi Lowen
6th - Emilie & Caroline Kuhn
7th - Trevor Pharris
8th - olivia barnhart
9th - Mackenzie Padgett
10th - Cody & Seth Michel
11th - Klay Verhaeghe
12th - Mackenzie Padgett
13th - Trevor Pharris
14th - Kaylea Stanley
SHEEP - SOUTHDOWN - Champion Senior Ewe
1st - Derek Wilson
SHEEP - SOUTHDOWN - Reserve Champion Senior Ewe
1st - Naomi Lowen
SHEEP - SOUTHDOWN - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Mackenzie Padgett
2nd - Derek Wilson
3rd - Naomi Lowen
4th - Cody & Seth Michel
5th - Emilie & Caroline Kuhn
6th - Mackenzie Padgett
7th - Frank Sexten
8th - Andrea Steele
9th - Jacob Rogers
10th - Trevor Pharris
11th - Kaylea Stanley
13th - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
SHEEP - SOUTHDOWN - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Naomi Lowen
2nd - Emilie & Caroline Kuhn
3rd - Mallory Bowers
4th - Richard & Abigayle Burns
5th - Cody & Seth Michel
6th - Richard & Abigayle Burns
7th - Trevor Pharris
8th - Frank Sexten
9th - Megan Millison
10th - Jacob Rogers
11th - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
13th - Kayla and Scott Card
SHEEP - SOUTHDOWN - Ewe lambs, born after Feb 14 current year
1st - Mackenzie Padgett
2nd - Emilie & Caroline Kuhn
3rd - Richard & Abigayle Burns
4th - Frank Sexten
5th - John David Crowder
6th - Cody & Seth Michel
7th - Richard & Abigayle Burns
8th - Trevor Pharris
9th - Myron Wittkamper
10th - Kayla and Scott Card
SHEEP - SOUTHDOWN - Ewe lambs, born after Feb 14 current year
1st - Derek Wilson
2nd - Klay Verhaeghe
3rd - Emilie & Caroline Kuhn
4th - Derek Wilson
5th - Laurissa Sovinec
6th - Cody & Seth Michel
7th - Frank Sexten
8th - John David Crowder
9th - Mackenzie Padgett
10th - Myron Wittkamper
11th - olivia barnhart
12th - Kaylea Stanley
SHEEP - SOUTHDOWN - Pair of ewe lambs, any age
1st - Derek Wilson
2nd - Mackenzie Padgett
3rd - Naomi Lowen
4th - Emilie & Caroline Kuhn
5th - Cody & Seth Michel
6th - Laurissa Sovinec
7th - Richard & Abigayle Burns
8th - John David Crowder
9th - Frank Sexten
10th - olivia barnhart
11th - Myron Wittkamper
12th - Kaylea Stanley
13th - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
14th - Jacob Rogers
15th - Kayla and Scott Card
SHEEP - SOUTHDOWN - Champion Junior Ewe
1st - Naomi Lowen
SHEEP - SOUTHDOWN - Reserve Champion Junior Ewe
1st - Derek Wilson
SHEEP - SOUTHDOWN - Champion Ewe
1st - Derek Wilson
SHEEP - SOUTHDOWN - Reserve Champion Ewe
1st - Naomi Lowen
SHEEP - SOUTHDOWN - Best Four Head
1st - Derek Wilson
2nd - Mackenzie Padgett
3rd - Emilie & Caroline Kuhn
4th - Cody & Seth Michel
5th - Richard & Abigayle Burns
6th - Frank Sexten
7th - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
8th - Myron Wittkamper
9th - Kaylea Stanley
10th - Jacob Rogers
11th - Kayla and Scott Card
SHEEP - SOUTHDOWN - Flock
1st - Derek Wilson
2nd - Emilie & Caroline Kuhn
3rd - Mackenzie Padgett
4th - Cody & Seth Michel
5th - Frank Sexten
6th - Myron Wittkamper
7th - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
8th - Jacob Rogers
SHEEP - SOUTHDOWN - Premier Exhibitor
1st - Emilie & Caroline Kuhn
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ram 1 yr & under 2
1st - Emilie & Caroline Kuhn
2nd - Myron Wittkamper
3rd - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ram lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Mackenzie Padgett
2nd - Emilie & Caroline Kuhn
3rd - Jacob Rogers
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ram lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Emilie & Caroline Kuhn
2nd - Klay Verhaeghe
3rd - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
4th - Kaylea Stanley
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Emilie & Caroline Kuhn
2nd - Cody & Seth Michel
3rd - olivia barnhart
4th - Cody & Seth Michel
5th - Myron Wittkamper
6th - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
7th - Myron Wittkamper
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Pair of ram lambs, any age
1st - Emilie & Caroline Kuhn
2nd - Cody & Seth Michel
3rd - Myron Wittkamper
4th - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Champion Ram
1st - Emilie & Caroline Kuhn
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - Mackenzie Padgett
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ewe 1 yr & under 2
1st - Emilie & Caroline Kuhn
2nd - Emilie & Caroline Kuhn
3rd - Mackenzie Padgett
4th - Trevor Pharris
5th - Jacob Rogers
6th - Myron Wittkamper
7th - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
8th - Kayla and Scott Card
9th - Jacob Rogers
10th - Kayla and Scott Card
11th - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ewe 1 yr & under 2
1st - Cody & Seth Michel
2nd - Myron Wittkamper
3rd - Klay Verhaeghe
4th - Trevor Pharris
5th - Kaylea Stanley
6th - Mark Fletcher
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Emilie & Caroline Kuhn
2nd - Myron Wittkamper
3rd - Jacob Rogers
4th - Trevor Pharris
4th - Kayla and Scott Card
5th - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ewe lamb, born Sept 1-Dec 31 last year
1st - Trevor Pharris
2nd - olivia barnhart
3rd - Mackenzie Padgett
4th - Cody & Seth Michel
5th - Trevor Pharris
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Champion Senior Ewe
1st - Emilie & Caroline Kuhn
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Reserve Champion Senior Ewe
1st - Emilie & Caroline Kuhn
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Mackenzie Padgett
2nd - Cody & Seth Michel
3rd - Emilie & Caroline Kuhn
4th - Mackenzie Padgett
5th - Jacob Rogers
6th - Kaylea Stanley
7th - Mark Fletcher
8th - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Emilie & Caroline Kuhn
2nd - Richard & Abigayle Burns
3rd - Richard & Abigayle Burns
4th - Trevor Pharris
5th - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
6th - Mark Fletcher
7th - Kayla and Scott Card
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Mackenzie Padgett
2nd - Emilie & Caroline Kuhn
3rd - Cody & Seth Michel
4th - Richard & Abigayle Burns
5th - Trevor Pharris
6th - Myron Wittkamper
7th - Kayla and Scott Card
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Klay Verhaeghe
2nd - Emilie & Caroline Kuhn
3rd - Laurissa Sovinec
4th - Cody & Seth Michel
5th - Mackenzie Padgett
6th - Myron Wittkamper
7th - olivia barnhart
8th - Kaylea Stanley
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Mackenzie Padgett
2nd - Emilie & Caroline Kuhn
3rd - Cody & Seth Michel
4th - Richard & Abigayle Burns
5th - olivia barnhart
6th - Myron Wittkamper
7th - Kaylea Stanley
8th - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
9th - Kayla and Scott Card
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Champion Junior Ewe
1st - Mackenzie Padgett
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Reserve Champion Junior Ewe
1st - Klay Verhaeghe
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Best Four Head
1st - Mackenzie Padgett
2nd - Emilie & Caroline Kuhn
3rd - Cody & Seth Michel
4th - Richard & Abigayle Burns
5th - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
6th - Myron Wittkamper
7th - Kaylea Stanley
8th - Kayla and Scott Card
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Flock
1st - Emilie & Caroline Kuhn
2nd - Myron Wittkamper
3rd - Maple Leaf Farm Maple Leaf Far
SHEEP - SHROPSHIRE - Ram 1 yr & under 2
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - CITY LIMITS SHEEP FARM
3rd - Bryant Shrop
4th - Mike and Karen Elsbury and Family
5th - Tim Elsbury
6th - Jacob Elsbury
7th - Steven and Nancy Elsbury and Family
8th - Erik Mrozinski
9th - Mark Wisehart
SHEEP - SHROPSHIRE - Ram lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - CITY LIMITS SHEEP FARM
3rd - Mike and Karen Elsbury and Family
4th - Norbert Jackson & Family
5th - Mark Wisehart
SHEEP - SHROPSHIRE - Ram lamb, born Jan 1- Feb 14 current year
1st - CITY LIMITS SHEEP FARM
2nd - Mike and Karen Elsbury and Family
3rd - CITY LIMITS SHEEP FARM
4th - Tim Elsbury
5th - Bryant Shrop
6th - Blaze Brooks
7th - Kennedy Algire
8th - Mike and Karen Elsbury and Family
9th - Erik Mrozinski
10th - Julie Elsbury
11th - David Harrell
12th - Danny Rogers
13th - Rachel Flanders
14th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - CITY LIMITS SHEEP FARM
3rd - Erik Mrozinski
4th - Mike and Karen Elsbury and Family
5th - CITY LIMITS SHEEP FARM
6th - Tim Elsbury
7th - Kennedy Algire
8th - Bwb BWB Farms
9th - Julie Elsbury
10th - Bwb BWB Farms
11th - Bryant Shrop
12th - Duane Elsbury
13th - Rachel Flanders
SHEEP - SHROPSHIRE - Pair of ram lambs, any age
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - CITY LIMITS SHEEP FARM
3rd - Tim Elsbury
4th - Erik Mrozinski
5th - Bryant Shrop
6th - Bwb BWB Farms
7th - Kennedy Algire
8th - Julie Elsbury
9th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - Champion Ram
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
SHEEP - SHROPSHIRE - Reserve Champion Ram
1st - CITY LIMITS SHEEP FARM
SHEEP - SHROPSHIRE - **Ewe 1 yr & under 2
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - CITY LIMITS SHEEP FARM
3rd - Norbert Jackson & Family
4th - Julie Elsbury
5th - Erik Mrozinski
6th - Steven and Nancy Elsbury and Family
7th - Erik Mrozinski
8th - Jacob Elsbury
9th - Danny Rogers
10th - Rachel Flanders
11th - Bwb BWB Farms
12th - Ethan Elsbury
13th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - **Ewe 1 yr & under 2
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - Bryant Shrop
3rd - Kennedy Algire
4th - Norbert Jackson & Family
5th - Duane Elsbury
6th - Blaze Brooks
7th - Tim Elsbury
8th - Tim Elsbury
9th - Danny Rogers
10th - Abigail Elsbury
11th - Mark Wisehart
12th - Porshe Kellems
13th - Porshe Kellems
SHEEP - SHROPSHIRE - **Ewe 1 yr & under 2
1st - CITY LIMITS SHEEP FARM
2nd - Duane Elsbury
3rd - Steven and Nancy Elsbury and Family
4th - Julie Elsbury
5th - Kennedy Algire
6th - Bryant Shrop
7th - Jacob Elsbury
8th - Crimson Ridge Shropshires
9th - Mark Wisehart
10th - David Harrell
11th - Rachel Flanders
SHEEP - SHROPSHIRE - Pair of yearling ewes
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - CITY LIMITS SHEEP FARM
3rd - Norbert Jackson & Family
4th - Duane Elsbury
5th - Kennedy Algire
6th - Erik Mrozinski
7th - Bryant Shrop
8th - Steven and Nancy Elsbury and Family
9th - Julie Elsbury
10th - Tim Elsbury
11th - Jacob Elsbury
12th - Mark Wisehart
13th - Danny Rogers
14th - David Harrell
15th - Porshe Kellems
SHEEP - SHROPSHIRE - Ewe lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - CITY LIMITS SHEEP FARM
2nd - Mike and Karen Elsbury and Family
3rd - Mike and Karen Elsbury and Family
4th - Norbert Jackson & Family
5th - Erik Mrozinski
6th - Jacob Elsbury
7th - Ethan Elsbury
8th - Mark Wisehart
SHEEP - SHROPSHIRE - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - Steven and Nancy Elsbury and Family
3rd - Kennedy Algire
4th - Duane Elsbury
5th - Erik Mrozinski
6th - Michael Bokelman
7th - Erik Mrozinski
8th - Norbert Jackson & Family
9th - Bryant Shrop
10th - Danny Rogers
11th - David Harrell
12th - Danny Rogers
13th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - CITY LIMITS SHEEP FARM
2nd - Mike and Karen Elsbury and Family
3rd - Tim Elsbury
4th - CITY LIMITS SHEEP FARM
5th - Norbert Jackson & Family
6th - Bryant Shrop
7th - Jacob Elsbury
8th - Camden Cory
9th - Camden Cory
10th - Jacob Elsbury
11th - Abigail Elsbury
12th - Crimson Ridge Shropshires
SHEEP - SHROPSHIRE - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - CITY LIMITS SHEEP FARM
2nd - Tim Elsbury
3rd - Mike and Karen Elsbury and Family
4th - Mike and Karen Elsbury and Family
5th - Erik Mrozinski
6th - Duane Elsbury
7th - Steven and Nancy Elsbury and Family
8th - Bryant Shrop
9th - Danny Rogers
10th - Bwb BWB Farms
11th - Ethan Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Duane Elsbury
2nd - Julie Elsbury
3rd - Kennedy Algire
4th - CITY LIMITS SHEEP FARM
5th - Erik Mrozinski
6th - Julie Elsbury
7th - Danny Rogers
8th - Steven and Nancy Elsbury and Family
9th - Katelyn Elsbury
10th - Mark Wisehart
11th - Mark Wisehart
12th - Bwb BWB Farms
13th - Abigail Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - Pair of Ewe Lambs, any age
1st - CITY LIMITS SHEEP FARM
2nd - Mike and Karen Elsbury and Family
3rd - Julie Elsbury
4th - Tim Elsbury
5th - Kennedy Algire
6th - Norbert Jackson & Family
7th - Duane Elsbury
8th - Bryant Shrop
9th - Jacob Elsbury
10th - Erik Mrozinski
11th - Steven and Nancy Elsbury and Family
12th - Danny Rogers
13th - Ethan Elsbury
14th - David Harrell
15th - Camden Cory
16th - Mark Wisehart
17th - Abigail Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - Champion Ewe
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
SHEEP - SHROPSHIRE - Reserve Champion Ewe
1st - CITY LIMITS SHEEP FARM
SHEEP - SHROPSHIRE - Mixed Pair
1st - CITY LIMITS SHEEP FARM
2nd - Mike and Karen Elsbury and Family
3rd - Erik Mrozinski
4th - Tim Elsbury
5th - Bryant Shrop
6th - Norbert Jackson & Family
7th - Duane Elsbury
8th - Kennedy Algire
9th - Mark Wisehart
10th - Danny Rogers
11th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - Best Four Head
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - CITY LIMITS SHEEP FARM
3rd - Duane Elsbury
4th - Erik Mrozinski
5th - Bryant Shrop
6th - Norbert Jackson & Family
7th - Tim Elsbury
8th - Jacob Elsbury
9th - Danny Rogers
10th - Kennedy Algire
11th - Mark Wisehart
12th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - Flock
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - CITY LIMITS SHEEP FARM
3rd - Erik Mrozinski
4th - Duane Elsbury
5th - Norbert Jackson & Family
6th - Bryant Shrop
7th - Tim Elsbury
8th - Jacob Elsbury
9th - Kennedy Algire
10th - Danny Rogers
11th - Mark Wisehart
12th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - Premier Exhibitor
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ram 1 year and under 2
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - Mike and Karen Elsbury and Family
3rd - Jacob Elsbury
4th - Steven and Nancy Elsbury and Family
5th - Mark Wisehart
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ram lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - Mike and Karen Elsbury and Family
3rd - Mark Wisehart
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ram lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - Blaze Brooks
3rd - Mike and Karen Elsbury and Family
4th - Erik Mrozinski
5th - Julie Elsbury
6th - David Harrell
7th - Danny Rogers
8th - Rachel Flanders
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - Mike and Karen Elsbury and Family
3rd - Julie Elsbury
4th - Duane Elsbury
5th - Rachel Flanders
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Pair of ram lambs, any age
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Julie Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Champion Ram
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ewe 1 year and under 2
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - Norbert Jackson & Family
3rd - Julie Elsbury
4th - Erik Mrozinski
5th - Steven and Nancy Elsbury and Family
6th - Erik Mrozinski
7th - Danny Rogers
8th - Rachel Flanders
9th - Ethan Elsbury
10th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ewe 1 year and under 2
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - Norbert Jackson & Family
3rd - Duane Elsbury
4th - Blaze Brooks
5th - Danny Rogers
6th - Abigail Elsbury
7th - Mark Wisehart
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ewe 1 year and under 2
1st - Duane Elsbury
2nd - Steven and Nancy Elsbury and Family
3rd - Julie Elsbury
4th - Jacob Elsbury
5th - Mark Wisehart
6th - David Harrell
7th - Rachel Flanders
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - Duane Elsbury
3rd - Erik Mrozinski
4th - Steven and Nancy Elsbury and Family
5th - Julie Elsbury
6th - Mark Wisehart
7th - Danny Rogers
8th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ewe lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - Mike and Karen Elsbury and Family
3rd - Erik Mrozinski
4th - Jacob Elsbury
5th - Ethan Elsbury
6th - Mark Wisehart
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - Steven and Nancy Elsbury and Family
3rd - Duane Elsbury
4th - Erik Mrozinski
5th - Michael Bokelman
6th - Erik Mrozinski
7th - Danny Rogers
8th - David Harrell
9th - Danny Rogers
10th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - Jacob Elsbury
3rd - Jacob Elsbury
4th - Abigail Elsbury
5th - Crimson Ridge Shropshires
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - Mike and Karen Elsbury and Family
3rd - Erik Mrozinski
4th - Duane Elsbury
5th - Steven and Nancy Elsbury and Family
6th - Danny Rogers
7th - Ethan Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Duane Elsbury
2nd - Julie Elsbury
3rd - Erik Mrozinski
4th - Julie Elsbury
5th - Danny Rogers
6th - Steven and Nancy Elsbury and Family
7th - Katelyn Elsbury
8th - Mark Wisehart
9th - Mark Wisehart
10th - Abigail Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - Julie Elsbury
3rd - Duane Elsbury
4th - Jacob Elsbury
5th - Erik Mrozinski
6th - Steven and Nancy Elsbury and Family
7th - Danny Rogers
8th - Ethan Elsbury
9th - David Harrell
10th - Mark Wisehart
11th - Abigail Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Champion Ewe
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - Norbert Jackson & Family
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Mixed Pair
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Duane Elsbury
4th - Mark Wisehart
5th - Danny Rogers
6th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Best Four Head
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - Duane Elsbury
3rd - Erik Mrozinski
4th - Danny Rogers
5th - Mark Wisehart
6th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Flock
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Duane Elsbury
4th - Danny Rogers
5th - Mark Wisehart
6th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Mike and Karen Elsbury and Family
SHEEP - SHETLAND - Yearling Ram
1st - Joe Catanzaro and Family
2nd - Samantha Ludlam
3rd - Joe & Alex Ludlam
4th - Becky Daugherty
5th - Joe & Alex Ludlam
6th - Elizabeth Lovett
7th - Bernie & Mary Ann Cripe
8th - Fulks Family Farm
9th - Fulks Family Farm
10th - M & M's Wonderpets Farm
11th - LaMar Springs Farm
12th - SisterLea
13th - Show Ewe Farm
14th - Anna Hopkins
15th - M & M's Wonderpets Farm
SHEEP - SHETLAND - Senior ram lamb, Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Bernie & Mary Ann Cripe
2nd - Joe & Alex Ludlam
3rd - Joe & Alex Ludlam
4th - M & M's Wonderpets Farm
5th - Fulks Family Farm
SHEEP - SHETLAND - Junior ram lamb Jan 1 - March 31 current year
1st - Joe Catanzaro and Family
2nd - Anna Hopkins
3rd - Joe & Alex Ludlam
4th - Joe Catanzaro and Family
5th - LaMar Springs Farm
6th - Joe & Alex Ludlam
7th - Samantha Ludlam
8th - Elizabeth Lovett
9th - Anna Hopkins
10th - Emma Hopkins
11th - Emma Hopkins
12th - Samantha Ludlam
13th - Bernie & Mary Ann Cripe
14th - Fulks Family Farm
15th - Elizabeth LaMar
16th - LaMar Springs Farm
17th - Fulks Family Farm
18th - Show Ewe Farm
19th - M & M's Wonderpets Farm
20th - Show Ewe Farm
21st - Elizabeth LaMar
22nd - M & M's Wonderpets Farm
23rd - Bernie & Mary Ann Cripe
SHEEP - SHETLAND - Junior ram lamb, born April 1 current year and after
1st - Emma Hopkins
2nd - Elizabeth LaMar
3rd - Samantha Ludlam
4th - Joe & Alex Ludlam
5th - Becky Daugherty
6th - Samantha Ludlam
7th - Becky Daugherty
8th - Elizabeth Lovett
9th - Joe & Alex Ludlam
10th - Elizabeth Lovett
11th - M & M's Wonderpets Farm
12th - LaMar Springs Farm
13th - Joe Catanzaro and Family
14th - Elizabeth LaMar
15th - Fulks Family Farm
16th - Joe Catanzaro and Family
17th - Anna Hopkins
18th - LaMar Springs Farm
19th - M & M's Wonderpets Farm
20th - Bernie & Mary Ann Cripe
21st - Bernie & Mary Ann Cripe
SHEEP - SHETLAND - Pair ram lambs
1st - Joe Catanzaro and Family
2nd - Samantha Ludlam
3rd - Joe & Alex Ludlam
4th - Becky Daugherty
5th - Emma Hopkins
6th - LaMar Springs Farm
7th - Elizabeth LaMar
8th - Elizabeth Lovett
9th - Fulks Family Farm
10th - Anna Hopkins
11th - Show Ewe Farm
12th - M & M's Wonderpets Farm
13th - Bernie & Mary Ann Cripe
SHEEP - SHETLAND - Champion Ram
1st - Joe Catanzaro and Family
SHEEP - SHETLAND - Reserve Champion Ram
1st - Emma Hopkins
SHEEP - SHETLAND - Yearling ewe
1st - Samantha Ludlam
2nd - Bernie & Mary Ann Cripe
3rd - Joe & Alex Ludlam
4th - M & M's Wonderpets Farm
5th - Bernie & Mary Ann Cripe
6th - Joe Catanzaro and Family
7th - Samantha Ludlam
8th - Fulks Family Farm
9th - Show Ewe Farm
10th - Joe Catanzaro and Family
11th - Elizabeth Lovett
12th - Elizabeth Lovett
13th - Becky Daugherty
14th - Joe & Alex Ludlam
15th - Emma Hopkins
16th - LaMar Springs Farm
17th - Anna Hopkins
18th - Emma Hopkins
19th - Becky Daugherty
20th - M & M's Wonderpets Farm
21st - Anna Hopkins
22nd - Fulks Family Farm
23rd - Elizabeth LaMar
24th - Elizabeth LaMar
SHEEP - SHETLAND - Pair yearling ewes
1st - Bernie & Mary Ann Cripe
2nd - Samantha Ludlam
3rd - Joe & Alex Ludlam
4th - Joe Catanzaro and Family
5th - Elizabeth Lovett
6th - M & M's Wonderpets Farm
7th - Becky Daugherty
8th - Fulks Family Farm
9th - Anna Hopkins
10th - Emma Hopkins
11th - Elizabeth LaMar
SHEEP - SHETLAND - Senior ewe lamb Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Elizabeth Lovett
2nd - Joe Catanzaro and Family
3rd - Bernie & Mary Ann Cripe
4th - Joe Catanzaro and Family
5th - Joe & Alex Ludlam
6th - Bernie & Mary Ann Cripe
SHEEP - SHETLAND - Junior ewe lamb Jan 1 - March 31 current year
1st - Trevor Pharris
2nd - Joe & Alex Ludlam
3rd - Joe Catanzaro and Family
4th - Joe Catanzaro and Family
5th - Samantha Ludlam
6th - Bernie & Mary Ann Cripe
7th - Joe & Alex Ludlam
8th - LaMar Springs Farm
9th - Fulks Family Farm
10th - Elizabeth Lovett
11th - Samantha Ludlam
12th - Emma Hopkins
13th - M & M's Wonderpets Farm
14th - Emma Hopkins
15th - Bernie & Mary Ann Cripe
16th - Elizabeth LaMar
17th - Anna Hopkins
18th - Show Ewe Farm
19th - LaMar Springs Farm
20th - M & M's Wonderpets Farm
21st - Show Ewe Farm
22nd - Fulks Family Farm
23rd - Elizabeth LaMar
24th - Anna Hopkins
SHEEP - SHETLAND - Junior ewe lamb, born April 1 current year and after
1st - Joe & Alex Ludlam
2nd - Elizabeth Lovett
3rd - Emma Hopkins
4th - Becky Daugherty
5th - Joe & Alex Ludlam
6th - Samantha Ludlam
7th - LaMar Springs Farm
8th - Bernie & Mary Ann Cripe
9th - Joe Catanzaro and Family
10th - Becky Daugherty
11th - Show Ewe Farm
12th - SisterLea
13th - Samantha Ludlam
14th - Elizabeth LaMar
15th - Bernie & Mary Ann Cripe
16th - Joe Catanzaro and Family
17th - Anna Hopkins
18th - M & M's Wonderpets Farm
19th - Elizabeth LaMar
20th - Emma Hopkins
21st - Anna Hopkins
22nd - Fulks Family Farm
SHEEP - SHETLAND - Pair ewe lambs
1st - Joe & Alex Ludlam
2nd - Joe Catanzaro and Family
3rd - Elizabeth Lovett
4th - Emma Hopkins
5th - Samantha Ludlam
6th - Becky Daugherty
7th - LaMar Springs Farm
8th - Bernie & Mary Ann Cripe
9th - Show Ewe Farm
10th - M & M's Wonderpets Farm
11th - Anna Hopkins
12th - Elizabeth LaMar
13th - Fulks Family Farm
SHEEP - SHETLAND - Champion Ewe
1st - Trevor Pharris
SHEEP - SHETLAND - Reserve Champion Ewe
1st - Joe & Alex Ludlam
SHEEP - SHETLAND - Best 4 head
1st - Joe Catanzaro and Family
2nd - Joe & Alex Ludlam
3rd - Bernie & Mary Ann Cripe
4th - Emma Hopkins
5th - Elizabeth Lovett
6th - Becky Daugherty
7th - Samantha Ludlam
8th - Fulks Family Farm
9th - Show Ewe Farm
10th - LaMar Springs Farm
11th - Elizabeth LaMar
12th - Anna Hopkins
13th - M & M's Wonderpets Farm
SHEEP - SHETLAND - Flock
1st - Joe Catanzaro and Family
2nd - Joe & Alex Ludlam
3rd - Bernie & Mary Ann Cripe
4th - Samantha Ludlam
5th - Elizabeth Lovett
6th - Becky Daugherty
7th - Emma Hopkins
8th - M & M's Wonderpets Farm
9th - Anna Hopkins
10th - Fulks Family Farm
11th - Elizabeth LaMar
SHEEP - SHETLAND - Premier Exhibitor
1st - Joe & Alex Ludlam
SHEEP - SHETLAND - Best of Show - Fleece
1st - Fulks Family Farm
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Yearling ram
1st - Joe Catanzaro and Family
2nd - Becky Daugherty
3rd - Elizabeth Lovett
4th - Bernie & Mary Ann Cripe
5th - Fulks Family Farm
6th - Fulks Family Farm
7th - M & M's Wonderpets Farm
8th - LaMar Springs Farm
9th - SisterLea
10th - Show Ewe Farm
11th - Anna Hopkins
12th - M & M's Wonderpets Farm
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Senior ram lamb, Sept 1- Dec 31 last year
1st - Bernie & Mary Ann Cripe
2nd - M & M's Wonderpets Farm
3rd - Fulks Family Farm
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Junior ram lamb Jan 1 - March 31 current year
1st - Joe Catanzaro and Family
2nd - Anna Hopkins
3rd - Joe Catanzaro and Family
4th - LaMar Springs Farm
5th - Elizabeth Lovett
6th - Anna Hopkins
7th - Emma Hopkins
8th - Emma Hopkins
9th - Bernie & Mary Ann Cripe
10th - Fulks Family Farm
11th - Elizabeth LaMar
12th - LaMar Springs Farm
13th - Fulks Family Farm
14th - Show Ewe Farm
15th - M & M's Wonderpets Farm
16th - Show Ewe Farm
17th - Elizabeth LaMar
18th - M & M's Wonderpets Farm
19th - Bernie & Mary Ann Cripe
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Junior ram lamb, born April 1 current year and after
1st - Emma Hopkins
2nd - Elizabeth LaMar
3rd - Becky Daugherty
4th - Becky Daugherty
5th - Elizabeth Lovett
6th - Elizabeth Lovett
7th - M & M's Wonderpets Farm
8th - LaMar Springs Farm
9th - Joe Catanzaro and Family
10th - Elizabeth LaMar
11th - Fulks Family Farm
12th - Joe Catanzaro and Family
13th - Anna Hopkins
14th - LaMar Springs Farm
15th - M & M's Wonderpets Farm
16th - Bernie & Mary Ann Cripe
17th - Bernie & Mary Ann Cripe
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Pair ram lambs
1st - Joe Catanzaro and Family
2nd - Becky Daugherty
3rd - Emma Hopkins
4th - LaMar Springs Farm
5th - Elizabeth LaMar
6th - Elizabeth Lovett
7th - Fulks Family Farm
8th - Anna Hopkins
9th - Show Ewe Farm
10th - M & M's Wonderpets Farm
11th - Bernie & Mary Ann Cripe
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Champion Ram
1st - Joe Catanzaro and Family
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - Emma Hopkins
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Yearling ewe
1st - Bernie & Mary Ann Cripe
2nd - M & M's Wonderpets Farm
3rd - Bernie & Mary Ann Cripe
4th - Joe Catanzaro and Family
5th - Fulks Family Farm
6th - Show Ewe Farm
7th - Joe Catanzaro and Family
8th - Elizabeth Lovett
9th - Elizabeth Lovett
10th - Becky Daugherty
11th - Emma Hopkins
12th - LaMar Springs Farm
13th - Anna Hopkins
14th - Emma Hopkins
15th - Becky Daugherty
16th - M & M's Wonderpets Farm
17th - Anna Hopkins
18th - Fulks Family Farm
19th - Elizabeth LaMar
20th - Elizabeth LaMar
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Pair yearling ewes
1st - Bernie & Mary Ann Cripe
2nd - Joe Catanzaro and Family
3rd - Elizabeth Lovett
4th - M & M's Wonderpets Farm
5th - Becky Daugherty
6th - Fulks Family Farm
7th - Anna Hopkins
8th - Emma Hopkins
9th - Elizabeth LaMar
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Senior ewe lamb, Sept 1- Dec 31 last year
1st - Elizabeth Lovett
2nd - Joe Catanzaro and Family
3rd - Bernie & Mary Ann Cripe
4th - Joe Catanzaro and Family
5th - Bernie & Mary Ann Cripe
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Junior ewe lamb, Jan 1-March 31 current year
1st - Trevor Pharris
2nd - Joe Catanzaro and Family
3rd - Joe Catanzaro and Family
4th - Bernie & Mary Ann Cripe
5th - LaMar Springs Farm
6th - Fulks Family Farm
7th - Elizabeth Lovett
8th - Emma Hopkins
9th - M & M's Wonderpets Farm
10th - Emma Hopkins
11th - Bernie & Mary Ann Cripe
12th - Elizabeth LaMar
13th - Anna Hopkins
14th - Show Ewe Farm
15th - LaMar Springs Farm
16th - M & M's Wonderpets Farm
17th - Show Ewe Farm
18th - Fulks Family Farm
19th - Elizabeth LaMar
20th - Anna Hopkins
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Junior Ewe Lamb, born April 1 current year and after
1st - Elizabeth Lovett
2nd - Emma Hopkins
3rd - Becky Daugherty
4th - LaMar Springs Farm
5th - Bernie & Mary Ann Cripe
6th - Joe Catanzaro and Family
7th - Becky Daugherty
8th - Show Ewe Farm
9th - SisterLea
10th - Elizabeth LaMar
11th - Bernie & Mary Ann Cripe
12th - Joe Catanzaro and Family
13th - Anna Hopkins
14th - M & M's Wonderpets Farm
15th - Elizabeth LaMar
16th - Emma Hopkins
17th - Anna Hopkins
18th - Fulks Family Farm
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Pair ewe lambs
1st - Joe Catanzaro and Family
2nd - Elizabeth Lovett
3rd - Emma Hopkins
4th - Becky Daugherty
5th - LaMar Springs Farm
6th - Bernie & Mary Ann Cripe
7th - Show Ewe Farm
8th - M & M's Wonderpets Farm
9th - Anna Hopkins
10th - Elizabeth LaMar
11th - Fulks Family Farm
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Champion Ewe
1st - Trevor Pharris
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - Elizabeth Lovett
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Best Four Head
1st - Joe Catanzaro and Family
2nd - Bernie & Mary Ann Cripe
3rd - Emma Hopkins
4th - Elizabeth Lovett
5th - Becky Daugherty
6th - Fulks Family Farm
7th - Show Ewe Farm
8th - Elizabeth LaMar
9th - LaMar Springs Farm
10th - Anna Hopkins
11th - M & M's Wonderpets Farm
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Flock
1st - Joe Catanzaro and Family
2nd - Bernie & Mary Ann Cripe
3rd - Elizabeth Lovett
4th - Becky Daugherty
5th - Emma Hopkins
6th - M & M's Wonderpets Farm
7th - Anna Hopkins
8th - Fulks Family Farm
9th - Elizabeth LaMar
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Joe Catanzaro and Family
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Best of Show - Fleece
1st - Fulks Family Farm
SHEEP - SHEARING CONTEST - Amateur
1st - weston hyllested
2nd - Larry Green
3rd - Grant Kennedy
4th - Samuel Cunningham
5th - Collin Kennedy
6th - William Harshbarger
7th - James Osborn
8th - Cody Wood
SHEEP - SHEARING CONTEST - Open Professional
1st - Alex Moser
2nd - Mark Hoogendoorn
3rd - Mike Hagens
4th - Kevin Hickman
5th - DOUGLAS RATHKE
6th - Steve Kennedy
7th - Lee Buelt
8th - matt kennedy
9th - gary reinhart
10th - David Wood
11th - Emily Chamelin
12th - nolan abel
13th - David Harshbarger
SHEEP - SHEARING CONTEST - Best Pen
1st - Mike Hagens
SHEEP - SHEARING CONTEST - Fastest Time
1st - Mark Hoogendoorn
SHEEP - SHEARING CONTEST - Highest - Indiana Placings
1st - Grant Kennedy
SHEEP - SHEARING CONTEST - Senior Shearer
1st - Larry Green
SHEEP - SUFFOLK - Ram 1 yr & under 2
1st - 5 Star 'J' Farms
2nd - James Klamfoth
3rd - R Lane Acres
SHEEP - SUFFOLK - Ram lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Christopher MacCauley
2nd - R Lane Acres
SHEEP - SUFFOLK - Senior Champion Ram
1st - 5 Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - Senior Reserve Champion Ram
1st - James Klamfoth
SHEEP - SUFFOLK - Ram lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Dennis Henderson
2nd - Will & Connie Schakel
3rd - Christopher MacCauley
4th - Will & Connie Schakel
SHEEP - SUFFOLK - *Ram lambs, born after Feb 14 current year
1st - 5 Star 'J' Farms
2nd - Will & Connie Schakel
3rd - Dennis Henderson
4th - 5 Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - Pair of ram lambs, any age
1st - Will & Connie Schakel
2nd - Christopher MacCauley
3rd - 5 Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - Junior Champion Ram Lamb
1st - Dennis Henderson
SHEEP - SUFFOLK - Junior Reserve Champion Ram Lamb
1st - Will & Connie Schakel
SHEEP - SUFFOLK - Grand Champion Ram
1st - 5 Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - Reserve Grand Champion Ram
1st - Dennis Henderson
SHEEP - SUFFOLK - *Slick Sheared Ewes 1 yr & under 2
1st - Jeremy Russell
2nd - Richard & Abigayle Burns
3rd - Dennis Henderson
4th - James Klamfoth
5th - Laurissa Sovinec
SHEEP - SUFFOLK - Fitted Ewes 1 year and under 2
1st - 5 Star 'J' Farms
2nd - Christopher MacCauley
3rd - James Klamfoth
4th - Will & Connie Schakel
5th - 5 Star 'J' Farms
6th - Christopher MacCauley
7th - Murphy Suffolks
8th - Jacinda & Raelynn Thompson
9th - Dennis Henderson
10th - Dennis Henderson
11th - James Klamfoth
12th - Richard & Abigayle Burns
13th - R Lane Acres
SHEEP - SUFFOLK - Pair of yearling ewes
1st - 5 Star 'J' Farms
2nd - Christopher MacCauley
3rd - James Klamfoth
4th - Dennis Henderson
SHEEP - SUFFOLK - Ewe lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Christopher MacCauley
2nd - Jeremy Russell
3rd - Dennis Henderson
4th - R Lane Acres
SHEEP - SUFFOLK - Senior Champion Ewe
1st - 5 Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - Senior Reserve Champion Ewe
1st - Christopher MacCauley
SHEEP - SUFFOLK - Slick Shorn ewe lambs born Jan1 current year and after
1st - Jeremy Russell
2nd - Jeremy Russell
3rd - Hickory Lane Suffolks
4th - R Lane Acres
5th - Hickory Lane Suffolks
SHEEP - SUFFOLK - Ewe lamb, born Jan 1 thru Feb 14 current year
1st - Christopher MacCauley
2nd - Clayton Henderson
3rd - Christopher MacCauley
4th - Will & Connie Schakel
5th - James Klamfoth
6th - Dennis Henderson
7th - Brady Henderson
8th - R Lane Acres
SHEEP - SUFFOLK - Ewe lambs, born after Feb 14 Current Year
1st - 5 Star 'J' Farms
2nd - 5 Star 'J' Farms
3rd - Will & Connie Schakel
4th - Dennis Henderson
SHEEP - SUFFOLK - Pair of ewe lambs, any age
1st - Christopher MacCauley
2nd - 5 Star 'J' Farms
3rd - Will & Connie Schakel
4th - Jeremy Russell
5th - Dennis Henderson
6th - Hickory Lane Suffolks
SHEEP - SUFFOLK - Junior Champion Ewe
1st - Christopher MacCauley
SHEEP - SUFFOLK - Junior Reserve Champion Ewe
1st - 5 Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - Grand Champion Ewe
1st - 5 Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - Reserve Grand Champion Ewe
1st - Christopher MacCauley
SHEEP - SUFFOLK - Best Four Head
1st - 5 Star 'J' Farms
2nd - Christopher MacCauley
3rd - Jeremy Russell
4th - Will & Connie Schakel
5th - James Klamfoth
6th - Dennis Henderson
SHEEP - SUFFOLK - Flock
1st - 5 Star 'J' Farms
2nd - Christopher MacCauley
3rd - Dennis Henderson
SHEEP - SUFFOLK - Premier Exhibitor
1st - 5 Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Ram 1 yr & under 2
1st - 5 Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Senior Champion Ram
1st - 5 Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Ram lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Dennis Henderson
2nd - Will & Connie Schakel
3rd - Will & Connie Schakel
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Ram lambs, born after Feb 14 current year
1st - 5 Star 'J' Farms
2nd - Will & Connie Schakel
3rd - Dennis Henderson
4th - 5 Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Pair of ram lambs, any age
1st - Will & Connie Schakel
2nd - 5 Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Junior Champion Ram Lamb
1st - Dennis Henderson
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Junior Reserve Champion Ram Lamb
1st - Will & Connie Schakel
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Grand Champion Ram
1st - 5 Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Reserve Grand Champion Ram
1st - Dennis Henderson
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Slick Sheared Ewes 1 yr & under 2
1st - Jeremy Russell
1st - Richard & Abigayle Burns
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Fitted Ewes 1 year and under 2
1st - 5 Star 'J' Farms
2nd - Will & Connie Schakel
3rd - 5 Star 'J' Farms
4th - Murphy Suffolks
5th - Jacinda & Raelynn Thompson
6th - Dennis Henderson
7th - Dennis Henderson
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - 5 Star 'J' Farms
2nd - Dennis Henderson
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Ewe lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Jeremy Russell
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Senior Champion Ewe
1st - 5 Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Senior Reserve Champion Ewe
1st - Jeremy Russell
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Slick Sheared lambs born Jan 1 current year and after
1st - Jeremy Russell
2nd - Jeremy Russell
3rd - Hickory Lane Suffolks
4th - Hickory Lane Suffolks
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Will & Connie Schakel
2nd - Dennis Henderson
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Ewe lambs, born after Feb 14 current year
1st - 5 Star 'J' Farms
2nd - 5 Star 'J' Farms
3rd - Will & Connie Schakel
4th - Dennis Henderson
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - 5 Star 'J' Farms
2nd - Will & Connie Schakel
3rd - Jeremy Russell
4th - Dennis Henderson
5th - Hickory Lane Suffolks
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Junior Champion Ewe Lamb
1st - 5 Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Junior Reserve Champion Ewe Lamb
1st - Jeremy Russell
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Grand Champion Ewe
1st - 5 Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Reserve Grand Champion Ewe
1st - 5 Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Best Four Head
1st - 5 Star 'J' Farms
2nd - Jeremy Russell
3rd - Will & Connie Schakel
4th - Dennis Henderson
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Flock
1st - 5 Star 'J' Farms
2nd - Dennis Henderson
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - 5 Star 'J' Farms
SHEEP - TUNIS - Yearling Ram
1st - RQL Farms
2nd - RQL Farms
3rd - Murry Farms
4th - Linda Cook
5th - Eric Ruppel
SHEEP - TUNIS - Fall Ram
1st - Drew Ridgeway
SHEEP - TUNIS - Spring Ram, born Jan 1-Feb 14 of current year
1st - Rachel Schambow
2nd - RQL Farms
3rd - Murry Farms
4th - Carlton & Amanda Summe
5th - Jessica&Kalyn Swihart
6th - John, Shannon & Alex Taylor
SHEEP - TUNIS - Spring Ram born after Feb. 14 of current year
1st - RQL Farms
2nd - Murry Farms
3rd - Rachel Schambow
4th - Jeff Munsey
5th - Megan Millison
6th - Drew Ridgeway
7th - John Reed
8th - Jessica&Kalyn Swihart
9th - John, Shannon & Alex Taylor
10th - John Reed
SHEEP - TUNIS - Slick Shorn Ram Lamb, born Jan 1 & after
1st - Linda Cook
2nd - Don Craft
3rd - John Reed
SHEEP - TUNIS - Pair Ram Lambs
1st - RQL Farms
2nd - Rachel Schambow
3rd - Murry Farms
4th - Jessica&Kalyn Swihart
5th - John Reed
6th - John, Shannon & Alex Taylor
SHEEP - TUNIS - Champion Ram
1st - RQL Farms
SHEEP - TUNIS - Reserve Champion Ram
1st - RQL Farms
SHEEP - TUNIS - Yearling Ewe, born Sept 1 - Feb 14 last year
1st - RQL Farms
2nd - Rachel Schambow
3rd - Rachel Schambow
4th - RQL Farms
5th - Linda Cook
6th - Murry Farms
7th - Tammy Westcott
8th - Carlton & Amanda Summe
9th - Todd & Dianna Brisco
10th - Drew Ridgeway
11th - Linda Cook
12th - John, Shannon & Alex Taylor
SHEEP - TUNIS - Yearling Ewe born after Feb 14 of last year
1st - Rachel Schambow
2nd - Murry Farms
3rd - Jeff Munsey
4th - Carlton & Amanda Summe
5th - Drew Ridgeway
6th - Todd & Dianna Brisco
7th - Jessica&Kalyn Swihart
8th - Jessica&Kalyn Swihart
9th - Linda Cook
10th - John Reed
11th - John, Shannon & Alex Taylor
SHEEP - TUNIS - Slick Shorn Yearling Ewe, born Sept 1 & after
1st - Jeff Munsey
2nd - Linda Cook
3rd - Porshe Kellems
4th - Tammy Westcott
5th - Jessica&Kalyn Swihart
6th - John Reed
7th - Tammy Westcott
8th - Natalie Lindsay
SHEEP - TUNIS - Pair Yearling Ewes
1st - Rachel Schambow
2nd - RQL Farms
3rd - Jeff Munsey
4th - Murry Farms
5th - Carlton & Amanda Summe
6th - Linda Cook
7th - Drew Ridgeway
8th - Todd & Dianna Brisco
9th - Jessica&Kalyn Swihart
10th - Tammy Westcott
11th - John Reed
12th - John, Shannon & Alex Taylor
SHEEP - TUNIS - Fall Ewe
1st - RQL Farms
SHEEP - TUNIS - Spring Ewe, born Jan 1-Feb 14 of current year
1st - Rachel Schambow
2nd - Rachel Schambow
3rd - Jeff Munsey
4th - RQL Farms
5th - Todd & Dianna Brisco
6th - Linda Cook
7th - Linda Cook
8th - Megan Millison
9th - Carlton & Amanda Summe
10th - Todd & Dianna Brisco
11th - Drew Ridgeway
12th - Jessica&Kalyn Swihart
13th - Tammy Westcott
14th - John, Shannon & Alex Taylor
SHEEP - TUNIS - Spring Ewe, born after Feb 14 of current year
1st - Murry Farms
2nd - RQL Farms
3rd - Rachel Schambow
4th - Rachel Schambow
5th - Jeff Munsey
6th - Carlton & Amanda Summe
7th - Murry Farms
8th - Drew Ridgeway
9th - Todd & Dianna Brisco
10th - Linda Cook
11th - Megan Millison
12th - Jessica&Kalyn Swihart
13th - John Reed
14th - John, Shannon & Alex Taylor
15th - John Reed
SHEEP - TUNIS - Slick Shorn Ewe Lamb, born Jan 1 & after
1st - Jeff Munsey
2nd - Porshe Kellems
3rd - Linda Cook
4th - Jessica&Kalyn Swihart
5th - John Reed
6th - Natalie Lindsay
7th - Tammy Westcott
8th - Tammy Westcott
SHEEP - TUNIS - Pair Ewe Lambs
1st - Rachel Schambow
2nd - RQL Farms
3rd - Murry Farms
4th - Jeff Munsey
5th - Linda Cook
6th - Carlton & Amanda Summe
7th - Megan Millison
8th - Todd & Dianna Brisco
9th - Drew Ridgeway
10th - Jessica&Kalyn Swihart
11th - Tammy Westcott
12th - John Reed
13th - John, Shannon & Alex Taylor
SHEEP - TUNIS - Champion Ewe
1st - RQL Farms
SHEEP - TUNIS - Reserve Champion Ewe
1st - Rachel Schambow
SHEEP - TUNIS - Best 4 Head
1st - RQL Farms
2nd - Rachel Schambow
3rd - Jeff Munsey
4th - Murry Farms
5th - Linda Cook
6th - Carlton & Amanda Summe
7th - Tammy Westcott
8th - Jessica&Kalyn Swihart
9th - John Reed
10th - John, Shannon & Alex Taylor
SHEEP - TUNIS - Flock
1st - RQL Farms
2nd - Rachel Schambow
3rd - Jeff Munsey
4th - Murry Farms
5th - Linda Cook
6th - Carlton & Amanda Summe
7th - Drew Ridgeway
8th - Jessica&Kalyn Swihart
9th - John Reed
SHEEP - TUNIS - IN Class - Yearling Ram
1st - Linda Cook
SHEEP - TUNIS - IN Class - Spring ram, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Carlton & Amanda Summe
2nd - John, Shannon & Alex Taylor
SHEEP - TUNIS - IN Class - Spring ram, born after Feb 14 current year
1st - Jeff Munsey
2nd - John Reed
3rd - John, Shannon & Alex Taylor
4th - John Reed
SHEEP - TUNIS - IN Class - Slick shorn ram lamb, born Jan 1 & after
1st - Linda Cook
2nd - Don Craft
3rd - John Reed
SHEEP - TUNIS - IN Class - Pair ram lambs
1st - John Reed
2nd - John, Shannon & Alex Taylor
SHEEP - TUNIS - IN Class - Champion Ram
1st - Linda Cook
SHEEP - TUNIS - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - Jeff Munsey
SHEEP - TUNIS - IN Class - Yearling ewe, born Sept 1 - Feb 14 last year
1st - Tammy Westcott
2nd - Carlton & Amanda Summe
3rd - Linda Cook
SHEEP - TUNIS - IN Class - Yearling ewe, born after Feb 14 last year
1st - Jeff Munsey
2nd - Carlton & Amanda Summe
3rd - Linda Cook
4th - John Reed
5th - John, Shannon & Alex Taylor
SHEEP - TUNIS - IN Class - Slick shorn yearling ewe, born Sept 1 & after
1st - Jeff Munsey
2nd - Porshe Kellems
3rd - Tammy Westcott
4th - John Reed
5th - Tammy Westcott
6th - Natalie Lindsay
SHEEP - TUNIS - IN Class - Pair yearling ewes
1st - Jeff Munsey
2nd - Carlton & Amanda Summe
3rd - Linda Cook
4th - Tammy Westcott
5th - John Reed
SHEEP - TUNIS - IN Class - Spring ewe born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Jeff Munsey
2nd - Carlton & Amanda Summe
3rd - Tammy Westcott
4th - John, Shannon & Alex Taylor
SHEEP - TUNIS - IN Class - Spring ewe born after Feb 14 current year
1st - Jeff Munsey
2nd - Carlton & Amanda Summe
3rd - Linda Cook
4th - John Reed
5th - John, Shannon & Alex Taylor
6th - John Reed
SHEEP - TUNIS - IN Class - Slick shorn ewe lamb born Jan 1 & after
1st - Jeff Munsey
2nd - Porshe Kellems
3rd - Linda Cook
4th - John Reed
5th - Natalie Lindsay
6th - Tammy Westcott
7th - Tammy Westcott
SHEEP - TUNIS - IN Class - Pair ewe lambs
1st - Jeff Munsey
2nd - Linda Cook
3rd - Carlton & Amanda Summe
4th - Tammy Westcott
5th - John Reed
6th - John, Shannon & Alex Taylor
SHEEP - TUNIS - IN Class - Champion Ewe
1st - Jeff Munsey
SHEEP - TUNIS - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - Jeff Munsey
SHEEP - TUNIS - IN Class - Best 4 Head
1st - Jeff Munsey
2nd - Linda Cook
3rd - Carlton & Amanda Summe
4th - Tammy Westcott
5th - John Reed
6th - John, Shannon & Alex Taylor
SHEEP - TUNIS - IN Class - Flock
1st - Jeff Munsey
2nd - Linda Cook
3rd - Carlton & Amanda Summe
4th - John Reed
SHEEP - TEXEL - Ram Lamb, Born Sept 1-Dec 31 last year
1st - Adams Texels
SHEEP - TEXEL - Ram Lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - Adams Texels
2nd - Adams Texels
3rd - Thomas Farms Inc.
SHEEP - TEXEL - Ram Lamb, born after Feb 14 current year
1st - Michael Bokelman
2nd - Alyssa Allen
SHEEP - TEXEL - Pair of ram lambs, any age
1st - Adams Texels
SHEEP - TEXEL - Champion Ram
1st - Adams Texels
SHEEP - TEXEL - Reserve Champion Ram
1st - Adams Texels
SHEEP - TEXEL - Ewe 1 year and under 2
1st - Adams Texels
2nd - Adams Texels
3rd - Alyssa Allen
4th - Mallorie Jennings
5th - Alyssa Allen
SHEEP - TEXEL - Pair of yearling ewes
1st - Adams Texels
2nd - Alyssa Allen
SHEEP - TEXEL - Ewe lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - Michael Bokelman
2nd - Michael Bokelman
3rd - Alyssa Allen
4th - Mallorie Jennings
5th - Adams Texels
6th - Adams Texels
SHEEP - TEXEL - Ewe Lamb, born after Feb 14 current year
1st - Adams Texels
2nd - Michael Bokelman
3rd - Alyssa Allen
4th - Thomas Farms Inc.
SHEEP - TEXEL - Pair of ewe lambs, any age
1st - Michael Bokelman
2nd - Adams Texels
3rd - Alyssa Allen
4th - Michael Bokelman
SHEEP - TEXEL - Champion Ewe
1st - Adams Texels
SHEEP - TEXEL - Reserve Champion Ewe
1st - Adams Texels
SHEEP - TEXEL - Best 4 Head
1st - Adams Texels
2nd - Alyssa Allen
3rd - Michael Bokelman
SHEEP - TEXEL - Flock
1st - Adams Texels
2nd - Alyssa Allen
SHEEP - TEXEL - Premier Exhibitor
1st - Adams Texels
SHEEP - TEXEL - IN Class - Ram Lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - Adams Texels
2nd - Thomas Farms Inc.
SHEEP - TEXEL - IN Class - Ram Lamb, born after Feb 14 current year
1st - Michael Bokelman
2nd - Alyssa Allen
SHEEP - TEXEL - IN Class - Champion Ram
1st - Adams Texels
SHEEP - TEXEL - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - Michael Bokelman
SHEEP - TEXEL - IN Class - Ewe 1 year and under 2
1st - Adams Texels
2nd - Adams Texels
3rd - Alyssa Allen
4th - Mallorie Jennings
5th - Alyssa Allen
SHEEP - TEXEL - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Adams Texels
2nd - Alyssa Allen
SHEEP - TEXEL - IN Class - Ewe Lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - Michael Bokelman
2nd - Michael Bokelman
3rd - Alyssa Allen
4th - Mallorie Jennings
SHEEP - TEXEL - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Michael Bokelman
2nd - Alyssa Allen
3rd - Thomas Farms Inc.
SHEEP - TEXEL - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Michael Bokelman
2nd - Alyssa Allen
3rd - Michael Bokelman
SHEEP - TEXEL - IN Class - Champion Ewe
TX - Adams Texels
SHEEP - TEXEL - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - Adams Texels
SHEEP - TEXEL - IN Class - Best 4 Head
1st - Alyssa Allen
2nd - Michael Bokelman
SHEEP - TEXEL - IN Class - Flock
1st - Alyssa Allen
SHEEP - TEXEL - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Adams Texels
SHEEP - WOOL SHOW - Fine (spinning count 64-s to 70-s)
1st - Alison Dodd
2nd - Melinda Burton
3rd - Melinda Burton
SHEEP - WOOL SHOW - 1/2 Blood staple (spinning count 60-s to 62-s)
1st - Alison Dodd
2nd - Dewayne Brubaker
3rd - Alison Dodd
4th - James Osborn
5th - Melinda Burton
6th - Melinda Burton
7th - Jeff Brubaker & Family
8th - James Osborn
9th - William Harshbarger
10th - William Harshbarger
SHEEP - WOOL SHOW - 3/8 Blood staple (spinning count 56-s to 58-s)
1st - James Osborn
2nd - James Osborn
3rd - Becky Daugherty
4th - Elizabeth Lovett
5th - Becky Daugherty
6th - Elizabeth Lovett
7th - George Crosby
8th - George Crosby
9th - William Harshbarger
SHEEP - WOOL SHOW - 1/4 Blood staple (spinning count 50-s to 54-s)
1st - James Osborn
2nd - William Harshbarger
3rd - Becky Daugherty
4th - Becky Daugherty
5th - Elizabeth Lovett
6th - George Crosby
7th - Elizabeth Lovett
8th - George Crosby
SHEEP - WOOL SHOW - Low 1/4 Blood staple (spinning count 46-s to 48-s)
1st - William Harshbarger
SHEEP - WOOL SHOW - Rambouillet
1st - Jeff Brubaker & Family
2nd - Jeff Brubaker & Family
3rd - Melinda Burton
4th - Melinda Burton
5th - Dewayne Brubaker
SHEEP - WOOL SHOW - Shropshire
1st - Jeff Brubaker & Family
2nd - David Harrell
3rd - David Harrell
4th - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - WOOL SHOW - Oxford
1st - John Hinkle
2nd - John Hinkle
3rd - Mike Palmer
4th - Josh Hinkle
5th - Josh Hinkle
SHEEP - WOOL SHOW - Polled Dorset
1st - William Harshbarger
SHEEP - WOOL SHOW - Corriedale
1st - Lacey Thomas
SHEEP - WOOL SHOW - Border Cheviot
1st - William Harshbarger
2nd - John, Shannon & Alex Taylor
3rd - Ted Coil & Family
SHEEP - WOOL SHOW - Columbia
1st - George Crosby
2nd - George Crosby
SHEEP - WOOL SHOW - Shetland
1st - Show Ewe Farm
2nd - Joe Catanzaro and Family
3rd - Fulks Family Farm
4th - Anna Hopkins
5th - Joe Catanzaro and Family
6th - Fulks Family Farm
7th - Elizabeth Lovett
8th - Becky Daugherty
9th - Becky Daugherty
10th - Anna Hopkins
11th - Emma Hopkins
12th - Show Ewe Farm
13th - Elizabeth Lovett
SHEEP - WOOL SHOW - Horned Dorset
1st - Joe Crill
2nd - Joe Crill
SHEEP - WOOL SHOW - Tunis
1st - John, Shannon & Alex Taylor
SHEEP - WOOL SHOW - All colors, Fleece grades 60's to 70's
1st - Alison Dodd
2nd - Emma Hopkins
3rd - Becky Daugherty
4th - Elizabeth Lovett
5th - Becky Daugherty
6th - Elizabeth Lovett
SHEEP - WOOL SHOW - All colors, Fleece grades 48's to 58's
1st - Alison Dodd
2nd - Becky Daugherty
3rd - Joe Catanzaro and Family
4th - Joe Catanzaro and Family
5th - Becky Daugherty
6th - Elizabeth Lovett
7th - Elizabeth Lovett
SHEEP - WOOL SHOW - All colors, Fleece grades 36's to 46's
1st - Alison Dodd
2nd - Becky Daugherty
3rd - Elizabeth Lovett
4th - Elizabeth Lovett
5th - Becky Daugherty
SHEEP - YOUTH WOOL SHOW - Youth- Common Braid (spinning count 36-s to 44-s)
1st - Garrett Friesen
SHEEP - YOUTH WOOL SHOW - Youth- Hampshire
1st - Mike Palmer
SHEEP - YOUTH WOOL SHOW - Youth- Southdown
1st - Laurissa Sovinec
SHEEP - YOUTH WOOL SHOW - Youth- Oxford
1st - Mike Palmer
SHEEP - YOUTH WOOL SHOW - Youth- Corriedale
1st - Laurissa Sovinec
SHEEP - YOUTH WOOL SHOW - Youth- Shetland
1st - Emma Hopkins
2nd - Anna Hopkins
3rd - Emma Hopkins
4th - Anna Hopkins
5th - Elizabeth Lovett
6th - Elizabeth Lovett
SHEEP - YOUTH WOOL SHOW - Youth- All colors, Fleece grades 36's to 46's
1st - Elizabeth Lovett
2nd - Elizabeth Lovett