SWINE - BERKSHIRE - Boars
1st - Nelson Knobloch
2nd - Wippel Family Berks
3rd - Greg Innerst
p - Alyvia Myers
p - mike topp
p - Larry Stanley
SWINE - BERKSHIRE - Boars
1st - Larry and Janet White
2nd - Ted Laird & Family
3rd - Arick Landis
4th - Larry and Janet White
p - Matt and Megan Ritter
p - Robert Burch
p - mike topp
SWINE - BERKSHIRE - Boars
1st - Kaylyn & Garrett Scher
2nd - norman farms
3rd - Carly Wechter
p - Ken Shaffner & Family & Wabash Valley Berks
p - Phil Genth
SWINE - BERKSHIRE - Boars
1st - Dan Huff & Family
2nd - Merrill & Linda Smith
3rd - Danny James
p - Danny James
p - Larry Stanley
SWINE - BERKSHIRE - Boars
1st - Ken Shaffner & Family & Wabash Valley Berks
p - Ken Shaffner & Family & Wabash Valley Berks
SWINE - BERKSHIRE - Females
1st - Greg Innerst
SWINE - BERKSHIRE - Females
1st - Carly Wechter
2nd - Greg Innerst
3rd - Mike Hertsel
4th - Nelson Knobloch
p - Dale & Shanon McWhinney
p - Robert Burch
p - Dan Huff & Family
SWINE - BERKSHIRE - Females
1st - Hallie Pell
2nd - Larry Stanley
3rd - Phil Genth
p - Phil Genth
p - Jessica Jones
p - Jessica Jones
SWINE - BERKSHIRE - Females
1st - Gracie, Hope, Reagan Flaspohler
2nd - A. Keith Henderson
3rd - Mallorie Wippel
4th - Greg Innerst
5th - Jesse Hinman
p - Dan Huff & Family
p - Mike Hertsel
p - Phil Genth
p - Phil Genth
SWINE - BERKSHIRE - Females
1st - Nelson Knobloch
2nd - Alyvia Myers
3rd - Larry Stanley
4th - Hunter Coleman
p - Shamrock Farm
p - Ken Shaffner & Family & Wabash Valley Berks
p - Kayla Barker
p - Derek Barker
SWINE - BERKSHIRE - Females
1st - Hallie Pell
2nd - Logan and Lauren Thomas
3rd - Anna Spurgin
4th - Jessica, Alicia, & Sam Cole
p - Jessica Jones
p - Jessica Jones
p - Shamrock Farm
p - Larry Stanley
SWINE - BERKSHIRE - Females
1st - Ted Laird & Family
2nd - Ken Shaffner & Family & Wabash Valley Berks
p - Ken Shaffner & Family & Wabash Valley Berks
p - Courtney Heller
SWINE - BERKSHIRE - Junior Champion Boar
1st - Nelson Knobloch
SWINE - BERKSHIRE - Reserve Junior Champion Boar
1st - Larry and Janet White
SWINE - BERKSHIRE - Senior Champion Boar
1st - Dan Huff & Family
SWINE - BERKSHIRE - Reserve Senior Champion Boar
1st - Ken Shaffner & Family & Wabash Valley Berks
SWINE - BERKSHIRE - Grand Champion Boar
1st - Nelson Knobloch
SWINE - BERKSHIRE - Reserve Grand Champion Boar
1st - Larry and Janet White
SWINE - BERKSHIRE - Junior Champion Female
1st - Carly Wechter
SWINE - BERKSHIRE - Reserve Junior Champion Female
1st - Hallie Pell
SWINE - BERKSHIRE - Senior Champion Female
1st - Hallie Pell
SWINE - BERKSHIRE - Reserve Senior Champion Female
1st - Nelson Knobloch
SWINE - BERKSHIRE - Grand Champion Female
1st - Carly Wechter
SWINE - BERKSHIRE - Reserve Grand Champion Female
1st - Hallie Pell
SWINE - BERKSHIRE - Indiana Special - Boars
1st - Nelson Knobloch
p - Alyvia Myers
p - Larry Stanley
SWINE - BERKSHIRE - Indiana Special - Boars
1st - Larry and Janet White
2nd - Ted Laird & Family
3rd - Arick Landis
p - Larry and Janet White
p - Robert Burch
p - Matt and Megan Ritter
SWINE - BERKSHIRE - Indiana Special - Boars
1st - Kaylyn & Garrett Scher
p - Phil Genth
p - Carly Wechter
SWINE - BERKSHIRE - Indiana Special - Boars
1st - Merrill & Linda Smith
p - Danny James
p - Danny James
SWINE - BERKSHIRE - Indiana Special - Females
1st - Carly Wechter
2nd - Mike Hertsel
p - Robert Burch
p - Nelson Knobloch
SWINE - BERKSHIRE - Indiana Special - Females
1st - Hallie Pell
2nd - Larry Stanley
3rd - Phil Genth
p - Phil Genth
p - Jessica Jones
p - Jessica Jones
SWINE - BERKSHIRE - Indiana Special - Females
1st - A. Keith Henderson
2nd - Jesse Hinman
3rd - Phil Genth
p - Phil Genth
p - Mike Hertsel
SWINE - BERKSHIRE - Indiana Special - Females
1st - Nelson Knobloch
2nd - Alyvia Myers
p - Hunter Coleman
p - Shamrock Farm
p - Larry Stanley
SWINE - BERKSHIRE - Indiana Special - Females
1st - Hallie Pell
2nd - Logan and Lauren Thomas
3rd - Anna Spurgin
4th - Jessica, Alicia, & Sam Cole
p - Larry Stanley
p - Shamrock Farm
p - Jessica Jones
p - Jessica Jones
SWINE - BERKSHIRE - Indiana Special - Females
1st - Ted Laird & Family
SWINE - CHESTER WHITE - Boars
1st - John Engelking
2nd - Parkison & Rodibaugh
3rd - Ummel farms
P - Jacob Eve
P - Dirks Farms
SWINE - CHESTER WHITE - Boars
1st - Armstrong Genetics
2nd - Miranda Malone
3rd - Mike Murphy Farms
P - Ethan Ellis
P - Bryan Flook & family
P - Cyrus Allen
SWINE - CHESTER WHITE - Boars
1st - Armstrong Genetics
2nd - John Engelking
3rd - Ron Pierce
P - Josh Beck
P - grant norman
P - Miller Farms
SWINE - CHESTER WHITE - Boars
1st - Lance & Mitchell Westcamp
2nd - Steven King
3rd - grant norman
P - Dan Fry and Family
P - Jeremy Harshbarger
SWINE - CHESTER WHITE - Boars
1st - Parkison & Rodibaugh
SWINE - CHESTER WHITE - Females
1st - Keegan Cherry and Family
2nd - Daniel Hendrickson
3rd - Dillon Smith
4th - Jacob & Brooklyn Dittmer
P - Josh Beck
P - Ethan Ellis
P - RBC Chesters
P - Bryan Flook & family
SWINE - CHESTER WHITE - Females
1st - Armstrong Genetics
2nd - Scott Drew Family
3rd - Kaila Taylor
P - Ron Pierce
P - Tony Ashenfelter
P - Mckencie Bear
SWINE - CHESTER WHITE - Females
1st - Scott Woods and Family
2nd - Jacob Donaldson
3rd - kent bennington
4th - Jesse Hinman
P - Jordyn Bever
P - James Parlett
P - Austin Robison
SWINE - CHESTER WHITE - Junior Champion Boar
1st - John Engelking
SWINE - CHESTER WHITE - Reserve Junior Champion Boar
1st - Parkison & Rodibaugh
SWINE - CHESTER WHITE - Senior Champion Boar
1st - Armstrong Genetics
SWINE - CHESTER WHITE - Reserve Senior Champion Boar
1st - John Engelking
SWINE - CHESTER WHITE - Grand Champion Boar
1st - John Engelking
SWINE - CHESTER WHITE - Reserve Grand Champion Boar
1st - Armstrong Genetics
SWINE - CHESTER WHITE - Junior Champion Female
1st - Keegan Cherry and Family
SWINE - CHESTER WHITE - Reserve Junior Champion Female
1st - Daniel Hendrickson
SWINE - CHESTER WHITE - Senior Champion Female
1st - Scott Woods and Family
SWINE - CHESTER WHITE - Reserve Senior Champion Female
1st - Armstrong Genetics
SWINE - CHESTER WHITE - Grand Champion Female
1st - Scott Woods and Family
SWINE - CHESTER WHITE - Reserve Grand Champion Female
1st - Armstrong Genetics
SWINE - CHESTER WHITE - Indiana Special - Boars
1st - Parkison & Rodibaugh
P - Jacob Eve
SWINE - CHESTER WHITE - Indiana Special - Boars
1st - Bryan Flook & family
P - Cyrus Allen
SWINE - CHESTER WHITE - Indiana Special - Boars
1st - Steven King
P - Dan Fry and Family
P - Jeremy Harshbarger
SWINE - CHESTER WHITE - Indiana Special - Boars
1st - Parkison & Rodibaugh
SWINE - CHESTER WHITE - Indiana Special - Females
1st - Keegan Cherry and Family
2nd - Daniel Hendrickson
P - Jacob & Brooklyn Dittmer
P - Bryan Flook & family
SWINE - CHESTER WHITE - Indiana Special - Females
1st - Scott Drew Family
P - Mckencie Bear
P - Kaila Taylor
SWINE - CHESTER WHITE - Indiana Special - Females
1st - kent bennington
P - Jordyn Bever
P - Jesse Hinman
SWINE - DUROC - Boars
1st - Chad Walker
2nd - Vicki & Dustin Nofziger
P - Tyler Bonar
SWINE - DUROC - Boars
1st - Tyler Park
2nd - Isler Genetics, Inc.
3rd - Tyler Park
4th - Greg Ruppert
P - C@K Bailey @Family
P - Don and Preston Smith
P - Austin Schlosser
SWINE - DUROC - Boars
1st - Nelson Brothers Durocs
2nd - David Martin
3rd - Steve & Derek Earnhart
4th - Stookey Family Hog Farm
P - Zach and Denver Bernard
P - Gilmour Family Farms
P - CEDAR RIDGE FARMS
P - Steve & Derek Earnhart
SWINE - DUROC - Boars
1st - Holloway Genetics
2nd - Donald G. Kremer & Family
3rd - Don R. Smith & Family
4th - Ralph & Jim Bowling
P - Jackson Family Durocs
P - Miller's Showpigs
P - Bailey Dollar
P - Guingrich Family Durocs
SWINE - DUROC - Boars
1st - Bryan Bennett
2nd - Russell Whewell
3rd - David Martin
4th - Dalton and Dakota Smith
P - C@K Bailey @Family
P - Austin Gearlds
P - Tyler Parker
P - Bart & Jack Rowland
SWINE - DUROC - Females
1st - Drake Purebred Farms, INC
2nd - Isler Genetics, Inc.
3rd - Donald G. Kremer & Family
4th - Chelsea & Kinsea Hanni
P - CEDAR RIDGE SHOW HERD
P - Jayde Sills
P - DEREK MOON
SWINE - DUROC - Females
1st - Derek Parker
2nd - Jada Johnson
3rd - Lowdermilk Showpigs
4th - Tucker Pearson
5th - Austin Schlosser
P - Greg Ruppert
P - Jackson Family Durocs
P - Jackson Family Durocs
P - Austin Schlosser
P - Lowdermilk Showpigs
SWINE - DUROC - Females
1st - Drake Purebred Farms, INC
2nd - Bryan Bennett
3rd - Holloway Genetics
P - Samuel Logue
P - Russell Whewell
P - Stephanie Morris
SWINE - DUROC - Females
1st - Guingrich Family Durocs
2nd - Kaitlyn Roth
3rd - Jesse Hinman
4th - Bailey Dollar
5th - Lahr's Purebreds
P - Trey Bryce and Mackenzie Klein
P - Guingrich Family Durocs
P - Glaser Farms
P - Jacob & Brooklyn Dittmer
SWINE - DUROC - Females
1st - Dale & Christina Griffin & Family
2nd - CEDAR RIDGE SHOW HERD
3rd - Sam Scher
4th - Jackie Wible
P - Holloway Genetics
P - Marlin R Morris
P - DEREK MOON
SWINE - DUROC - Females
1st - Chase Patrick
2nd - Gracie, Hope, Reagan Flaspohler
3rd - Chase Patrick
4th - Matthew Decker
5th - Ken Dorrel
P - Megan Pickering
P - C@K Bailey @Family
P - C@K Bailey @Family
P - Ashtin and Nalaney Guyer
P - Tyler Parker
SWINE - DUROC - Females
1st - kilmer swine farm
2nd - kilmer swine farm
3rd - Ashtin and Nalaney Guyer
4th - Tyler Parker
P - Logan and Lauren Thomas
P - Austin Gearlds
P - Kent Hollingsworth
SWINE - DUROC - Junior Champion Boar
1st - Tyler Park
SWINE - DUROC - Reserve Junior Champion Boar
1st - Nelson Brothers Durocs
SWINE - DUROC - Senior Champion Boar
1st - Bryan Bennett
SWINE - DUROC - Reserve Senior Champion Boar
1st - Holloway Genetics
SWINE - DUROC - Grand Champion Boar
1st - Bryan Bennett
SWINE - DUROC - Reserve Grand Champion Boar
1st - Tyler Park
SWINE - DUROC - Junior Champion Female
1st - Drake Purebred Farms, INC
SWINE - DUROC - Reserve Junior Champion Female
1st - Derek Parker
SWINE - DUROC - Senior Champion Female
1st - Chase Patrick
SWINE - DUROC - Reserve Senior Champion Female
1st - Gracie, Hope, Reagan Flaspohler
SWINE - DUROC - Grand Champion Female
1st - Chase Patrick
SWINE - DUROC - Reserve Grand Champion Female
1st - Gracie, Hope, Reagan Flaspohler
SWINE - DUROC - Indiana Special - Boars
1st - Chad Walker
P - Tyler Bonar
SWINE - DUROC - Indiana Special - Boars
1st - Tyler Park
2nd - Tyler Park
P - C@K Bailey @Family
P - Don and Preston Smith
SWINE - DUROC - Indiana Special - Boars
1st - Steve & Derek Earnhart
P - Steve & Derek Earnhart
SWINE - DUROC - Indiana Special - Boars
1st - Donald G. Kremer & Family
2nd - Ralph & Jim Bowling
3rd - Guingrich Family Durocs
P - Bailey Dollar
P - Jackson Family Durocs
P - Miller's Showpigs
SWINE - DUROC - Indiana Special - Boars
1st - Dalton and Dakota Smith
2nd - Austin Gearlds
P - Bart & Jack Rowland
P - C@K Bailey @Family
SWINE - DUROC - Indiana Special - Females
1st - Drake Purebred Farms, INC
p - Donald G. Kremer & Family
p - Chelsea & Kinsea Hanni
SWINE - DUROC - Indiana Special - Females
1st - Jada Johnson
2nd - Lowdermilk Showpigs
3rd - Tucker Pearson
p - Jackson Family Durocs
p - Jackson Family Durocs
p - Lowdermilk Showpigs
SWINE - DUROC - Indiana Special - Females
1st - Drake Purebred Farms, INC
SWINE - DUROC - Indiana Special - Females
1st - Guingrich Family Durocs
2nd - Jesse Hinman
3rd - Bailey Dollar
4th - Lahr's Purebreds
p - Jacob & Brooklyn Dittmer
p - Trey Bryce and Mackenzie Klein
p - Guingrich Family Durocs
p - Glaser Farms
SWINE - DUROC - Indiana Special - Females
1st - Dale & Christina Griffin & Family
2nd - Sam Scher
p - Jackie Wible
p - Marlin R Morris
SWINE - DUROC - Indiana Special - Females
1st - Chase Patrick
2nd - Chase Patrick
3rd - Ken Dorrel
p - Megan Pickering
p - C@K Bailey @Family
p - C@K Bailey @Family
SWINE - DUROC - Indiana Special - Females
1st - kilmer swine farm
2nd - kilmer swine farm
p - Kent Hollingsworth
p - Austin Gearlds
p - Logan and Lauren Thomas
SWINE - HEREFORD - Boars
1st - ClintHigh Farms
2nd - Bill & Sherri Ramsey & Family
3rd - Kayla Barker
p - marcie helberg
p - marcie helberg
p - Carin Lafollette and Ryan Dale
SWINE - HEREFORD - Boars
1st - Chris and LaToya Lanham
2nd - Chris and LaToya Lanham
3rd - ClintHigh Farms
p - Leslie & Andrea Brown
p - Leslie & Andrea Brown
SWINE - HEREFORD - Boars
1st - Dave LaFollette Family
2nd - Bill & Sherri Ramsey & Family
3rd - Carin LaFollette
4th - Bill & Sherri Ramsey & Family
p - Douglas Millar
p - Kim & Jim Bope
p - Thomas Smith & Family
p - Trent Hammond
SWINE - HEREFORD - Boars
1st - Kim & Jim Bope
p - Garritt & Melissa Koopman and Ryan Dale
SWINE - HEREFORD - Females
1st - Carolyn Francis
2nd - Carolyn Francis
p - Carolyn Francis
p - Derek Barker
SWINE - HEREFORD - Females
1st - Bill & Sherri Ramsey & Family
2nd - ClintHigh Farms
3rd - Carolyn Francis
4th - David & Kathy Magie
p - Shelby Francis
p - Shelby Francis
p - David & Kathy Magie
p - Carolyn Francis
SWINE - HEREFORD - Females
1st - Tucker Pearson
2nd - Bill & Sherri Ramsey & Family
3rd - Dave LaFollette Family
4th - Steve Dean and Family
p - Dave LaFollette Family
p - marcie helberg
p - marcie helberg
SWINE - HEREFORD - Females
1st - Chris and LaToya Lanham
2nd - Derrick Dean
3rd - Chris and LaToya Lanham
p - Chris and LaToya Lanham
p - Cassandra Williams
p - Andrea & Hope Brown
SWINE - HEREFORD - Females
1st - ClintHigh Farms
2nd - Dale & Christina Griffin & Family
3rd - Kim & Jim Bope
4th - Steve Dean and Family
p - Trent Hammond
p - marcie helberg
p - marcie helberg
SWINE - HEREFORD - Females
1st - Bill & Sherri Ramsey & Family
2nd - Rylie & Connor Koopman
3rd - Bill & Sherri Ramsey & Family
4th - Carin LaFollette
p - Carin Lafollette and Ryan Dale
p - Bill & Sherri Ramsey & Family
p - Carolyn Francis
p - Carin LaFollette
SWINE - HEREFORD - Females
1st - Bill & Sherri Ramsey & Family
2nd - Kim & Jim Bope
p - Garritt & Melissa Koopman and Ryan Dale
SWINE - HEREFORD - Junior Champion Boar
1st - Chris and LaToya Lanham
SWINE - HEREFORD - Reserve Junior Champion Boar
1st - ClintHigh Farms
SWINE - HEREFORD - Senior Champion Boar
1st - Dave LaFollette Family
SWINE - HEREFORD - Reserve Senior Champion Boar
1st - Bill & Sherri Ramsey & Family
SWINE - HEREFORD - Grand Champion Boar
1st - Chris and LaToya Lanham
SWINE - HEREFORD - Reserve Grand Champion Boar
1st - ClintHigh Farms
SWINE - HEREFORD - Junior Champion Female
1st - Bill & Sherri Ramsey & Family
SWINE - HEREFORD - Reserve Junior Champion Female
1st - Tucker Pearson
SWINE - HEREFORD - Senior Champion Female
1st - ClintHigh Farms
SWINE - HEREFORD - Reserve Senior Champion Female
1st - Bill & Sherri Ramsey & Family
SWINE - HEREFORD - Grand Champion Female
1st - ClintHigh Farms
SWINE - HEREFORD - Reserve Grand Champion Female
1st - Bill & Sherri Ramsey & Family
SWINE - HEREFORD - Indiana Special - Boars
1st - Bill & Sherri Ramsey & Family
p - Carin Lafollette and Ryan Dale
SWINE - HEREFORD - Indiana Special - Boars
1st - Leslie & Andrea Brown
p - Leslie & Andrea Brown
SWINE - HEREFORD - Indiana Special - Boars
1st - Dave LaFollette Family
2nd - Bill & Sherri Ramsey & Family
3rd - Carin LaFollette
p - Bill & Sherri Ramsey & Family
p - Douglas Millar
p - Thomas Smith & Family
SWINE - HEREFORD - Indiana Special - Boars
1st - Garritt & Melissa Koopman and Ryan Dale
SWINE - HEREFORD - Indiana Special - Female
1st - Carolyn Francis
p - Carolyn Francis
p - Carolyn Francis
SWINE - HEREFORD - Indiana Special - Female
1st - Bill & Sherri Ramsey & Family
2nd - Carolyn Francis
p - Carolyn Francis
p - Shelby Francis
p - Shelby Francis
SWINE - HEREFORD - Indiana Special - Female
1st - Tucker Pearson
2nd - Bill & Sherri Ramsey & Family
p - Steve Dean and Family
p - Dave LaFollette Family
p - Dave LaFollette Family
SWINE - HEREFORD - Indiana Special - Female
1st - Andrea & Hope Brown
SWINE - HEREFORD - Indiana Special - Female
1st - Dale & Christina Griffin & Family
p - Steve Dean and Family
SWINE - HEREFORD - Indiana Special - Female
1st - Bill & Sherri Ramsey & Family
2nd - Rylie & Connor Koopman
3rd - Bill & Sherri Ramsey & Family
4th - Carin LaFollette
p - Carin Lafollette and Ryan Dale
p - Carin LaFollette
p - Bill & Sherri Ramsey & Family
p - Carolyn Francis
SWINE - HEREFORD - Indiana Special - Female
1st - Bill & Sherri Ramsey & Family
p - Garritt & Melissa Koopman and Ryan Dale
SWINE - HAMPSHIRE - Boars
1st - Ryan DeBusk
2nd - Jim Bernard
3rd - Rocking L Show Pigs
p - Rocking L Show Pigs
p - noel farms
SWINE - HAMPSHIRE - Boars
1st - Taylor Gibson Gibson Girls
2nd - Meg and Robert Meeker
3rd - charles keefer jr
p - Parker show pigs
p - Mike Murphy Farms
p - Mike Murphy Farms
SWINE - HAMPSHIRE - Boars
1st - s&p showpigs
2nd - Earl Cain & Family
3rd - Daniel Combs
4th - Adrian Brown
P - S&M Hamps
P - Russell Whewell
P - Dick Ream Family
SWINE - HAMPSHIRE - Boars
1st - Matt & Scott Morehouse
2nd - Steve & Derek Earnhart
3rd - Sean Allen
4th - Bowen Yorkshires
p - Guingrich Family Durocs
p - Jady Swine Farm
p - Russell Whewell
SWINE - HAMPSHIRE - Boars
1st - Frank Lucas Family
2nd - Carl Ferrand
3rd - Miller's Showpigs
4th - Tom Farrer
p - CEDAR RIDGE SHOW HERD
p - young & guard farm
p - august/alayna/sawyer whitman
SWINE - HAMPSHIRE - Boars
1st - Kevin Sharrett Family Farms
2nd - Peters Hamps and showpigs
3rd - Heartland elite Showpigs
4th - David Martin
p - David Martin
p - Kenneth & Janet Babb & Family
p - Russ and Kathy Alty
SWINE - HAMPSHIRE - Boars
1st - Aimee & Lynsee Shaffer
2nd - Brandon Ellis
3rd - young & guard farm
4th - Bryan Bennett
p - Kenneth & Janet Babb & Family
p - Mark Willard
p - Marty & Brandon Beard & Family
SWINE - HAMPSHIRE - Females
1st - noel farms
2nd - Ryan DeBusk
p - Jady Swine Farm
p - Mark Willard
SWINE - HAMPSHIRE - Females
1st - Drake Purebred Farms, INC
2nd - Earl Cain & Family
3rd - CEDAR RIDGE SHOW HERD
4th - Steve & Derek Earnhart
5th - S&M Hamps
p - Eric & Brooke Beck
p - Eric & Brooke Beck
p - Vicki & Dustin Nofziger
p - Evan, Will, and Cody Speaker
SWINE - HAMPSHIRE - Females
1st - Eli Keplinger
2nd - Neal Grogan
3rd - Trent Ayres & Family and Landon Bewley
4th - brandon tuggle
5th - s&p showpigs
6th - Seth Hartman
p - Lensman Showpigs
p - Austin Ream
p - Austin Ream
p - Jady Swine Farm
p - Funkhouser Show Pigs
SWINE - HAMPSHIRE - Females
1st - Auburn & Ashtyn Harvey
2nd - Funkhouser Show Pigs
3rd - Russell Whewell
4th - Frank Lucas Family
5th - Tucker Pearson
p - mirranda knotts
p - Walker Bros & Sis Hamp Farm
p - Walker Bros & Sis Hamp Farm
p - Walker Bros & Sis Hamp Farm
p - Hannah Rose
SWINE - HAMPSHIRE - Females
1st - Ashtin and Nalaney Guyer
2nd - Mason Hartman
3rd - Jacob & Brooklyn Dittmer
4th - young & guard farm
5th - Morgan Knotts
p - august/alayna/sawyer whitman
p - Brent Knox
p - Trey Bryce and Mackenzie Klein
p - Brock Heimer
SWINE - HAMPSHIRE - Females
1st - Brian Ford and Family
2nd - Kelsey Badger
3rd - Peyton & Paige Wininger
4th - Ted Laird & Family
5th - Jackie Lieurance
p - CEDAR RIDGE SHOW HERD
p - Koltan & Kenja Matt Moore & Family
p - Brock&Kaleb Rule
p - Kenneth & Janet Babb & Family
p - Lahr's Purebreds
SWINE - HAMPSHIRE - Females
1st - Funkhouser Show Pigs
2nd - mirranda knotts
3rd - Pat Nicklaus and Family
4th - Brock&Kaleb Rule
p - Pat Nicklaus and Family
p - Bowen Yorkshires
p - Allison Van Kirk
SWINE - HAMPSHIRE - Junior Champion Boar
1st - Taylor Gibson Gibson Girls
SWINE - HAMPSHIRE - Reserve Junior Champion Boar
1st - s&p showpigs
SWINE - HAMPSHIRE - Senior Champion Boar
1st - Aimee & Lynsee Shaffer
SWINE - HAMPSHIRE - Reserve Senior Champion Boar
1st - Kevin Sharrett Family Farms
SWINE - HAMPSHIRE - Grand Champion Boar
1st - Taylor Gibson Gibson Girls
SWINE - HAMPSHIRE - Reserve Grand Champion Boar
1st - s&p showpigs
SWINE - HAMPSHIRE - Junior Champion Female
1st - Eli Keplinger
SWINE - HAMPSHIRE - Reserve Junior Champion Female
1st - Auburn & Ashtyn Harvey
SWINE - HAMPSHIRE - Senior Champion Female
1st - Ashtin and Nalaney Guyer
SWINE - HAMPSHIRE - Reserve Senior Champion Female
1st - Brian Ford and Family
SWINE - HAMPSHIRE - Grand Champion Female
1st - Ashtin and Nalaney Guyer
SWINE - HAMPSHIRE - Reserve Grand Champion Female
1st - Eli Keplinger
SWINE - HAMPSHIRE - Indiana Special - Boars
1st - noel farms
SWINE - HAMPSHIRE - Indiana Special - Boars
1st - Parker show pigs
SWINE - HAMPSHIRE - Indiana Special - Boars
1st - Matt & Scott Morehouse
p - Guingrich Family Durocs
p - Sean Allen
SWINE - HAMPSHIRE - Indiana Special - Boars
1st - Carl Ferrand
2nd - Miller's Showpigs
p - young & guard farm
p - august/alayna/sawyer whitman
p - Tom Farrer
SWINE - HAMPSHIRE - Indiana Special - Boars
1st - Peters Hamps and showpigs
SWINE - HAMPSHIRE - Indiana Special - Boars
1st - Aimee & Lynsee Shaffer
p - young & guard farm
p - Marty & Brandon Beard & Family
SWINE - HAMPSHIRE - Indiana Special - Females
1st - noel farms
SWINE - HAMPSHIRE - Indiana Special - Females
1st - Drake Purebred Farms, INC
2nd - Steve & Derek Earnhart
p - Eric & Brooke Beck
p - Eric & Brooke Beck
p - Evan, Will, and Cody Speaker
SWINE - HAMPSHIRE - Indiana Special - Females
1st - Seth Hartman
p - Funkhouser Show Pigs
SWINE - HAMPSHIRE - Indiana Special - Females
1st - Auburn & Ashtyn Harvey
2nd - Funkhouser Show Pigs
3rd - Walker Bros & Sis Hamp Farm
p - Walker Bros & Sis Hamp Farm
p - Walker Bros & Sis Hamp Farm
p - mirranda knotts
SWINE - HAMPSHIRE - Indiana Special - Females
1st - Mason Hartman
2nd - Jacob & Brooklyn Dittmer
3rd - young & guard farm
p - Morgan Knotts
p - august/alayna/sawyer whitman
p - Brent Knox
SWINE - HAMPSHIRE - Indiana Special - Females
1st - Kelsey Badger
2nd - Ted Laird & Family
3rd - Jackie Lieurance
p - Lahr's Purebreds
p - Brock&Kaleb Rule
SWINE - HAMPSHIRE - Indiana Special - Females
1st - Funkhouser Show Pigs
2nd - mirranda knotts
3rd - Pat Nicklaus and Family
p - Pat Nicklaus and Family
p - Brock&Kaleb Rule
p - Allison Van Kirk
SWINE - LANDRACE - Boars
1st - CEDAR RIDGE FARMS
2nd - Russell Whewell
p - David & Kathy Magie
SWINE - LANDRACE - Boars
1st - Douglas Loof
2nd - Lance & Mitchell Westcamp
p - John Schimmel
p - Mark Hosier
SWINE - LANDRACE - Females
1st - Isler Genetics, Inc.
2nd - Jay Rulon
p - David & Kathy Magie
p - Russell Whewell
SWINE - LANDRACE - Females
1st - dj Bauer
2nd - Chloe Studebaker
3rd - CEDAR RIDGE FARMS
p - Jesse Hinman
p - Lance & Mitchell Westcamp
SWINE - LANDRACE - Females
1st - Ashtin and Nalaney Guyer
2nd - Pat Nicklaus and Family
p - John Schimmel
p - Pat Nicklaus and Family
SWINE - LANDRACE - Females
1st - Vista Brook Farm
p - Russell Whewell
SWINE - LANDRACE - Junior Champion Boar
1st - CEDAR RIDGE FARMS
SWINE - LANDRACE - Reserve Junior Champion Boar
1st - Russell Whewell
SWINE - LANDRACE - Senior Champion Boar
1st - Douglas Loof
SWINE - LANDRACE - Reserve Senior Champion Boar
1st - Lance & Mitchell Westcamp
SWINE - LANDRACE - Grand Champion Boar
1st - Douglas Loof
SWINE - LANDRACE - Reserve Grand Champion Boar
1st - Lance & Mitchell Westcamp
SWINE - LANDRACE - Junior Champion Female
1st - dj Bauer
SWINE - LANDRACE - Reserve Junior Champion Female
1st - Isler Genetics, Inc.
SWINE - LANDRACE - Senior Champion Female
1st - Vista Brook Farm
SWINE - LANDRACE - Reserve Senior Champion Female
1st - Ashtin and Nalaney Guyer
SWINE - LANDRACE - Grand Champion Female
1st - dj Bauer
SWINE - LANDRACE - Reserve Grand Champion Female
1st - Isler Genetics, Inc.
SWINE - LANDRACE - Indiana Special - Boars
1st - Mark Hosier
p - John Schimmel
SWINE - LANDRACE - Indiana Special - Females
1st - Jay Rulon
SWINE - LANDRACE - Indiana Special - Females
1st - dj Bauer
SWINE - LANDRACE - Indiana Special - Females
1st - John Schimmel
SWINE - POLAND - Boars
1st - John W. & Tucker J. Pearson
2nd - Wes Biddle
3rd - Nick Howell
4th - John Rinker and Family
P - John Rinker and Family
P - Nelson Knobloch
P - Alyssa Smith
P - Dale & Shanon McWhinney
SWINE - POLAND - Boars
1st - Ralph & Jim Bowling
2nd - norman bros.& son
3rd - Ralph & Jim Bowling
P - SchipperPurebreds
P - Tyler Parker
P - Roger Young
SWINE - POLAND - Boars
1st - John Rinker and Family
2nd - Robert & Patrick McDonald
P - Kyle Kercheval & Family
P - Kyle Kercheval & Family
SWINE - POLAND - Females
1st - Anna Phares
2nd - Wes Biddle
3rd - Avery Blackburn
P - Avery Blackburn
P - Wes Biddle
SWINE - POLAND - Females
1st - John W. & Tucker J. Pearson
2nd - Tyler Parker
P - Nathan Arnholt & Family
P - Nelson Knobloch
SWINE - POLAND - Females
1st - Greg Powell
2nd - Jim & Marilyn Paschen
3rd - John Rinker and Family
4th - Kaden & Anna Steiner
P - Abbagail Altman
P - Kevin & Sarah Burke & Family
P - Kyle Kercheval & Family
SWINE - POLAND - Junior Champion Boar
1st - John W. & Tucker J. Pearson
SWINE - POLAND - Reserve Junior Champion Boar
1st - Wes Biddle
SWINE - POLAND - Senior Champion Boar
1st - Ralph & Jim Bowling
SWINE - POLAND - Reserve Senior Champion Boar
1st - norman bros.& son
SWINE - POLAND - Grand Champion Boar
1st - John W. & Tucker J. Pearson
SWINE - POLAND - Reserve Grand Champion Boar
1st - Ralph & Jim Bowling
SWINE - POLAND - Junior Champion Female
1st - John W. & Tucker J. Pearson
SWINE - POLAND - Reserve Junior Champion Female
1st - Anna Phares
SWINE - POLAND - Senior Champion Female
1st - Greg Powell
SWINE - POLAND - Reserve Senior Champion Female
1st - Jim & Marilyn Paschen
SWINE - POLAND - Grand Champion Female
1st - John W. & Tucker J. Pearson
SWINE - POLAND - Reserve Grand Champion Female
1st - Greg Powell
SWINE - POLAND - Indiana Special - Boars
1st - John W. & Tucker J. Pearson
2nd - Wes Biddle
3rd - John Rinker and Family
P - John Rinker and Family
P - Nelson Knobloch
P - Alyssa Smith
SWINE - POLAND - Indiana Special - Boars
1st - Ralph & Jim Bowling
P - Ralph & Jim Bowling
P - Roger Young
SWINE - POLAND - Indiana Special - Boars
1st - John Rinker and Family
2nd - Robert & Patrick McDonald
P - Kyle Kercheval & Family
P - Kyle Kercheval & Family
SWINE - POLAND - Indiana Special - Females
1st - Wes Biddle
2nd - Avery Blackburn
P - Avery Blackburn
P - Wes Biddle
SWINE - POLAND - Indiana Special - Females
1st - John W. & Tucker J. Pearson
P - Nelson Knobloch
P - Nathan Arnholt & Family
SWINE - POLAND - Indiana Special - Females
1st - Greg Powell
2nd - Jim & Marilyn Paschen
3rd - John Rinker and Family
P - Kaden & Anna Steiner
P - Kyle Kercheval & Family
P - Kevin & Sarah Burke & Family
SWINE - SOW AND LITTER - Sow & Litter
1st - Patrick O'Neil
2nd - Colton Hieatt
p - Todd Hieatt
SWINE - SOW AND LITTER - Champion Sow & Litter
1st - Patrick O'Neil
SWINE - SOW AND LITTER - Reserve Champion Sow & Litter
1st - Colton Hieatt
SWINE - SPOT - Boars
1st - Brazel Show Stock
2nd - Cody Iberg
3rd - Levi Hybbert
4th - Rocky & Gabe Turner
p - Grimm Family Farm
p - Howell Stock Farm
p - Gary L Perkins family
SWINE - SPOT - Boars
1st - mark hurd
2nd - norman bros.& son
3rd - Malcolm Family Farms
p - kevin smith
p - Steve & Derek Earnhart
p - norman bros.& son
SWINE - SPOT - Boars
1st - Luke & Dylan Lovgren
2nd - Cody Lybarger
3rd - Drew, Dane & Kalyn Johnson
p - Russ and Kathy Alty
p - Jake Gossett
SWINE - SPOT - Boars
1st - Armstrong Genetics
2nd - Alyvia Myers
3rd - Dirks Farms
4th - Austin Zimmerman
p - Derek, Chad, Krystal Sellers
p - Austin Zimmerman
p - Thomas Shanafelt
SWINE - SPOT - Boars
1st - mark hurd
2nd - Bob Day & Neil Planalp Familie
3rd - norman bros.& son
4th - Matt and Tammy Miller
p - Theobald Spots
p - JB Farm
p - Joel Olson
SWINE - SPOT - Boars
1st - Bob Day & Neil Planalp Familie
2nd - Ron Pierce
3rd - Brittany Mowry
p - Makenzie Wippel
p - Brian Taulman
SWINE - SPOT - Boars
1st - Twin Plum Farm
2nd - Ron Pierce
3rd - Tom Farrer
p - Ashli Schimmel
p - Twin Plum Farm
p - Brian Taulman
SWINE - SPOT - Females
1st - Malcolm Family Farms
2nd - Malcolm Family Farms
3rd - Rocky & Gabe Turner
4th - Rocky & Gabe Turner
5th - Dale & Shanon McWhinney
p - cheyenne smith
p - Gary L Perkins family
p - Gary L Perkins family
p - Theobald Spots
SWINE - SPOT - Females
1st - Craig Weinkauf
2nd - Miller Farms
3rd - Dale & Shanon McWhinney
4th - Travis Cadman
p - Katie Bachert
p - Nathan Peters
p - Katie Bachert
p - Mike & Karrie Knebel
SWINE - SPOT - Females
1st - Bob Day & Neil Planalp Familie
2nd - Greg & Joni Hartman
3rd - Drew, Dane & Kalyn Johnson
4th - Greg & Joni Hartman
p - John W. & Tucker J. Pearson
p - Trent Ayres & Family and Landon Bewley
p - Mike & Karrie Knebel
SWINE - SPOT - Females
1st - Armstrong Genetics
2nd - Chandler Bane
3rd - Jason Leininger & Family
4th - Lowdermilk Showpigs
5th - Lowdermilk Showpigs
p - Kevin & Sarah Burke & Family
p - Kevin & Sarah Burke & Family
p - Dirks Farms
p - Cody Iberg
SWINE - SPOT - Females
1st - Brazel Show Stock
2nd - Miller Farms
3rd - Trent Ayres & Family and Landon Bewley
4th - Derek, Chad, Krystal Sellers
p - Howell Stock Farm
p - Howell Stock Farm
p - Howell Stock Farm
p - Koltan & Kenja Matt Moore & Family
SWINE - SPOT - Females
1st - Brazel Show Stock
2nd - CRAIG HENDERSON & FAMILY
3rd - Nathan Apple
4th - Karl Friddle
p - steve Stine Family
p - C@K Bailey @Family
p - Karl Friddle
SWINE - SPOT - Females
1st - Levi Wells
2nd - CRAIG HENDERSON & FAMILY
3rd - Tom Farrer
4th - Kaden & Anna Steiner
5th - Dillon Smith
p - travis Lambermont and family
p - Ron Pierce
p - Brittany Mowry
p - Brittany Mowry
SWINE - SPOT - Females
1st - Thomas Trout
2nd - Skylar Knapp
3rd - Jason Leigh
4th - Peyton Hill
5th - Kevin & Sarah Burke & Family
p - Austin Gearlds
p - C and M Spot Farm
p - Chase Miller
p - Ashli Schimmel
SWINE - SPOT - Junior Champion Boar
1st - mark hurd
SWINE - SPOT - Reserve Junior Champion Boar
1st - Armstrong Genetics
SWINE - SPOT - Senior Champion Boar
1st - mark hurd
SWINE - SPOT - Reserve Senior Champion Boar
1st - Bob Day & Neil Planalp Familie
SWINE - SPOT - Grand Champion Boar
1st - mark hurd
SWINE - SPOT - Reserve Grand Champion Boar
1st - mark hurd
SWINE - SPOT - Junior Champion Female
1st - Armstrong Genetics
SWINE - SPOT - Reserve Junior Champion Female
1st - Chandler Bane
SWINE - SPOT - Senior Champion Female
1st - Thomas Trout
SWINE - SPOT - Reserve Senior Champion Female
1st - Brazel Show Stock
SWINE - SPOT - Grand Champion Female
1st - Thomas Trout
SWINE - SPOT - Reserve Grand Champion Female
1st - Armstrong Genetics
SWINE - SPOT - Indiana Special - Boars
1st - Brazel Show Stock
2nd - Rocky & Gabe Turner
p - Gary L Perkins family
p - Grimm Family Farm
SWINE - SPOT - Indiana Special - Boars
1st - Malcolm Family Farms
p - Steve & Derek Earnhart
SWINE - SPOT - Indiana Special - Boars
1st - Drew, Dane & Kalyn Johnson
p - Jake Gossett
SWINE - SPOT - Indiana Special - Boars
1st - Thomas Shanafelt
p - Derek, Chad, Krystal Sellers
SWINE - SPOT - Indiana Special - Boars
1st - Bob Day & Neil Planalp Familie
SWINE - SPOT - Indiana Special - Boars
1st - Bob Day & Neil Planalp Familie
p - Brian Taulman
SWINE - SPOT - Indiana Special - Boars
1st - Tom Farrer
p - Ashli Schimmel
p - Brian Taulman
SWINE - SPOT - Indiana Special - Females
1st - Malcolm Family Farms
2nd - Malcolm Family Farms
3rd - Rocky & Gabe Turner
p - Rocky & Gabe Turner
p - Gary L Perkins family
p - Gary L Perkins family
SWINE - SPOT - Indiana Special - Females
1st - Nathan Peters
2nd - Mike & Karrie Knebel
p - Katie Bachert
p - Katie Bachert
SWINE - SPOT - Indiana Special - Females
1st - Bob Day & Neil Planalp Familie
2nd - Drew, Dane & Kalyn Johnson
p - Trent Ayres & Family and Landon Bewley
p - Mike & Karrie Knebel
p - John W. & Tucker J. Pearson
SWINE - SPOT - Indiana Special - Females
2nd - Jason Leininger & Family
3rd - Lowdermilk Showpigs
p - Kevin & Sarah Burke & Family
p - Kevin & Sarah Burke & Family
p - Lowdermilk Showpigs
SWINE - SPOT - Indiana Special - Females
1st - Brazel Show Stock
2nd - Trent Ayres & Family and Landon Bewley
p - Derek, Chad, Krystal Sellers
p - Koltan & Kenja Matt Moore & Family
SWINE - SPOT - Indiana Special - Females
1st - Brazel Show Stock
2nd - CRAIG HENDERSON & FAMILY
3rd - Karl Friddle
p - C@K Bailey @Family
p - steve Stine Family
p - Karl Friddle
SWINE - SPOT - Indiana Special - Females
1st - Levi Wells
2nd - CRAIG HENDERSON & FAMILY
p - Tom Farrer
p - travis Lambermont and family
p - Kaden & Anna Steiner
SWINE - SPOT - Indiana Special - Females
1st - Kevin & Sarah Burke & Family
2nd - Chase Miller
p - Ashli Schimmel
p - Austin Gearlds
p - C and M Spot Farm
SWINE - TAMWORTH - Boars
1st - David Peters & Family
2nd - Brattain Farms
P - Emerald Farms
P - lester,ross.patrick,joseph,ama Moore
SWINE - TAMWORTH - Boars
1st - ClintHigh Farms
2nd - Jeff Jarrell
3rd - Golden Acres Farm
P - Don Dawson
P - Brattain Farms
SWINE - TAMWORTH - Boars
1st - marcie helberg
2nd - Emerald Farms
P - Brattain Farms
P - Emerald Farms
SWINE - TAMWORTH - Boars
1st - Lucas Bradshaw
2nd - Clyde James & Family
P - Brattain Farms
SWINE - TAMWORTH - Females
1st - lester,ross.patrick,joseph,ama Moore
2nd - David Peters & Family
3rd - David Peters & Family
P - Evan Francis
P - Evan Francis
P - Evan Francis
SWINE - TAMWORTH - Females
1st - ClintHigh Farms
2nd - Golden Acres Farm
3rd - Evan Francis
4th - Brattain Farms
P - David Peters & Family
P - David Peters & Family
P - Brattain Farms
P - Brattain Farms
SWINE - TAMWORTH - Females
1st - ClintHigh Farms
2nd - Lahr's Purebreds
3rd - Emerald Farms
4th - Emerald Farms
P - Don Dawson
P - Don Dawson
P - Emerald Farms
SWINE - TAMWORTH - Females
1st - Golden Acres Farm
2nd - Golden Acres Farm
3rd - lester,ross.patrick,joseph,ama Moore
4th - Emerald Farms
5th - Emerald Farms
P - Lucas Bradshaw
P - Don Dawson
P - marcie helberg
P - marcie helberg
P - Brattain Farms
SWINE - TAMWORTH - Females
1st - ClintHigh Farms
2nd - Clyde James & Family
3rd - Allison Peters
4th - Allison Peters
P - Don Dawson
P - Brattain Farms
P - Rylie & Connor Koopman
P - Clyde James & Family
SWINE - TAMWORTH - Females
1st - Emerald Farms
P - Rylie & Connor Koopman
SWINE - TAMWORTH - Junior Champion Boar
1st - ClintHigh Farms
SWINE - TAMWORTH - Reserve Junior Champion Boar
1st - Jeff Jarrell
SWINE - TAMWORTH - Senior Champion Boar
1st - Lucas Bradshaw
SWINE - TAMWORTH - Reserve Senior Champion Boar
1st - Clyde James & Family
SWINE - TAMWORTH - Grand Champion Boar
1st - ClintHigh Farms
SWINE - TAMWORTH - Reserve Grand Champion Boar
1st - Jeff Jarrell
SWINE - TAMWORTH - Junior Champion Female
1st - ClintHigh Farms
SWINE - TAMWORTH - Reserve Junior Champion Female
1st - Lahr's Purebreds
SWINE - TAMWORTH - Senior Champion Female
1st - ClintHigh Farms
SWINE - TAMWORTH - Reserve Senior Champion Female
1st - Golden Acres Farm
SWINE - TAMWORTH - Grand Champion Female
1st - ClintHigh Farms
SWINE - TAMWORTH - Reserve Grand Champion Female
1st - ClintHigh Farms
SWINE - TAMWORTH - Indiana Special- Boars
1st - David Peters & Family
P - Brattain Farms
SWINE - TAMWORTH - Indiana Special- Boars
1st - Jeff Jarrell
2nd - Golden Acres Farm
P - Don Dawson
P - Brattain Farms
SWINE - TAMWORTH - Indiana Special- Boars
1st - Brattain Farms
SWINE - TAMWORTH - Indiana Special- Boars
1st - Lucas Bradshaw
P - Brattain Farms
P - Clyde James & Family
SWINE - TAMWORTH - Indiana Special - Females
1st - lester,ross.patrick,joseph,ama Moore
2nd - David Peters & Family
3rd - David Peters & Family
P - Evan Francis
P - Evan Francis
P - Evan Francis
SWINE - TAMWORTH - Indiana Special - Females
1st - Golden Acres Farm
2nd - Evan Francis
3rd - Brattain Farms
P - David Peters & Family
P - David Peters & Family
P - Brattain Farms
P - Brattain Farms
SWINE - TAMWORTH - Indiana Special - Females
1st - Lahr's Purebreds
P - Don Dawson
P - Don Dawson
SWINE - TAMWORTH - Indiana Special - Females
1st - Golden Acres Farm
2nd - Golden Acres Farm
3rd - lester,ross.patrick,joseph,ama Moore
P - Brattain Farms
P - Lucas Bradshaw
P - Don Dawson
SWINE - TAMWORTH - Indiana Special - Females
1st - Clyde James & Family
2nd - Allison Peters
3rd - Allison Peters
P - Don Dawson
P - Brattain Farms
P - Rylie & Connor Koopman
P - Clyde James & Family
SWINE - TAMWORTH - Indiana Special - Females
1st - Rylie & Connor Koopman
SWINE - LARGEST HOG (Male) - World's Largest Male Hog
1st - cory patton
2nd - Jay Rulon
SWINE - LARGEST HOG (Male) - World's Largest Male Hog Champion
1st - cory patton
SWINE - LARGEST HOG (Male) - World Largest Male Hog Reserve Champion
1st - Jay Rulon
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Boars
1st - Earl Cain & Family
2nd - Kevin & Sarah Burke & Family
3rd - CE Show Pigs
4th - Bruce & Paul Smith
5th - CE Show Pigs
P - Joseph Boarman
P - Jonathan Rosenbaum
P - Kenneth & Janet Babb & Family
P - Brian Clapp
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Boars
1st - Gracie, Hope, Reagan Flaspohler
2nd - Mark Long
3rd - George & Mike Watson
4th - DGS Swine and Giertz
5th - Gracie, Hope, Reagan Flaspohler
6th - Clay Pruet
P - Nicole Goecke
P - Steve Gibbs
P - Doug Koontz
P - Matt and Tammy Miller
P - Taylor Farrer
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Boars
1st - Thompson Brothers Genetics
2nd - Gracie, Hope, Reagan Flaspohler
3rd - mark hurd
4th - Gracie, Hope, Reagan Flaspohler
P - Brian Beaman
P - Diamond V Show Pigs
P - Kenneth & Janet Babb & Family
P - Jeremy Haycraft
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Boars
1st - Nathan Peters
2nd - Bill Rosenbaum
3rd - Peyton Hill
4th - Mike Fagg
5th - Spracklen Show Pigs
P - Jonathan Rosenbaum
P - FredYaggie and family
P - Brian Roebuck
P - Robert Wehmer
P - Steve & Derek Earnhart
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Boars
1st - Mark and Sandy Ottenwalter
2nd - Brad bates
3rd - Taylor & Alyssa Sobasky
4th - Mike Jackson
5th - mark hurd
P - Jeff Ramsey
P - Joseph Boarman
P - Jeremy Haycraft
P - Spencer Jordan
P - Larry Johnson and Dallas Butterfield
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Boars
1st - Mark and Sandy Ottenwalter
2nd - Hines Hog Farm
3rd - Tye Lettow
4th - Douglas Loof
5th - Penner Genetics
P - doug metz
P - Jeremy Haycraft
P - Bill Rosenbaum
P - Rick Gould
P - AJ Williams
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Boars
1st - Kevin & Sarah Burke & Family
2nd - M. Shane Brinning
3rd - Robert Wehmer
4th - A.J. Lewis
5th - Nate Warner
P - Mark Taulman
P - Brad Autrey
P - Jeremy Haycraft
P - Austin Schlosser
P - Lensman Showpigs
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Boars
1st - Mark and Sandy Ottenwalter
2nd - A. Keith Henderson
3rd - Derek Moore
4th - Justin Overmyer
5th - Spracklen Show Pigs
P - Greiner Show Pigs
P - Dan Jennings
P - Chanze Arthur
P - Wes Blair
P - Tanner Moseley
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Boars
1st - Mark Taulman
2nd - Mark Long
3rd - Eddie Robinson
4th - norman farms
5th - Tyson Parker
P - Luckman Family Farms
P - Andy Richards
P - Huinker Durocs Ltd.
P - Diamond V Show Pigs
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Boars
1st - Joel Forsyth
2nd - Triple L Showpigs
3rd - Steve Sell
4th - Hines Hog Farm
5th - Chad Reynolds
P - Wes Blair
P - Funkhouser Show Pigs
P - Roger Young
P - David Corya & Family
P - Rick Sheets and Family
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Boars
1st - Brad bates
2nd - Robert Wehmer
3rd - Robert Wehmer
4th - Jeff Darner
5th - Dan Burzlaff
P - Deckard showpigs
P - Brian Zimmerman
P - Armstrong Genetics
P - Matt Titus
P - Schuler Farms
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Boars
1st - Schulte Brothers
2nd - Phil Lemper
3rd - Kevin & Sarah Burke & Family
4th - norman farms
5th - Todd Creager
6th - Bruce Hogan
P - Kyle & Jessica Clauson
P - Derek Moore
P - Bret W. Scott
P - Jason Langley
P - earl malay
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Boars
1st - Rick Sheets and Family
2nd - Jeff Meeker
3rd - Mike Murphy Farms
4th - Armstrong Genetics
5th - kevin boblenz
6th - JOE BURGEI
P - Greiner Show Pigs
P - kevin boblenz
P - PAT COLLISI
P - John Pullins
P - Brandon Butler
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Gilts
1st - Walker Wyatt
2nd - Kurt & Travis Hartman & Peters
3rd - CE Show Pigs
4th - Mark Feller
5th - Kurt & Travis Hartman & Peters
6th - mike puckett
p - Mary Brenner
p - Kenneth & Janet Babb & Family
p - Sam Lahmers
p - Kurt & Travis Hartman & Peters
p - Danny Ahrens
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Gilts
1st - Matt and Tammy Miller
2nd - Kevin & Sarah Burke & Family
3rd - Weston Wyatt
4th - Austin Thompson
5th - Steve Sell
p - Taylor Farrer
p - Jared Braziel
p - Kevin & Sarah Burke & Family
p - cody toth
p - Alan Hoffman
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Gilts
1st - Funkhouser Show Pigs
2nd - Vickrey Showpigs
3rd - Austin Schlosser
4th - Greg & Joni Hartman
5th - Matthew Van Kirk
p - Chuck Woods
p - Glaser Farms
p - Vicki & Dustin Nofziger
p - Grant Doyle
p - Alan Hoffman
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Gilts
1st - Ken & Garrett Cole
2nd - Brian Beaman
3rd - Richard Phillips
4th - Brassard and Wilber
5th - Ralph & Jim Bowling
6th - Cody Henderson
p - Steve Sell
p - Brent Knox
p - Kenneth & Janet Babb & Family
p - Kenneth & Janet Babb & Family
p - Vicki & Dustin Nofziger
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Gilts
1st - Tres Amigos Showpigs
2nd - Jason Leininger & Family
3rd - Vickrey Showpigs
4th - Kevin & Sarah Burke & Family
5th - DGS Swine and Giertz
p - Katie Bachert
p - Danny Ahrens
p - Todd Hieatt
p - mike puckett
p - Ronald Brown
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Gilts
1st - W-D Swine Farm
2nd - Brassard and Wilber
3rd - Brassard and Wilber
4th - jeremy scott
5th - Brian Roebuck
p - Kodey Smith
p - Herd Showpigs
p - Evan, Will, and Cody Speaker
p - Kurt & Travis Hartman & Peters
p - Vicki & Dustin Nofziger
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Gilts
1st - Daniel Hendrickson
2nd - Funkhouser Show Pigs
3rd - Todd Smith
4th - Katie Bachert
5th - Kevin & Sarah Burke & Family
p - Nathan Day
p - Linda Sensmeier
p - Wes Blair
p - Jared McDonald
p - Funkhouser Show Pigs
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Gilts
1st - Sam Scher
2nd - Dan Burzlaff
3rd - Kirk Nichols
4th - Morgan Knotts
5th - noel farms
p - Chandler Bane
p - Logan and Lauren Thomas
p - Cody Henderson
p - Funkhouser Show Pigs
p - Travis Perry
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Gilts
1st - Jackson Sills
2nd - Tyler Frasher
3rd - Luke Schrader
4th - Driscoll Show Stock
5th - Marc Hill
p - mike puckett
p - Kyle Jorstad
p - Jim & Marilyn Paschen
p - steve Stine Family
p - Gracie, Hope, Reagan Flaspohler
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Gilts
1st - Ryan Donaldson
2nd - Brassard and Wilber
3rd - Ken & Garrett Cole
4th - MAKAYLA AND DAKOTA RIECKE
5th - Kyle & Jessica Clauson
p - Glaser Farms
p - Kodey Smith
p - Weston Wyatt
p - Ronald Brown
p - Jared McDonald
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Gilts
1st - Chad Day
2nd - kilmer swine farm
3rd - Bret W. Scott
4th - Glaser Farms
5th - Blake Buchanan
6th - Jeff & Brendan Peters
p - Brad Autrey
p - Matt and Tammy Miller
p - CRAIG HENDERSON & FAMILY
p - Jeff & Brendan Peters
p - Blake Buchanan
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Gilts
1st - Kaylee Bender
2nd - Funkhouser Show Pigs
3rd - Daniel Hendrickson
4th - Tom & Landon Bewley
5th - Matthew Decker
p - Jake Gossett
p - Richard Phillips
p - cody toth
p - Koltan & Kenja Matt Moore & Family
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Gilts
1st - Tana Simmons
2nd - CRAIG HENDERSON & FAMILY
3rd - young & guard farm
4th - Alan Hoffman
5th - Austin Schlosser
6th - Ralph & Jim Bowling
p - Funkhouser Show Pigs
p - CRAIG HENDERSON & FAMILY
p - Katie Bachert
p - Brent Knox
p - FredYaggie and family
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Gilts
1st - Morgan Kennedy
2nd - Scott Garlisch
3rd - Kaila Taylor
4th - Walker Wyatt
5th - Aubrey McCoy
p - Kevin & Sarah Burke & Family
p - Ken & Garrett Cole
p - John Pullins
p - lester,ross.patrick,joseph,ama Moore
p - Richard Phillips
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Gilts
1st - Thomas Trout
2nd - Lensman Showpigs
3rd - kilmer swine farm
4th - Nathan Day
5th - Morgan Kennedy
p - Jesse Hinman
p - Troy Harwood
p - Linda Sensmeier
p - Chanze Arthur
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Gilts
1st - Jeff Hodges Family
2nd - kilmer swine farm
3rd - Ryan DeBusk
4th - Tyler Frasher
5th - Doug and Ryan Thwaits
6th - Daniel Newnum
p - mirranda knotts
p - JB Farm
p - Brad Autrey
p - Thomas Trout
p - Brooklyn Wurm
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Gilts
1st - Maddison Caldwell
2nd - Tyler Frasher
3rd - Linda Sensmeier
4th - Trent Ayres & Family and Landon Bewley
5th - Koltan & Kenja Matt Moore & Family
6th - Ken & Garrett Cole
p - Funkhouser Show Pigs
p - Kurt & Travis Hartman & Peters
p - Kirk Nichols
p - Austin Robison
p - Kaylee Bender
p - Jared McDonald
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Gilts
1st - Austin Thompson
2nd - Ralph & Jim Bowling
3rd - kevin boblenz
4th - Malcolm Family Farms
5th - Brock Heimer
6th - Thomas Trout
p - Hunter McGraw
p - Trey Overholser
p - Linda Sensmeier
p - Mike & Jenny Stringfellow & Family
p - Cody Rushton
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Gilts
1st - MAKAYLA AND DAKOTA RIECKE
2nd - Chad Day
3rd - Daniel Newnum
4th - Jeff Holmes Family
5th - Hunter McGraw
6th - Trent Ayres & Family and Landon Bewley
p - Ralph & Jim Bowling
p - Brittany Stephenson
p - PAT COLLISI
p - cody toth
p - Glaser Farms
SWINE - CROSSBRED - Crossbred Classic Gilts
1st - Daniel Newnum
2nd - Malcolm Family Farms
3rd - Thomas Trout
4th - Kaylee Bender
5th - Samuel Logue
p - Olivia, Faith & Hope Kitts
p - Kaden & Anna Steiner
p - Mike & Jenny Stringfellow & Family
p - Kennedi Deckard
SWINE - CROSSBRED - Grand Champion Crossbred Classic Boar
1st - Mark and Sandy Ottenwalter
SWINE - CROSSBRED - Reserve Grand Champion Crossbred Classic Boar
1st - Joel Forsyth
SWINE - CROSSBRED - Grand Champion Crossbred Classic Female
1st - Maddison Caldwell
SWINE - CROSSBRED - Reserve Grand Champion Crossbred Classic Female
1st - Jeff Hodges Family
SWINE - YORKSHIRE - Boars
1st - Thompson Brothers Genetics
2nd - Jason Schneder Family
3rd - holden bell
P - ryan gerot
P - Ron King
SWINE - YORKSHIRE - Boars
1st - Vista Brook Farm
2nd - Maynard Hahn
3rd - Mason & Memphis Gray
4th - Dan Burzlaff
p - Mike Fagg
p - Brandon Gallagher
p - Bret Goff
SWINE - YORKSHIRE - Boars
1st - Jack Rodibaugh &Sons
2nd - Nelson Brothers Durocs
3rd - Chuck and Ben Olsen
4th - Bryan Smith Yorkshires
5th - Larry and Janet White
p - Bart & Jack Rowland
p - Tony Holliday
p - Chanze Arthur
p - Daniel Clodfelter
SWINE - YORKSHIRE - Boars
1st - Jennifer Livermore
2nd - Nelson Brothers Durocs
3rd - Driscoll Show Stock
4th - Frank Feeser
5th - Tyler Park
p - Dale & Shanon McWhinney
p - brown show pigs
p - Joseph Boarman
p - Devin Goehring
SWINE - YORKSHIRE - Boars
1st - Chuck and Ben Olsen
2nd - Scott Garlisch
3rd - Gracie, Hope, Reagan Flaspohler
4th - Kevin Sharrett Family Farms
p - James Parlett
p - Jacob Justmann
p - Ryan Harrell
p - Mike Williams Show Pigs
SWINE - YORKSHIRE - Boars
1st - Mike Fagg
2nd - Korb Farms Inc
3rd - Carl Ferrand
4th - Payne Family Farm
p - Clint High Farms
p - Mike Williams Show Pigs
p - Chanze Arthur
SWINE - YORKSHIRE - Boars
1st - Jack Rodibaugh &Sons
2nd - AJ Williams
3rd - C@K Bailey @Family
4th - C HOGE/ N HOGE/ B WALTERS
p - Funkhouser Show Pigs
p - Miller's Showpigs
p - Kyle Tormoehlen
SWINE - YORKSHIRE - Boars
1st - Eddie Robinson
2nd - Steve Schmeichel
3rd - James Hochstetler
p - Dale & Shanon McWhinney
p - lester,ross.patrick,joseph,ama Moore
p - Jason Leigh
SWINE - YORKSHIRE - Females
1st - C@K Bailey @Family
2nd - Guingrich Family Durocs
3rd - Greg & Joni Hartman
P - brown show pigs
P - Mason & Memphis Gray
P - Vicki & Dustin Nofziger
SWINE - YORKSHIRE - Females
1st - Mike Fagg
2nd - Larry and Janet White
3rd - Penner Genetics
4th - Larry and Janet White
P - Dale & Shanon McWhinney
P - Tony Holliday
P - Kerry Smith
SWINE - YORKSHIRE - Females
1st - Will Hilty
2nd - Jeff & Brendan Peters
3rd - Scott Garlisch
4th - Dan Burzlaff
5th - Brock&Kaleb Rule
6th - Will Hilty
P - Frank Feeser
P - Kaitlyn Roth
P - Bowen Yorkshires
P - Maynard Hahn
P - Lahr's Purebreds
SWINE - YORKSHIRE - Females
1st - Crone Farms
2nd - Brent Carity
3rd - Daniel Newnum
4th - Gracie, Hope, Reagan Flaspohler
5th - Austin Quigley
P - Austin Quigley
P - Austin Quigley
P - Jason Leininger & Family
P - Vicki & Dustin Nofziger
P - s&p showpigs
SWINE - YORKSHIRE - Females
1st - Jack Rodibaugh &Sons
2nd - Kaila Taylor
3rd - Michael Roach
4th - Seth Hartman
5th - A. Keith Henderson
6th - Matthew Decker
P - Andy Chlupacek
P - Michael Roach
P - Mike Williams Show Pigs
P - Macy Ison
P - Trever Brewer
P - C@K Bailey @Family
SWINE - YORKSHIRE - Females
1st - Doug & Mitch Springer
2nd - Kayla Coombs
3rd - Ryan Donaldson
4th - Isaac Gough
5th - Ryan DeBusk
P - Dale & Shanon McWhinney
P - Scott Woods and Family
P - Chloee DeHart
P - Brennen North
P - Koltan & Kenja Matt Moore & Family
SWINE - YORKSHIRE - Females
1st - Jack Rodibaugh &Sons
2nd - MAKAYLA AND DAKOTA RIECKE
3rd - Ashtin and Nalaney Guyer
4th - Jon & Chris Hoover
5th - Luke Ramer
P - Andy Chlupacek
P - Chandler Bane
P - Anna Phares
P - Cody Hollingsworth
P - Walker Bros & Sis Hamp Farm
SWINE - YORKSHIRE - Females
1st - James Hochstetler
2nd - Chloe Studebaker
3rd - Jacob England
4th - Maynard Hahn
5th - Jacinda Thompson
6th - shaylee swearingen
P - Kayleigh Pletch
P - Jacob & Brooklyn Dittmer
P - Trey Bryce and Mackenzie Klein
P - Tyler Allen
P - Clay Roland
SWINE - YORKSHIRE - Females
1st - Tyler Wilson
2nd - Tyler Wilson
3rd - Maynard Hahn
4th - Peyton Hill
P - Jack Rodibaugh &Sons
P - Matt Neal
P - Brennen North
P - Peyton Hill
SWINE - YORKSHIRE - Junior Champion Boar
1st - Jack Rodibaugh &Sons
SWINE - YORKSHIRE - Reserve Junior Champion Boar
1st - Jennifer Livermore
SWINE - YORKSHIRE - Senior Champion Boar
1st - Chuck and Ben Olsen
SWINE - YORKSHIRE - Reserve Senior Champion Boar
1st - Scott Garlisch
SWINE - YORKSHIRE - Grand Champion Boar
1st - Jack Rodibaugh &Sons
SWINE - YORKSHIRE - Reserve Grand Champion Boar
1st - Jennifer Livermore
SWINE - YORKSHIRE - Junior Champion Female
1st - Mike Fagg
SWINE - YORKSHIRE - Reserve Junior Champion Female
1st - Jack Rodibaugh &Sons
SWINE - YORKSHIRE - Senior Champion Female
1st - Jack Rodibaugh &Sons
SWINE - YORKSHIRE - Reserve Senior Champion Female
1st - MAKAYLA AND DAKOTA RIECKE
SWINE - YORKSHIRE - Grand Champion Female
1st - Jack Rodibaugh &Sons
SWINE - YORKSHIRE - Reserve Grand Champion Female
1st - MAKAYLA AND DAKOTA RIECKE
SWINE - YORKSHIRE - Indiana Special - Boars
1st - Maynard Hahn
P - Bret Goff
P - Mike Fagg
SWINE - YORKSHIRE - Indiana Special - Boars
1st - Jack Rodibaugh &Sons
2nd - Larry and Janet White
P - Tony Holliday
P - Bart & Jack Rowland
P - Chanze Arthur
SWINE - YORKSHIRE - Indiana Special - Boars
1st - Driscoll Show Stock
P - brown show pigs
P - Tyler Park
SWINE - YORKSHIRE - Indiana Special - Boars
1st - Ryan Harrell
SWINE - YORKSHIRE - Indiana Special - Boars
1st - Mike Fagg
P - Chanze Arthur
P - Carl Ferrand
SWINE - YORKSHIRE - Indiana Special - Boars
1st - AJ Williams
2nd - C@K Bailey @Family
P - Funkhouser Show Pigs
P - Miller's Showpigs
P - Kyle Tormoehlen
SWINE - YORKSHIRE - Indiana Special - Boars
1st - James Hochstetler
P - lester,ross.patrick,joseph,ama Moore
SWINE - YORKSHIRE - Indiana Special - Females
1st - C@K Bailey @Family
P - brown show pigs
P - Guingrich Family Durocs
SWINE - YORKSHIRE - Indiana Special - Females
1st - Mike Fagg
2nd - Larry and Janet White
P - Tony Holliday
P - Larry and Janet White
SWINE - YORKSHIRE - Indiana Special - Females
1st - Brock&Kaleb Rule
P - Maynard Hahn
P - Lahr's Purebreds
SWINE - YORKSHIRE - Indiana Special - Females
1st - Crone Farms
P - Daniel Newnum
P - Jason Leininger & Family
SWINE - YORKSHIRE - Indiana Special - Females
1st - Jack Rodibaugh &Sons
2nd - Seth Hartman
3rd - A. Keith Henderson
P - Macy Ison
P - Trever Brewer
P - C@K Bailey @Family
SWINE - YORKSHIRE - Indiana Special - Females
1st - Kayla Coombs
2nd - Ryan Donaldson
3rd - Isaac Gough
P - Chloee DeHart
P - Brennen North
P - Koltan & Kenja Matt Moore & Family
SWINE - YORKSHIRE - Indiana Special - Females
1st - Jack Rodibaugh &Sons
2nd - Jon & Chris Hoover
3rd - Luke Ramer
P - Andy Chlupacek
P - Anna Phares
P - Walker Bros & Sis Hamp Farm
SWINE - YORKSHIRE - Indiana Special - Females
1st - James Hochstetler
2nd - Maynard Hahn
3rd - shaylee swearingen
P - Jacob & Brooklyn Dittmer
P - Tyler Allen
P - Kayleigh Pletch
P - Clay Roland
SWINE - YORKSHIRE - Indiana Special - Females
1st - Maynard Hahn
P - Jack Rodibaugh &Sons
P - Brennen North