SHEEP - BORDER CHEVIOT - Ram 1 yr & under 2
1st - Ted Coil & Family
2nd - Shultz Joella
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Ram lamb, born Jan 1 thru Feb 14, current year
1st - Roger Flynn
2nd - Grace Murphy
3rd - Taylor Cheviots/TCT Tunis
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Jim Johnson
2nd - Doyne Lenhart
3rd - Katherine Kuykendall
4th - TW Cheviots
5th - Doyne Lenhart
6th - Roger Flynn
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Pair of ram lambs, any age
1st - Doyne Lenhart
2nd - Roger Flynn
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Champion Ram
1st - Ted Coil & Family
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Reserve Champion Ram
1st - Jim Johnson
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Ewe 1 yr & under 2
1st - Katherine Kuykendall
2nd - Roger Flynn
3rd - Roger Flynn
4th - Katherine Kuykendall
5th - TW Cheviots
6th - Ted Coil & Family
7th - Olivia Rauschenbach
8th - Doyne Lenhart
9th - Olivia Rauschenbach
10th - Doyne Lenhart
11th - Shultz Joella
12th - Shultz Joella
13th - Jacki & Kirsten Spall
14th - Jacki & Kirsten Spall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Pair of yearling ewes
1st - Roger Flynn
2nd - Katherine Kuykendall
3rd - Ted Coil & Family
4th - Doyne Lenhart
5th - Olivia Rauschenbach
6th - Jacki & Kirsten Spall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Ewe lamb, born Sept 1 thru Dec 31 last year
1st - Ted Coil & Family
2nd - Roger Flynn
3rd - Triangle Farms
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Ewe lamb, born Jan 1 thru Feb 14 current year
1st - Katherine Kuykendall
2nd - Jacki & Kirsten Spall
3rd - Jacki & Kirsten Spall
4th - Doyne Lenhart
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Olivia Rauschenbach
2nd - Doyne Lenhart
3rd - TW Cheviots
4th - Katherine Kuykendall
5th - TW Cheviots
6th - Jacki & Kirsten Spall
7th - Roger Flynn
8th - Doyne Lenhart
9th - Taylor Cheviots/TCT Tunis
10th - Taylor Cheviots/TCT Tunis
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Pair of ewe lambs, any age
1st - Katherine Kuykendall
2nd - TW Cheviots
3rd - Jacki & Kirsten Spall
4th - Doyne Lenhart
5th - Roger Flynn
6th - Taylor Cheviots/TCT Tunis
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Champion Ewe
1st - Katherine Kuykendall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Reserve Champion Ewe
1st - Olivia Rauschenbach
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Best Four Head
1st - Katherine Kuykendall
2nd - Ted Coil & Family
3rd - Roger Flynn
4th - TW Cheviots
5th - Jacki & Kirsten Spall
6th - Doyne Lenhart
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Flock
1st - Katherine Kuykendall
2nd - Roger Flynn
3rd - Doyne Lenhart
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Premier Exhibitor
1st - Katherine Kuykendall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Best Head - Ram
1st - Katherine Kuykendall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Best Head - Ewe
1st - Katherine Kuykendall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - Slick Sheared - Yearling Ewe (Min of 5)
1st - Ted Coil & Family
2nd - Shultz Joella
3rd - Shultz Joella
4th - Doyne Lenhart
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Ram 1 yr & under 2
1st - Ted Coil & Family
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Ram lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - Taylor Cheviots/TCT Tunis
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Ram lamb, born after Feb 14, current year
1st - TW Cheviots
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Champion Ram
1st - Ted Coil & Family
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - TW Cheviots
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Ewe 1 yr & under 2
1st - TW Cheviots
2nd - Ted Coil & Family
3rd - Olivia Rauschenbach
4th - Olivia Rauschenbach
5th - Shultz Joella
6th - Shultz Joella
7th - Jacki & Kirsten Spall
8th - Jacki & Kirsten Spall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Ted Coil & Family
2nd - Olivia Rauschenbach
3rd - Jacki & Kirsten Spall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Ewe lamb, born Sept 1-Dec 31, last year
1st - Ted Coil & Family
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Ewe lamb, born Jan 1-Feb 14, current year
1st - Jacki & Kirsten Spall
2nd - Jacki & Kirsten Spall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14, current year
1st - Olivia Rauschenbach
2nd - TW Cheviots
3rd - TW Cheviots
4th - Jacki & Kirsten Spall
5th - Taylor Cheviots/TCT Tunis
6th - Taylor Cheviots/TCT Tunis
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - TW Cheviots
2nd - Jacki & Kirsten Spall
3rd - Taylor Cheviots/TCT Tunis
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Champion Ewe
1st - Olivia Rauschenbach
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - TW Cheviots
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Best Four Head
1st - Ted Coil & Family
2nd - TW Cheviots
3rd - Jacki & Kirsten Spall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Jacki & Kirsten Spall
SHEEP - BORDER CHEVIOT - IN Class - Slick Sheared - Yearling Ewe (Min of 5)
1st - Ted Coil & Family
2nd - Shultz Joella
3rd - Shultz Joella
SHEEP - COLUMBIA - Ram 1 yr & under 2
1st - Alan Kessler
SHEEP - COLUMBIA - Ram lamb, born Jan 1 thru Feb 14 current year
1st - Mike Copeland
2nd - Ryan Hendricks
3rd - Mike Copeland
SHEEP - COLUMBIA - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - David Bodkin
2nd - David Bodkin
3rd - Mike Copeland
SHEEP - COLUMBIA - Pair of ram lambs, any age
1st - David Bodkin
2nd - Mike Copeland
SHEEP - COLUMBIA - Champion Ram
1st - Alan Kessler
SHEEP - COLUMBIA - Reserve Champion Ram
1st - Mike Copeland
SHEEP - COLUMBIA - Ewe 1 yr & under 2
1st - Ryan Hendricks
2nd - Alan Kessler
3rd - Ryan Hendricks
4th - Alan Kessler
5th - David Bodkin
6th - Mike Copeland
7th - David Bodkin
8th - Mike Copeland
9th - Gabrielle House
SHEEP - COLUMBIA - Pair of yearling ewes
1st - Ryan Hendricks
2nd - Alan Kessler
3rd - David Bodkin
4th - Mike Copeland
SHEEP - COLUMBIA - Ewe lamb, born Sept 1- Dec 31 last year
1st - Alan Kessler
2nd - Gabrielle House
SHEEP - COLUMBIA - Ewe lamb, born Jan 1 thru Feb 14 current year
1st - Alan Kessler
2nd - David Bodkin
3rd - Mike Copeland
4th - Mike Copeland
5th - Cortney Copeland
6th - David Bodkin
SHEEP - COLUMBIA - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Mike Copeland
SHEEP - COLUMBIA - Pair of ewe lambs, any age
1st - Alan Kessler
2nd - Mike Copeland
3rd - David Bodkin
SHEEP - COLUMBIA - Champion Ewe
1st - Ryan Hendricks
SHEEP - COLUMBIA - Reserve Champion Ewe
1st - Alan Kessler
SHEEP - COLUMBIA - Best Four Head
1st - Alan Kessler
2nd - Mike Copeland
3rd - David Bodkin
SHEEP - COLUMBIA - Flock
1st - Alan Kessler
2nd - David Bodkin
3rd - Mike Copeland
SHEEP - COLUMBIA - Premier Exhibitor
1st - Alan Kessler
SHEEP - COLUMBIA - Best of Show - Fleece
1st - Cortney Copeland
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Ram 1 yr & under 2
1st - Alan Kessler
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - David Bodkin
2nd - David Bodkin
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Pair of ram lambs, any age
1st - David Bodkin
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Champion Ram
1st - Alan Kessler
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - David Bodkin
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Ewe 1 yr & under 2
1st - Alan Kessler
2nd - Alan Kessler
3rd - David Bodkin
4th - David Bodkin
5th - Gabrielle House
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Alan Kessler
2nd - David Bodkin
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Ewe lamb, born Sept 1-Dec 31 last year
1st - Alan Kessler
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Ewe lamb, born Jan 1- Feb 14 current year
1st - Alan Kessler
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Alan Kessler
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Champion Ewe
1st - Alan Kessler
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - Alan Kessler
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Best Four Head
1st - Alan Kessler
2nd - David Bodkin
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Flock
1st - Alan Kessler
SHEEP - COLUMBIA - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Alan Kessler
SHEEP - COMMERCIAL RAM & EWE OPEN SHOW - Ram Lamb, up to 1 year
1st - Tom Slack
2nd - Tom Slack
3rd - Josh Maroska
SHEEP - COMMERCIAL RAM & EWE OPEN SHOW - Ram Yearling, 1 year and under 2
1st - Cody & Seth Michel
SHEEP - COMMERCIAL RAM & EWE OPEN SHOW - Champion Ram
1st - Tom Slack
SHEEP - COMMERCIAL RAM & EWE OPEN SHOW - Reserve Champion Ram
1st - Tom Slack
SHEEP - COMMERCIAL RAM & EWE OPEN SHOW - Ewe Lamb, up to 1 year
1st - Tom Slack
2nd - Cody & Seth Michel
3rd - Joel Flanders
4th - kelsey verhaeghe
5th - Cody & Seth Michel
6th - kelsey verhaeghe
7th - Tom Slack
8th - William E. Zwyers
9th - Palmer Farms
SHEEP - COMMERCIAL RAM & EWE OPEN SHOW - Ewe Lamb, up to 1 year
1st - Ashley , Amber, Brianna Ferrell
2nd - Tommy Hobbs
3rd - Grant & Garrett Friesen
4th - Tom Slack
5th - Joel Flanders
6th - Joel Flanders
7th - kelsey verhaeghe
8th - Tom Slack
9th - Cody & Seth Michel
10th - Grant & Garrett Friesen
SHEEP - COMMERCIAL RAM & EWE OPEN SHOW - Ewe Yearling, 1 year and under 2
1st - kelsey verhaeghe
2nd - kelsey verhaeghe
3rd - Joel Flanders
4th - Joel Flanders
5th - Cody & Seth Michel
6th - Cody & Seth Michel
SHEEP - COMMERCIAL RAM & EWE OPEN SHOW - Champion Ewe
1st - Ashley , Amber, Brianna Ferrell
SHEEP - COMMERCIAL RAM & EWE OPEN SHOW - Reserve Champion Ewe
1st - Tommy Hobbs
SHEEP - CORRIEDALE - Ram 1 yr & under 2
1st - Merlau Farms
2nd - Scott Romine
SHEEP - CORRIEDALE - Ram lamb, born Sept 1-Dec 31 last year
1st - John St. Amour
2nd - Merlau Farms
3rd - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - Ram lamb, born Jan 1- Feb 14 current year
1st - Merlau Farms
2nd - Merlau Farms
3rd - Scott Romine
4th - Kemler Family Corriedales
5th - John St. Amour
6th - Kemler Family Corriedales
7th - Scott Romine
SHEEP - CORRIEDALE - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - John St. Amour
2nd - Merlau Farms
3rd - Merlau Farms
4th - David Allen
SHEEP - CORRIEDALE - Pair of ram lambs, any age
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
3rd - Scott Romine
4th - Kemler Family Corriedales
SHEEP - CORRIEDALE - Champion Ram
1st - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - Reserve Champion Ram
1st - Scott Romine
SHEEP - CORRIEDALE - Ewe 1 yr & under 2
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
3rd - John St. Amour
4th - Kemler Family Corriedales
5th - Merlau Farms
6th - David Allen
7th - Scott Romine
8th - Kemler Family Corriedales
9th - Scott Romine
SHEEP - CORRIEDALE - Pair of yearling ewes
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
3rd - Kemler Family Corriedales
4th - Scott Romine
SHEEP - CORRIEDALE - Ewe lamb, born Sept 1-Dec 31 last year
1st - John St. Amour
2nd - Merlau Farms
3rd - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - Ewe lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - John St. Amour
2nd - Merlau Farms
3rd - Scott Romine
4th - Merlau Farms
5th - Scott Romine
6th - Kemler Family Corriedales
7th - David Allen
SHEEP - CORRIEDALE - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - John St. Amour
2nd - Merlau Farms
3rd - Merlau Farms
4th - Kemler Family Corriedales
SHEEP - CORRIEDALE - Pair of ewe lambs, any age
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
3rd - Scott Romine
4th - Kemler Family Corriedales
SHEEP - CORRIEDALE - Champion Ewe
1st - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - Reserve Champion Ewe
1st - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - Best Four Head
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
3rd - Scott Romine
4th - Kemler Family Corriedales
SHEEP - CORRIEDALE - Flock
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
3rd - Scott Romine
4th - Kemler Family Corriedales
SHEEP - CORRIEDALE - Premier Exhibitor
1st - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - Best of Show - Fleece
1st - Scott Romine
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Ram 1 yr & under 2
1st - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Ram lamb, born Sept 1- Dec 31 last year
1st - John St. Amour
2nd - Merlau Farms
3rd - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Ram lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - Merlau Farms
2nd - Merlau Farms
3rd - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - John St. Amour
2nd - Merlau Farms
3rd - Merlau Farms
4th - David Allen
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Pair of ram lambs, any age
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Champion Ram
1st - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Ewe 1 yr & under 2
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
3rd - John St. Amour
4th - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Ewe lamb, born Sept 1-Dec 31 last year
1st - John St. Amour
2nd - Merlau Farms
3rd - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Ewe lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - John St. Amour
2nd - Merlau Farms
3rd - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - John St. Amour
2nd - Merlau Farms
3rd - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Champion Ewe
1st - Merlau Farms
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Best Four Head
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Flock
1st - Merlau Farms
2nd - John St. Amour
SHEEP - CORRIEDALE - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Merlau Farms
SHEEP - POLLED DORSET - Ram 1 yr & under 2
1st - Robert Schembs and Poynter Sheep Farm
2nd - Mithoefer Dorsets
3rd - Katie & Nikki Muir
SHEEP - POLLED DORSET - Ram lamb, born Sept 1-Nov 30, last year
1st - Thomas Vandeventer
2nd - Michael Pope
3rd - Kaitlyn Verhaeghe
SHEEP - POLLED DORSET - Ram lamb, born Dec 1, last year to Jan 14 current year
1st - Mithoefer Dorsets
2nd - Thomas Vandeventer
3rd - hayden,s dorsets
SHEEP - POLLED DORSET - Ram lamb, born Jan 15, current year and after
1st - Mithoefer Dorsets
2nd - Michael Pope
3rd - Ryan & Kyle Tillick
4th - Grace Murphy
5th - hayden,s dorsets
SHEEP - POLLED DORSET - Pair of ram lambs, any age
1st - Mithoefer Dorsets
2nd - Michael Pope
SHEEP - POLLED DORSET - Champion Ram
1st - Robert Schembs and Poynter Sheep Farm
SHEEP - POLLED DORSET - Reserve Champion Ram
1st - Mithoefer Dorsets
SHEEP - POLLED DORSET - Slick Sheared ewes 1 year and under 2
1st - Kaitlyn Verhaeghe
2nd - Kaitlyn Verhaeghe
3rd - Grace Murphy
SHEEP - POLLED DORSET - Ewe 1 yr & under 2
1st - Mithoefer Dorsets
2nd - Ryan & Kyle Tillick
3rd - Thomas Vandeventer
4th - Kaitlyn Verhaeghe
5th - Ryan & Kyle Tillick
6th - Mithoefer Dorsets
7th - Thomas Vandeventer
8th - Austin & Tyler Wright Kacie and Noah Armour
9th - Jennifer & Jason Apple
10th - Grace Murphy
SHEEP - POLLED DORSET - Pair of yearling ewes
1st - Mithoefer Dorsets
2nd - Ryan & Kyle Tillick
3rd - Kaitlyn Verhaeghe
4th - Thomas Vandeventer
SHEEP - POLLED DORSET - Ewe lamb, born Sept 1-Nov 30 last year
1st - McDaniel Ranch
2nd - Kaitlyn Verhaeghe
3rd - Mithoefer Dorsets
4th - Michael Pope
5th - McDaniel Ranch
6th - Kaitlyn Verhaeghe
7th - Michael Pope
8th - robert schembs
9th - robert schembs
10th - Thomas Vandeventer
11th - Katie & Nikki Muir
12th - Austin, Tyler Wright
13th - Jennifer & Jason Apple
14th - Jennifer & Jason Apple
15th - hayden,s dorsets
16th - hayden,s dorsets
SHEEP - POLLED DORSET - Ewe lamb, born Dec 1, last year to Jan 14, current year
1st - Mithoefer Dorsets
2nd - McDaniel Ranch
3rd - Kaitlyn Verhaeghe
SHEEP - POLLED DORSET - Ewe lamb, born Jan 15, current year and after
1st - Kaitlyn Verhaeghe
2nd - Ryan & Kyle Tillick
3rd - Mithoefer Dorsets
4th - Michael Pope
5th - McDaniel Ranch
6th - McDaniel Ranch
7th - Thomas Vandeventer
8th - Thomas Vandeventer
9th - Kaitlyn Verhaeghe
SHEEP - POLLED DORSET - Pair of ewe lambs, any age
1st - Mithoefer Dorsets
2nd - McDaniel Ranch
3rd - Kaitlyn Verhaeghe
4th - robert schembs
5th - Michael Pope
SHEEP - POLLED DORSET - Champion Ewe
1st - Mithoefer Dorsets
SHEEP - POLLED DORSET - Reserve Champion Ewe
1st - Ryan & Kyle Tillick
SHEEP - POLLED DORSET - Best Four Head
1st - Mithoefer Dorsets
2nd - McDaniel Ranch
3rd - Kaitlyn Verhaeghe
4th - Ryan & Kyle Tillick
5th - Thomas Vandeventer
SHEEP - POLLED DORSET - Flock
1st - Mithoefer Dorsets
2nd - Kaitlyn Verhaeghe
3rd - Thomas Vandeventer
SHEEP - POLLED DORSET - Premier Exhibitor
1st - Mithoefer Dorsets
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Ram 1 yr & under 2
1st - Mithoefer Dorsets
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Ram lamb, born Sept 1- Nov 30 last year
1st - Michael Pope
2nd - Kaitlyn Verhaeghe
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Ram lamb, Dec 1,last year-Jan 14, current year
1st - Mithoefer Dorsets
2nd - hayden,s dorsets
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Ram lamb, born Jan 15, current year and after
1st - Mithoefer Dorsets
2nd - Michael Pope
3rd - Grace Murphy
4th - hayden,s dorsets
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Pair of ram lambs, any age
1st - Mithoefer Dorsets
2nd - Michael Pope
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Champion Ram
1st - Mithoefer Dorsets
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - Michael Pope
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Slick Sheared ewes 1 year and under 2
1st - Kaitlyn Verhaeghe
2nd - Kaitlyn Verhaeghe
3rd - Grace Murphy
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Ewe 1 yr & under 2
1st - Kaitlyn Verhaeghe
2nd - Mithoefer Dorsets
3rd - Grace Murphy
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Kaitlyn Verhaeghe
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Ewe lamb, born Sept 1-Nov 30,last year
1st - McDaniel Ranch
2nd - Kaitlyn Verhaeghe
3rd - Mithoefer Dorsets
4th - McDaniel Ranch
5th - Michael Pope
6th - robert schembs
7th - robert schembs
8th - hayden,s dorsets
9th - hayden,s dorsets
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Ewe lamb, Dec 1, last year-Jan 14, current year
1st - Mithoefer Dorsets
2nd - McDaniel Ranch
3rd - Kaitlyn Verhaeghe
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Ewe lamb, born Jan 15, current year and after
1st - Kaitlyn Verhaeghe
2nd - Mithoefer Dorsets
3rd - Michael Pope
4th - McDaniel Ranch
5th - McDaniel Ranch
6th - Kaitlyn Verhaeghe
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Mithoefer Dorsets
2nd - McDaniel Ranch
3rd - Kaitlyn Verhaeghe
4th - robert schembs
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Champion Ewe
1st - McDaniel Ranch
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - Kaitlyn Verhaeghe
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Best Four Head
1st - McDaniel Ranch
2nd - Kaitlyn Verhaeghe
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Flock
1st - Kaitlyn Verhaeghe
SHEEP - POLLED DORSET - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Mithoefer Dorsets
SHEEP - HORNED DORSET - Ram 1 year and under 2
1st - Shotts Sisters
SHEEP - HORNED DORSET - Ram lamb, born Sept 1-Nov 30,last year
1st - Jeff McDaniel
2nd - Ridge Betts
3rd - Shotts Sisters
4th - Shotts Sisters
5th - Joe Crill
6th - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - Ram lamb,born Dec 1, last year-Jan 14,current year
1st - Shotts Sisters
SHEEP - HORNED DORSET - Ram lamb, born Jan 15, current year and after
1st - Keegan Padgett
2nd - Shotts Sisters
3rd - Ridge Betts
4th - Ridge Betts
SHEEP - HORNED DORSET - Pair of ram lambs, any age
1st - Shotts Sisters
2nd - Keegan Padgett
3rd - Ridge Betts
SHEEP - HORNED DORSET - Champion Ram
1st - Shotts Sisters
SHEEP - HORNED DORSET - Reserve Champion Ram
1st - Jeff McDaniel
SHEEP - HORNED DORSET - Ewe 1 year and under 2
1st - Shotts Sisters
2nd - Jeff McDaniel
3rd - Ridge Betts
4th - Ridge Betts
5th - Jeff McDaniel
6th - Keegan Padgett
7th - Shotts Sisters
8th - Keegan Padgett
9th - Trevor Sheldon
10th - Trevor Sheldon
SHEEP - HORNED DORSET - Pair of yearling ewes
1st - Jeff McDaniel
2nd - Ridge Betts
3rd - Shotts Sisters
4th - Keegan Padgett
5th - Trevor Sheldon
SHEEP - HORNED DORSET - Ewe lamb, born Sept 1 to Nov 30,last year
1st - Shotts Sisters
2nd - Jeff McDaniel
3rd - Shotts Sisters
4th - Keegan Padgett
5th - Jeff McDaniel
6th - Jennifer & Jason Apple
7th - Ridge Betts
8th - Ridge Betts
9th - Keegan Padgett
10th - Joe Crill
11th - Trevor Sheldon
SHEEP - HORNED DORSET - Ewe lamb, born Dec 1,last year to Jan 14, current year
1st - Shotts Sisters
2nd - Shotts Sisters
3rd - Joe Crill
SHEEP - HORNED DORSET - Ewe lamb, born Jan 15 of current year and after
1st - Shotts Sisters
2nd - Shotts Sisters
3rd - Keegan Padgett
4th - Ridge Betts
5th - Ridge Betts
SHEEP - HORNED DORSET - Pair of ewe lambs, any age
1st - Shotts Sisters
2nd - Jeff McDaniel
3rd - Keegan Padgett
4th - Ridge Betts
SHEEP - HORNED DORSET - Champion Ewe
1st - Shotts Sisters
SHEEP - HORNED DORSET - Reserve Champion Ewe
1st - Shotts Sisters
SHEEP - HORNED DORSET - Best 4 head
1st - Jeff McDaniel
2nd - Shotts Sisters
3rd - Ridge Betts
4th - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - Flock
1st - Shotts Sisters
2nd - Jeff McDaniel
3rd - Ridge Betts
4th - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - Premier Exhibitor
1st - Shotts Sisters
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Ram lamb, born Sept 1-Nov 30, last year
1st - Joe Crill
2nd - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Champion Ram
1st - Joe Crill
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Ewe 1 year and under 2
1st - Jeff McDaniel
2nd - Jeff McDaniel
3rd - Keegan Padgett
4th - Keegan Padgett
5th - Trevor Sheldon
6th - Trevor Sheldon
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Jeff McDaniel
2nd - Keegan Padgett
3rd - Trevor Sheldon
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Ewe lamb, born Sept 1-Nov 30, last year
1st - Keegan Padgett
2nd - Jeff McDaniel
3rd - Keegan Padgett
4th - Joe Crill
5th - Trevor Sheldon
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Ewe lamb, born Dec 1,last year to Jan 14, current year
1st - Joe Crill
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Pair of ewe lambs,any age
1st - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Champion Ewe
1st - Jeff McDaniel
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Reserve champion Ewe
1st - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Best 4 Head
1st - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Flock
1st - Keegan Padgett
SHEEP - HORNED DORSET - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Keegan Padgett
SHEEP - HAMPSHIRE - Slick sheared ram lamb 1 year & under 2
1st - Suzanna Storms
2nd - Cody & Seth Michel
3rd - Black Maple Farm
SHEEP - HAMPSHIRE - Ram 1 yr & under 2
1st - Dan and Marla Shell
SHEEP - HAMPSHIRE - Slick sheared ram lamb, Sept 1 thru Dec. 31, last year
1st - Suzanna Storms
2nd - Max Courtney
3rd - Suzanna Storms
4th - Nicholas and Whitney Poling
SHEEP - HAMPSHIRE - Ram lamb, born Sept 1-Dec 31 last year
1st - Jake & Amanda Feller
2nd - Wayne Belden
SHEEP - HAMPSHIRE - Ram lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - Taylor Stock Farm
2nd - Beau Mumm
3rd - Richard Crome
4th - Black Maple Farm
5th - Dan and Marla Shell
6th - Taylor Stock Farm
7th - Beau Mumm
8th - Richard C. Parker & Family
SHEEP - HAMPSHIRE - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Jake & Amanda Feller
2nd - Max Courtney
3rd - Dan and Marla Shell
4th - Beau Mumm
5th - Richard Crome
6th - Beau Mumm
7th - Richard Crome
SHEEP - HAMPSHIRE - Pair of ram lambs, any age
1st - Jake & Amanda Feller
2nd - Suzanna Storms
3rd - Max Courtney
4th - Beau Mumm
5th - Dan and Marla Shell
6th - Taylor Stock Farm
7th - Richard Crome
SHEEP - HAMPSHIRE - Champion Ram
1st - Dan and Marla Shell
SHEEP - HAMPSHIRE - Reserve Champion Ram
1st - Jake & Amanda Feller
SHEEP - HAMPSHIRE - Slick Sheared ewes 1 year and under 2
1st - Suzanna Storms
2nd - Kelsey Verhaeghe
3rd - Kelsey Verhaeghe
4th - Cody & Seth Michel
5th - Dan and Marla Shell
6th - Max Courtney
7th - Levi & Makayla Plummer
8th - Suzanna Storms
9th - Cody & Seth Michel
10th - Dan and Marla Shell
SHEEP - HAMPSHIRE - Ewes 1 yr & under 2
1st - Beau Mumm
2nd - Beau Mumm
3rd - Austin Geiler
4th - Richard Crome
5th - Wayne Belden
6th - Dan and Marla Shell
7th - Black Maple Farm
8th - Dan and Marla Shell
9th - Richard Crome
10th - Black Maple Farm
11th - Richard C. Parker & Family
SHEEP - HAMPSHIRE - Pair of yearling ewes
1st - Beau Mumm
2nd - Kelsey Verhaeghe
3rd - Suzanna Storms
4th - Richard Crome
5th - Black Maple Farm
6th - Dan and Marla Shell
7th - Cody & Seth Michel
SHEEP - HAMPSHIRE - Slick Sheared Ewes Sept 1 last year and after
1st - Tommy Hobbs
2nd - Kelsey Verhaeghe
3rd - Suzanna Storms
4th - Nicholas and Whitney Poling
5th - Suzanna Storms
6th - Kelsey Verhaeghe
7th - Levi & Makayla Plummer
8th - Levi & Makayla Plummer
9th - Cody & Seth Michel
10th - Dan and Marla Shell
11th - Cody & Seth Michel
12th - Dan and Marla Shell
SHEEP - HAMPSHIRE - Ewe lamb, born Sept 1 - Dec 31, last year
1st - Beau Mumm
2nd - Richard Crome
3rd - Wayne Belden
4th - Cody & Seth Michel
5th - Suzanna Storms
SHEEP - HAMPSHIRE - Ewe lambs, born Jan 1 - Feb 14, current year
1st - Jake & Amanda Feller
2nd - Beau Mumm
3rd - Taylor Stock Farm
4th - Wayne Belden
5th - Black Maple Farm
6th - Taylor Stock Farm
7th - Dan and Marla Shell
8th - Richard C. Parker & Family
9th - Richard C. Parker & Family
10th - Black Maple Farm
SHEEP - HAMPSHIRE - Ewe lamb, born after Feb 14, current year
1st - Beau Mumm
2nd - Beau Mumm
3rd - Cody & Seth Michel
4th - Suzanna Storms
5th - Dan and Marla Shell
6th - Richard C. Parker & Family
7th - Jake & Amanda Feller
8th - Black Maple Farm
9th - Wayne Belden
10th - Richard C. Parker & Family
11th - Dan and Marla Shell
SHEEP - HAMPSHIRE - Pair of ewe lambs, any age
1st - Beau Mumm
2nd - Kelsey Verhaeghe
3rd - Suzanna Storms
4th - Taylor Stock Farm
5th - Jake & Amanda Feller
6th - Wayne Belden
7th - Dan and Marla Shell
8th - Black Maple Farm
9th - Levi & Makayla Plummer
10th - Cody & Seth Michel
11th - Richard C. Parker & Family
SHEEP - HAMPSHIRE - Champion Ewe
1st - Beau Mumm
SHEEP - HAMPSHIRE - Reserve Champion Ewe
1st - Beau Mumm
SHEEP - HAMPSHIRE - Best Four Head
1st - Beau Mumm
2nd - Suzanna Storms
3rd - Kelsey Verhaeghe
4th - Taylor Stock Farm
5th - Jake & Amanda Feller
6th - Dan and Marla Shell
7th - Wayne Belden
8th - Black Maple Farm
9th - Cody & Seth Michel
10th - Richard C. Parker & Family
SHEEP - HAMPSHIRE - Flock
1st - Beau Mumm
2nd - Suzanna Storms
3rd - Dan and Marla Shell
4th - Black Maple Farm
5th - Cody & Seth Michel
SHEEP - HAMPSHIRE - Premier Exhibitor
1st - Beau Mumm
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class- Slick sheared ram lamb 1 year and under 2
1st - Cody & Seth Michel
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class Slick sheared ram lamb, Sept. 1 thru Dec 31 last year
1st - Max Courtney
2nd - Nicholas and Whitney Poling
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Ram lamb, born Sept 1- Dec 31 last year
1st - Jake & Amanda Feller
2nd - Wayne Belden
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Ram lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - Black Maple Farm
2nd - Richard C. Parker & Family
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Jake & Amanda Feller
2nd - Max Courtney
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Pair of ram lambs, any age
1st - Jake & Amanda Feller
2nd - Max Courtney
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Champion Ram
1st - Jake & Amanda Feller
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - Jake & Amanda Feller
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Slick Sheared ewe 1 year and under 2
1st - Kelsey Verhaeghe
2nd - Cody & Seth Michel
3rd - Max Courtney
4th - Levi & Makayla Plummer
5th - Cody & Seth Michel
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Ewes 1 yr & under 2
1st - Black Maple Farm
2nd - Richard C. Parker & Family
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Cody & Seth Michel
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Slick Sheared Ewes Sep 1 last year and after
1st - Kelsey Verhaeghe
2nd - Nicholas and Whitney Poling
3rd - Kelsey Verhaeghe
4th - Levi & Makayla Plummer
5th - Levi & Makayla Plummer
6th - Cody & Seth Michel
7th - Cody & Seth Michel
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Ewe lamb, born Sept 1-Dec 31, last year
1st - Wayne Belden
2nd - Cody & Seth Michel
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Ewe lambs born Jan 1 - Feb 14, current year
1st - Jake & Amanda Feller
2nd - Wayne Belden
3rd - Black Maple Farm
4th - Richard C. Parker & Family
5th - Richard C. Parker & Family
6th - Black Maple Farm
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Ewe Lambs, born after Feb 14, current year
1st - Cody & Seth Michel
2nd - Richard C. Parker & Family
3rd - Jake & Amanda Feller
4th - Black Maple Farm
5th - Wayne Belden
6th - Richard C. Parker & Family
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Pair of Ewe lambs, any age
1st - Kelsey Verhaeghe
2nd - Jake & Amanda Feller
3rd - Wayne Belden
4th - Black Maple Farm
5th - Levi & Makayla Plummer
6th - Cody & Seth Michel
7th - Richard C. Parker & Family
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Champion Ewe
1st - Kelsey Verhaeghe
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - Jake & Amanda Feller
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Best Four Head
1st - Jake & Amanda Feller
2nd - Black Maple Farm
3rd - Cody & Seth Michel
4th - Richard C. Parker & Family
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Flock
1st - Black Maple Farm
2nd - Cody & Seth Michel
SHEEP - HAMPSHIRE - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Jake & Amanda Feller
SHEEP - KATAHDIN - Ram 1 year and under 2
1st - John Dyer
2nd - 5th K Farm
SHEEP - KATAHDIN - Ram Lamb born Sept 1 - Dec 31, last year
1st - John Dyer
2nd - John Dyer
3rd - Ryan Hendricks
SHEEP - KATAHDIN - Ram Lamb born after Feb 14, current year
1st - John Dyer
2nd - John Dyer
3rd - 5th K Farm
4th - 5th K Farm
SHEEP - KATAHDIN - Pair of ram lambs, any age
1st - John Dyer
2nd - 5th K Farm
SHEEP - KATAHDIN - Champion Ram Lamb
1st - John Dyer
SHEEP - KATAHDIN - Reserve Champion Ram Lamb
1st - John Dyer
SHEEP - KATAHDIN - Ewe 1 year and under 2
1st - John Dyer
2nd - John Dyer
3rd - Ryan Hendricks
4th - Ryan Hendricks
5th - 5th K Farm
6th - 5th K Farm
SHEEP - KATAHDIN - Pair of Yearling Ewes
1st - John Dyer
2nd - Ryan Hendricks
3rd - 5th K Farm
SHEEP - KATAHDIN - Ewe Lamb born Sept 1 - Dec 31, last year
1st - John Dyer
2nd - David & Jane Smith
3rd - John Dyer
4th - David & Jane Smith
5th - Ryan Hendricks
6th - Ryan Hendricks
SHEEP - KATAHDIN - Ewe Lamb, born Jan 1 - Feb 14, current year
1st - David & Jane Smith
2nd - Ryan Hendricks
SHEEP - KATAHDIN - Ewe Lamb born after Feb 14, current year
1st - John Dyer
2nd - John Dyer
3rd - David & Jane Smith
4th - 5th K Farm
5th - 5th K Farm
SHEEP - KATAHDIN - Pair of Ewe Lambs, any age
1st - John Dyer
2nd - David & Jane Smith
3rd - Ryan Hendricks
4th - 5th K Farm
SHEEP - KATAHDIN - Champion Ewe
1st - John Dyer
SHEEP - KATAHDIN - Reserve Champion Ewe
1st - John Dyer
SHEEP - KATAHDIN - Best 4 Head
1st - John Dyer
2nd - David & Jane Smith
3rd - Ryan Hendricks
4th - 5th K Farm
SHEEP - KATAHDIN - Flock
1st - John Dyer
2nd - Ryan Hendricks
3rd - 5th K Farm
SHEEP - KATAHDIN - Premier Exhibitor
1st - John Dyer
SHEEP - OPEN MARKET LAMB SHOW - Market Lambs
1st - Alicia De Bolt
2nd - Alicia De Bolt
3rd - Ashley , Amber, Brianna Ferrell
4th - Kyle Garringer
5th - Rachel Flanders
6th - Ashley , Amber, Brianna Ferrell
SHEEP - OPEN MARKET LAMB SHOW - Market Lambs
1st - Jordan Parker
2nd - Joel Flanders
3rd - Kyle Garringer
4th - Ashley , Amber, Brianna Ferrell
5th - Alicia De Bolt
6th - Alicia De Bolt
SHEEP - OPEN MARKET LAMB SHOW - Market Lambs
1st - Jordan Parker
2nd - Jordan Parker
3rd - Joel Flanders
4th - Kyle Garringer
5th - Ashley , Amber, Brianna Ferrell
SHEEP - OPEN MARKET LAMB SHOW - Light Weight Division Champion
1st - Alicia De Bolt
SHEEP - OPEN MARKET LAMB SHOW - Light Weight Division Reserve Champion
1st - Alicia De Bolt
SHEEP - OPEN MARKET LAMB SHOW - Medium Weight Division Champion
1st - Jordan Parker
SHEEP - OPEN MARKET LAMB SHOW - Medium Weight Division Reserve Champion
1st - Joel Flanders
SHEEP - OPEN MARKET LAMB SHOW - Heavy Weight Division Champion
1st - Jordan Parker
SHEEP - OPEN MARKET LAMB SHOW - Heavy Weight Division Reserve Champion
1st - Jordan Parker
SHEEP - OPEN MARKET LAMB SHOW - Grand Champion Market Lamb
1st - Jordan Parker
SHEEP - OPEN MARKET LAMB SHOW - Reserve Grand Champion Market Lamb
1st - Joel Flanders
SHEEP - MONTADALE - Ram 1 yr & under 2
1st - Kuykendall Montadales
SHEEP - MONTADALE - Ram lamb, born Jan 1 thru Feb 14 current year
1st - Mike Maroska
2nd - Mike Maroska
3rd - Greg Candler & Family
SHEEP - MONTADALE - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Kuykendall Montadales
2nd - Roy English
SHEEP - MONTADALE - Pair of ram lambs, any age
1st - Mike Maroska
SHEEP - MONTADALE - Champion Ram
1st - Kuykendall Montadales
SHEEP - MONTADALE - Reserve Champion Ram
1st - Kuykendall Montadales
SHEEP - MONTADALE - Ewe 1 yr & under 2
1st - Kuykendall Montadales
2nd - Kuykendall Montadales
3rd - Mike Maroska
4th - Roy English
5th - Greg Candler & Family
6th - Mike Maroska
7th - Greg Candler & Family
8th - Roy English
SHEEP - MONTADALE - Pair of yearling ewes
1st - Kuykendall Montadales
2nd - Mike Maroska
3rd - Greg Candler & Family
4th - Roy English
SHEEP - MONTADALE - Ewe lamb, born Jan 1 thru Feb 14 current year
1st - Kuykendall Montadales
2nd - Greg Candler & Family
3rd - Roy English
SHEEP - MONTADALE - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Kuykendall Montadales
2nd - Mike Maroska
3rd - Mike Maroska
4th - Roy English
5th - Roy English
SHEEP - MONTADALE - Pair of ewe lambs, any age
1st - Kuykendall Montadales
2nd - Mike Maroska
3rd - Roy English
SHEEP - MONTADALE - Champion Ewe
1st - Kuykendall Montadales
SHEEP - MONTADALE - Reserve Champion Ewe
1st - Kuykendall Montadales
SHEEP - MONTADALE - Best Four Head
1st - Kuykendall Montadales
2nd - Mike Maroska
3rd - Greg Candler & Family
4th - Roy English
SHEEP - MONTADALE - Flock
1st - Kuykendall Montadales
2nd - Mike Maroska
3rd - Roy English
SHEEP - MONTADALE - Premier Exhibitor
1st - Kuykendall Montadales
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Ram lamb, born Jan 1- Feb 14 current year
1st - Mike Maroska
2nd - Mike Maroska
3rd - Greg Candler & Family
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Roy English
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Pair of ram lambs, any age
1st - Mike Maroska
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Champion Ram
1st - Mike Maroska
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - Mike Maroska
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Ewe 1 yr & under 2
1st - Mike Maroska
2nd - Roy English
3rd - Greg Candler & Family
4th - Mike Maroska
5th - Greg Candler & Family
6th - Roy English
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Mike Maroska
2nd - Greg Candler & Family
3rd - Roy English
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Ewe lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - Greg Candler & Family
2nd - Roy English
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Mike Maroska
2nd - Mike Maroska
3rd - Roy English
4th - Roy English
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Mike Maroska
2nd - Roy English
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Champion Ewe
1st - Mike Maroska
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - Mike Maroska
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Best Four Head
1st - Mike Maroska
2nd - Greg Candler & Family
3rd - Roy English
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Flock
1st - Mike Maroska
2nd - Roy English
SHEEP - MONTADALE - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Mike Maroska
SHEEP - NATURAL COLORED - Yearling Ram
1st - Hendricks Sheep Co.
2nd - Dalton Hartwick
SHEEP - NATURAL COLORED - Senior Ram Lamb, born Sept 1 - Dec 31, last year
1st - Dalton Hartwick
2nd - Broken Arrow Ranch
SHEEP - NATURAL COLORED - Junior Ram Lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - Junior ram lamb, born after Feb 14, current year
1st - McDaniel Bros.
2nd - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - Pair Ram Lambs
1st - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - Champion Ram
1st - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - Reserve Champion Ram
1st - McDaniel Bros.
SHEEP - NATURAL COLORED - Yearling Ewe
1st - Hendricks Sheep Co.
2nd - McDaniel Bros.
3rd - Hendricks Sheep Co.
4th - Dalton Hartwick
5th - McDaniel Bros.
6th - Dalton Hartwick
7th - Kyle Verhaeghe
8th - Broken Arrow Ranch
9th - Broken Arrow Ranch
SHEEP - NATURAL COLORED - Pair Yearling Ewes
1st - Hendricks Sheep Co.
2nd - McDaniel Bros.
3rd - Dalton Hartwick
4th - Broken Arrow Ranch
SHEEP - NATURAL COLORED - Senior Ewe Lamb born Sept 1 - Dec 31, last year
1st - Dalton Hartwick
2nd - McDaniel Bros.
3rd - Fulks Family Farm
SHEEP - NATURAL COLORED - Junior Ewe Lamb born Jan1 - Feb 14 current year
1st - Kyle Verhaeghe
2nd - Hendricks Sheep Co.
3rd - Dalton Hartwick
4th - McDaniel Bros.
5th - Broken Arrow Ranch
SHEEP - NATURAL COLORED - Junior ewe lamb born after Feb 14, current year
1st - McDaniel Bros.
2nd - Hendricks Sheep Co.
3rd - Hendricks Sheep Co.
4th - Broken Arrow Ranch
SHEEP - NATURAL COLORED - Pair Ewe Lambs
1st - Dalton Hartwick
2nd - McDaniel Bros.
3rd - Hendricks Sheep Co.
4th - Broken Arrow Ranch
SHEEP - NATURAL COLORED - Champion Ewe
1st - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - Reserve Champion Ewe
1st - McDaniel Bros.
SHEEP - NATURAL COLORED - Best 4 Head
1st - Hendricks Sheep Co.
2nd - McDaniel Bros.
3rd - Dalton Hartwick
4th - Broken Arrow Ranch
SHEEP - NATURAL COLORED - Flock
1st - Hendricks Sheep Co.
2nd - McDaniel Bros.
3rd - Dalton Hartwick
4th - Broken Arrow Ranch
SHEEP - NATURAL COLORED - Premier Exhibitor
1st - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - Best of Show - Fleece
1st - McDaniel Bros.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Yearling Ram
1st - Hendricks Sheep Co.
2nd - Dalton Hartwick
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Junior Ram Lamb born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Junior ram lamb born after Feb 14, current year
1st - McDaniel Bros.
2nd - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Pair Ram Lambs
1st - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Champion Ram
1st - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - McDaniel Bros.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Yearling Ewe
1st - Hendricks Sheep Co.
2nd - McDaniel Bros.
3rd - Hendricks Sheep Co.
4th - Dalton Hartwick
5th - McDaniel Bros.
6th - Dalton Hartwick
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Pair Yearling Ewes
1st - Hendricks Sheep Co.
2nd - McDaniel Bros.
3rd - Dalton Hartwick
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Senior Ewe Lamb born Sept 1 - Dec 31, last year
1st - McDaniel Bros.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Junior Ewe Lamb born Jan1 - Feb 14, current year
1st - Kyle Verhaeghe
2nd - Hendricks Sheep Co.
3rd - Dalton Hartwick
4th - McDaniel Bros.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Junior ewe lamb born after Feb 14, current year
1st - Hendricks Sheep Co.
2nd - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Pair Ewe Lambs
1st - McDaniel Bros.
2nd - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Champion Ewe
1st - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - McDaniel Bros.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Best 4 Head
1st - Hendricks Sheep Co.
2nd - McDaniel Bros.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Flock
1st - Hendricks Sheep Co.
2nd - McDaniel Bros.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Hendricks Sheep Co.
SHEEP - NATURAL COLORED - IN Class - Best of Show - Fleece
1st - McDaniel Bros.
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Ram 1 yr & under 2
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Arden W Balmer
3rd - Clay Hill Ranch
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Ram lamb, born after Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Kaleb and Kyle Kramer
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Ram Lamb born after Feb. 14 current year
1st - Erik Mrozinski
2nd - Arden W Balmer
3rd - Clay Hill Ranch
4th - Thomas Farms Inc.
5th - Thomas Farms Inc.
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Pair of lamb rams, any age
1st - Thomas Farms Inc.
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Champion Ram
1st - Clay Hill Ranch
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Reserve Champion Ram
1st - Erik Mrozinski
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Ewe 1 year and under 2
1st - Erik Mrozinski
2nd - Clay Hill Ranch
3rd - Clay Hill Ranch
4th - Kaleb and Kyle Kramer
5th - Kaleb and Kyle Kramer
6th - Arden W Balmer
7th - Arden W Balmer
8th - Jessica Cherrone
9th - Jessica Cherrone
10th - Erik Mrozinski
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Pair of yearling ewes
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Kaleb and Kyle Kramer
3rd - Erik Mrozinski
4th - Arden W Balmer
5th - Jessica Cherrone
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Ewe Lamb born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Triangle Farms
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Ewe Lamb, born after Feb 14 current year
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Jessica Cherrone
4th - Kaleb and Kyle Kramer
5th - Arden W Balmer
6th - Kaleb and Kyle Kramer
7th - Arden W Balmer
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Pair of ewe lambs, any age
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Kaleb and Kyle Kramer
4th - Arden W Balmer
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Champion Ewe
1st - Erik Mrozinski
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Reserve Champion Ewe
1st - Clay Hill Ranch
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Best Four Head
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Arden W Balmer
4th - Kaleb and Kyle Kramer
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Flock
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Kaleb and Kyle Kramer
4th - Arden W Balmer
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - Premier Exhibitor
1st - Clay Hill Ranch
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Ram 1 year and under 2
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Arden W Balmer
3rd - Clay Hill Ranch
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Erik Mrozinski
2nd - Arden W Balmer
3rd - Clay Hill Ranch
4th - Thomas Farms Inc.
5th - Thomas Farms Inc.
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Pair of lamb rams, any age
1st - Thomas Farms Inc.
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Champion Ram
1st - Clay Hill Ranch
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - Erik Mrozinski
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Ewe 1 year and under 2
1st - Erik Mrozinski
2nd - Clay Hill Ranch
3rd - Clay Hill Ranch
4th - Kaleb and Kyle Kramer
5th - Kaleb and Kyle Kramer
6th - Arden W Balmer
7th - Arden W Balmer
8th - Jessica Cherrone
9th - Jessica Cherrone
10th - Erik Mrozinski
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Kaleb and Kyle Kramer
3rd - Erik Mrozinski
4th - Arden W Balmer
5th - Jessica Cherrone
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Ewe lamb born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Triangle Farms
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Jessica Cherrone
4th - Kaleb and Kyle Kramer
5th - Arden W Balmer
6th - Kaleb and Kyle Kramer
7th - Arden W Balmer
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Kaleb and Kyle Kramer
4th - Arden W Balmer
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Champion Ewe
1st - Erik Mrozinski
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - Clay Hill Ranch
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Best Four Head
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Arden W Balmer
4th - Kaleb and Kyle Kramer
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Flock
1st - Clay Hill Ranch
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Kaleb and Kyle Kramer
4th - Arden W Balmer
SHEEP - NORTH COUNTRY CHEVIOT - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Clay Hill Ranch
SHEEP - OXFORD - Ram lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - John A Apple & Family
2nd - Mike Elsbury
SHEEP - OXFORD - Ram lamb, born Jan1 - Feb 14 current year
1st - Winning Ways Sheep Farm
2nd - Rodney Dondlinger & Family
3rd - Jon Shields
4th - Richard Crome
SHEEP - OXFORD - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Winning Ways Sheep Farm
2nd - Mike Elsbury
3rd - Brandon Dorrel
4th - Jon Shields
5th - Rex & Bobbi Decker
SHEEP - OXFORD - Pair of ram lambs, any age
1st - Winning Ways Sheep Farm
2nd - Mike Elsbury
3rd - Jon Shields
SHEEP - OXFORD - Champion Ram
1st - Winning Ways Sheep Farm
SHEEP - OXFORD - Reserve Champion Ram
1st - Winning Ways Sheep Farm
SHEEP - OXFORD - Ewe 1 yr & under 2
1st - Winning Ways Sheep Farm
2nd - John A Apple & Family
3rd - Winning Ways Sheep Farm
4th - Double A Oxfords
5th - Double A Oxfords
6th - Jon Shields
7th - John A Apple & Family
8th - Jon Shields
9th - Mike Elsbury
10th - Richard Crome
11th - Mike Elsbury
12th - Richard Crome
13th - Brandon Dorrel
14th - Rodney Dondlinger & Family
15th - Rodney Dondlinger & Family
SHEEP - OXFORD - Pair of yearling ewes
1st - Winning Ways Sheep Farm
2nd - Double A Oxfords
3rd - John A Apple & Family
4th - Jon Shields
5th - Mike Elsbury
6th - Richard Crome
SHEEP - OXFORD - Ewe lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - John A Apple & Family
2nd - Mike Elsbury
3rd - Mike Elsbury
4th - John A Apple & Family
5th - Rodney Dondlinger & Family
SHEEP - OXFORD - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Winning Ways Sheep Farm
2nd - Double A Oxfords
3rd - Richard Crome
4th - Palmer Farms
5th - Jon Shields
6th - Rex & Bobbi Decker
7th - Rex & Bobbi Decker
SHEEP - OXFORD - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Double A Oxfords
2nd - Winning Ways Sheep Farm
3rd - John A Apple & Family
4th - Winning Ways Sheep Farm
5th - John A Apple & Family
6th - Richard Crome
7th - Jon Shields
8th - Mike Elsbury
9th - Rodney Dondlinger & Family
SHEEP - OXFORD - Pair of ewe lambs, any age
1st - Winning Ways Sheep Farm
2nd - Double A Oxfords
3rd - Mike Elsbury
4th - John A Apple & Family
5th - Richard Crome
6th - Jon Shields
7th - Rex & Bobbi Decker
SHEEP - OXFORD - Champion Ewe
1st - Winning Ways Sheep Farm
SHEEP - OXFORD - Reserve Champion Ewe
1st - Double A Oxfords
SHEEP - OXFORD - Best Four Head
1st - Winning Ways Sheep Farm
2nd - Double A Oxfords
3rd - John A Apple & Family
4th - Mike Elsbury
5th - Jon Shields
6th - Rodney Dondlinger & Family
SHEEP - OXFORD - Flock
1st - Winning Ways Sheep Farm
2nd - John A Apple & Family
3rd - Mike Elsbury
4th - Jon Shields
5th - Rodney Dondlinger & Family
SHEEP - OXFORD - Premier Exhibitor
1st - Winning Ways Sheep Farm
SHEEP - OXFORD - IN Class - Ram lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - John A Apple & Family
2nd - Mike Elsbury
SHEEP - OXFORD - IN Class - Ram lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Jon Shields
SHEEP - OXFORD - IN Class - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Mike Elsbury
2nd - Brandon Dorrel
3rd - Jon Shields
SHEEP - OXFORD - IN Class - Pair of ram lambs, any age
1st - Mike Elsbury
2nd - Jon Shields
SHEEP - OXFORD - IN Class - Champion Ram
1st - John A Apple & Family
SHEEP - OXFORD - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - Mike Elsbury
SHEEP - OXFORD - IN Class - Ewe 1 yr & under 2
1st - John A Apple & Family
2nd - Double A Oxfords
3rd - Jon Shields
4th - John A Apple & Family
5th - Jon Shields
6th - Mike Elsbury
7th - Mike Elsbury
8th - Brandon Dorrel
9th - Rodney Dondlinger & Family
10th - Rodney Dondlinger & Family
SHEEP - OXFORD - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - John A Apple & Family
2nd - Jon Shields
3rd - Mike Elsbury
SHEEP - OXFORD - IN Class - Ewe lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - John A Apple & Family
2nd - Mike Elsbury
3rd - Mike Elsbury
4th - John A Apple & Family
SHEEP - OXFORD - IN Class - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Palmer Farms
2nd - Jon Shields
3rd - Rex & Bobbi Decker
4th - Rex & Bobbi Decker
SHEEP - OXFORD - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14 curent year
1st - Double A Oxfords
2nd - John A Apple & Family
3rd - John A Apple & Family
4th - Jon Shields
5th - Mike Elsbury
6th - Rodney Dondlinger & Family
SHEEP - OXFORD - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Mike Elsbury
2nd - John A Apple & Family
3rd - Jon Shields
4th - Rex & Bobbi Decker
SHEEP - OXFORD - IN Class - Champion Ewe
1st - Double A Oxfords
SHEEP - OXFORD - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - John A Apple & Family
SHEEP - OXFORD - IN Class - Best Four Head
1st - John A Apple & Family
2nd - Mike Elsbury
3rd - Jon Shields
4th - Rodney Dondlinger & Family
SHEEP - OXFORD - IN Class - Flock
1st - John A Apple & Family
2nd - Mike Elsbury
3rd - Jon Shields
SHEEP - OXFORD - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Jon Shields
SHEEP - RAMBOUILLET - Ram 1 yr & under 2
1st - O'Banion Farms
2nd - doug kirkpatrick
3rd - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - Ram lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - Kally Miller
3rd - O'Banion Farms
4th - O'Banion Farms
5th - doug kirkpatrick
6th - Dennis Wall & Sons
7th - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - Ram lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - O'Banion Farms
2nd - Dennis Wall & Sons
3rd - Dewayne Brubaker
4th - O'Banion Farms
SHEEP - RAMBOUILLET - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - Dennis Wall & Sons
3rd - O'Banion Farms
4th - Jeff Brubaker & Family
5th - Jeff Brubaker & Family
6th - O'Banion Farms
SHEEP - RAMBOUILLET - Pair of ram lambs, any age
1st - O'Banion Farms
2nd - Dennis Wall & Sons
3rd - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - Champion Ram
1st - O'Banion Farms
SHEEP - RAMBOUILLET - Reserve Champion Ram
1st - Dennis Wall & Sons
SHEEP - RAMBOUILLET - Ewe 1 yr & under 2
1st - O'Banion Farms
2nd - Dennis Wall & Sons
3rd - Jeff Brubaker & Family
4th - O'Banion Farms
5th - Kally Miller
6th - Dennis Wall & Sons
7th - Jeff Brubaker & Family
8th - Dewayne Brubaker
9th - doug kirkpatrick
10th - doug kirkpatrick
11th - Dewayne Brubaker
SHEEP - RAMBOUILLET - Pair of yearling ewes
1st - O'Banion Farms
2nd - Dennis Wall & Sons
3rd - Jeff Brubaker & Family
4th - doug kirkpatrick
5th - Dewayne Brubaker
SHEEP - RAMBOUILLET - Ewe lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Jeff Brubaker & Family
2nd - doug kirkpatrick
3rd - O'Banion Farms
4th - Kally Miller
5th - doug kirkpatrick
6th - O'Banion Farms
7th - Kally Miller
8th - Dewayne Brubaker
9th - Dewayne Brubaker
10th - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - O'Banion Farms
3rd - O'Banion Farms
4th - Dennis Wall & Sons
5th - Jeff Brubaker & Family
6th - Dewayne Brubaker
SHEEP - RAMBOUILLET - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - Dewayne Brubaker
3rd - O'Banion Farms
4th - O'Banion Farms
5th - Jeff Brubaker & Family
6th - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - Pair of ewe lambs, any age
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - O'Banion Farms
3rd - doug kirkpatrick
4th - Kally Miller
5th - Jeff Brubaker & Family
6th - Dewayne Brubaker
SHEEP - RAMBOUILLET - Champion Ewe
1st - O'Banion Farms
SHEEP - RAMBOUILLET - Reserve Champion Ewe
1st - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - Best Four Head
1st - O'Banion Farms
2nd - Dennis Wall & Sons
3rd - doug kirkpatrick
4th - Kally Miller
5th - Dewayne Brubaker
6th - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - Flock
1st - O'Banion Farms
2nd - Dennis Wall & Sons
3rd - doug kirkpatrick
4th - Jeff Brubaker & Family
5th - Dewayne Brubaker
SHEEP - RAMBOUILLET - Premier Exhibitor
1st - O'Banion Farms
SHEEP - RAMBOUILLET - Best of Show - Fleece
1st - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Ram 1 yr & under 2
1st - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Ram lamb, Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - Dennis Wall & Sons
3rd - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Ram lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - Dewayne Brubaker
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - Dennis Wall & Sons
3rd - Jeff Brubaker & Family
4th - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Pair of ram lambs, any age
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Champion Ram
1st - Dennis Wall & Sons
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - Dennis Wall & Sons
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Ewe 1 yr & under 2
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - Jeff Brubaker & Family
3rd - Dennis Wall & Sons
4th - Jeff Brubaker & Family
5th - Dewayne Brubaker
6th - Dewayne Brubaker
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - Jeff Brubaker & Family
3rd - Dewayne Brubaker
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Ewe lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Jeff Brubaker & Family
2nd - Dewayne Brubaker
3rd - Dewayne Brubaker
4th - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Ewe lamb, Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - Dennis Wall & Sons
3rd - Jeff Brubaker & Family
4th - Dewayne Brubaker
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - Dewayne Brubaker
3rd - Jeff Brubaker & Family
4th - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - Jeff Brubaker & Family
3rd - Dewayne Brubaker
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Champion Ewe
1st - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Reserve Champion Ewe
2nd - Dennis Wall & Sons
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Best Four Head
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - Dewayne Brubaker
3rd - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Flock
1st - Dennis Wall & Sons
2nd - Jeff Brubaker & Family
3rd - Dewayne Brubaker
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Dennis Wall & Sons
SHEEP - RAMBOUILLET - IN Class - Best of Show - Fleece
1st - Jeff Brubaker & Family
SHEEP - SPECIAL CONTESTS - Indiana State Fair Youth Halter Exhibition
1st - Suzanne shields
2nd - Arie Martin
3rd - Teegan Horney
4th - Ashley Edwards
5th - Tessa Hartwick
SHEEP - SPECIAL CONTESTS - Indiana State Fair Youth Halter Exhibition
1st - Kayleigh Verhaeghe
2nd - Miah Martin
3rd - Andrew Downton
4th - Amber Allyn
5th - Caitlin Hartwick
SHEEP - SPECIAL CONTESTS - Indiana State Fair Youth Halter Exhibition
1st - Anna Hopkins
2nd - Emma Hopkins
3rd - Alayna Macy
SHEEP - SPECIAL CONTESTS - Indiana State Fair Lead
1st - Kelsey Verhaeghe
SHEEP - SPECIAL CONTESTS - Indiana State Fair Lead
1st - Sarah Trotter
SHEEP - SPECIAL CONTESTS - Sheep to Shawl - Youth Team
1st - Sue Payne
2nd - Debbie Bush
3rd - Mary Uminski
4th - Sarah Morin
SHEEP - SOUTHDOWN - Ram 1 yr & under 2
1st - LC Scramlin
2nd - Mackenzie Padgett
3rd - Myron Wittkamper
4th - Frank Sexten
5th - Sarah-Jane Sterrett
SHEEP - SOUTHDOWN - Ram lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Trevor Pharris
2nd - Frank Sexten
3rd - Maple Leaf Farm
SHEEP - SOUTHDOWN - Ram lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Emilie & Caroline Kuhn
2nd - Mackenzie Padgett
3rd - LC Scramlin
4th - Aris Moreno
5th - Mike Elsbury
6th - Frank Sexten
7th - Emilie & Caroline Kuhn
8th - Myron Wittkamper
9th - Alex and Caleb Kaiser
SHEEP - SOUTHDOWN - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - LC Scramlin
2nd - Emilie & Caroline Kuhn
3rd - LC Scramlin
4th - Emilie & Caroline Kuhn
5th - Frank Sexten
6th - Reed Southdowns
7th - Maple Leaf Farm
8th - Abby, Milan, Maribeth Pozderac
9th - Myron Wittkamper
10th - Reed Southdowns
11th - Denny Palmer
12th - Denny Palmer
13th - Maple Leaf Farm
14th - Jacob Rogers
SHEEP - SOUTHDOWN - Pair of ram lambs, any age
1st - LC Scramlin
2nd - Emilie & Caroline Kuhn
3rd - Frank Sexten
4th - Reed Southdowns
5th - Myron Wittkamper
6th - Denny Palmer
7th - Maple Leaf Farm
SHEEP - SOUTHDOWN - Champion Ram
1st - LC Scramlin
SHEEP - SOUTHDOWN - Reserve Champion Ram
1st - Emilie & Caroline Kuhn
SHEEP - SOUTHDOWN - Ewe 1 yr & under 2 under
1st - Ann & John Bechman
2nd - LC Scramlin
3rd - Myron Wittkamper
4th - Mackenzie Padgett
5th - Cody & Seth Michel
6th - Naomi Lowen
7th - Frank Sexten
8th - Joshua Scramlin
9th - Caroline Kuhn
10th - Sarah-Jane Sterrett
11th - Klay Verhaeghe
12th - Sarah-Jane Sterrett
13th - Myron Wittkamper
14th - Maple Leaf Farm
15th - Maple Leaf Farm
SHEEP - SOUTHDOWN - Ewe 1 yr & under 2 under
1st - LC Scramlin
2nd - Emilie & Caroline Kuhn
3rd - Mackenzie Padgett
4th - Frank Sexten
5th - Mike Elsbury
6th - Aris Moreno
7th - Emilie & Caroline Kuhn
8th - Jacob Rogers
9th - Mike Elsbury
10th - Cody & Seth Michel
11th - Aris Moreno
12th - Klay Verhaeghe
13th - Jacob Rogers
SHEEP - SOUTHDOWN - Pair of yearling ewes
1st - LC Scramlin
2nd - Mackenzie Padgett
3rd - Emilie & Caroline Kuhn
4th - Frank Sexten
5th - Myron Wittkamper
6th - Cody & Seth Michel
7th - Mike Elsbury
8th - Klay Verhaeghe
9th - Sarah-Jane Sterrett
10th - Jacob Rogers
11th - Maple Leaf Farm
SHEEP - SOUTHDOWN - Ewe lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Rico Sargent
2nd - Ann & John Bechman
3rd - Frank Sexten
4th - Trevor Pharris
5th - Naomi Lowen
6th - Cody & Seth Michel
7th - Joshua Scramlin
8th - Mackenzie Padgett
9th - Emilie & Caroline Kuhn
10th - Maple Leaf Farm
11th - Maple Leaf Farm
SHEEP - SOUTHDOWN - Champion Senior Ewe
1st - Ann & John Bechman
SHEEP - SOUTHDOWN - Reserve Champion Senior Ewe
1st - LC Scramlin
SHEEP - SOUTHDOWN - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Mackenzie Padgett
2nd - Joshua Scramlin
3rd - Aris Moreno
4th - Aris Moreno
5th - Emilie & Caroline Kuhn
6th - Trevor Pharris
7th - Denny Palmer
8th - Ann & John Bechman
9th - Denny Palmer
10th - Frank Sexten
11th - Maple Leaf Farm
12th - Maple Leaf Farm
13th - Jacob Rogers
SHEEP - SOUTHDOWN - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Carson Kretzmeier
2nd - LC Scramlin
3rd - LC Scramlin
4th - Cody & Seth Michel
5th - Mackenzie Padgett
6th - Cody & Seth Michel
7th - Emilie & Caroline Kuhn
8th - Myron Wittkamper
9th - Sarah-Jane Sterrett
10th - Abby, Milan, Maribeth Pozderac
11th - Frank Sexten
12th - Alex and Caleb Kaiser
13th - Caroline Kuhn
SHEEP - SOUTHDOWN - Ewe lambs, born after Feb 14 current year
1st - LC Scramlin
2nd - Sarah-Jane Sterrett
3rd - Cody & Seth Michel
4th - Alex and Caleb Kaiser
5th - Emilie & Caroline Kuhn
6th - Harold Mc Dermit & Family
7th - Rico Sargent
8th - Harold Mc Dermit & Family
9th - Frank Sexten
10th - Myron Wittkamper
11th - Jacob Rogers
12th - Jacob Rogers
SHEEP - SOUTHDOWN - Ewe lambs, born after Feb 14 current year
1st - LC Scramlin
2nd - Frank Sexten
3rd - Cody & Seth Michel
4th - Rico Sargent
5th - Mike Elsbury
6th - Sarah-Jane Sterrett
7th - Mackenzie Padgett
8th - Emilie & Caroline Kuhn
9th - Mike Elsbury
SHEEP - SOUTHDOWN - Pair of ewe lambs, any age
1st - LC Scramlin
2nd - Rico Sargent
3rd - Mackenzie Padgett
4th - Emilie & Caroline Kuhn
5th - Frank Sexten
6th - Joshua Scramlin
7th - Cody & Seth Michel
8th - Aris Moreno
9th - Sarah-Jane Sterrett
10th - Alex and Caleb Kaiser
11th - Denny Palmer
12th - Harold Mc Dermit & Family
13th - Mike Elsbury
14th - Myron Wittkamper
15th - Maple Leaf Farm
16th - Jacob Rogers
SHEEP - SOUTHDOWN - Champion Junior Ewe
1st - Mackenzie Padgett
SHEEP - SOUTHDOWN - Reserve Champion Junior Ewe
1st - Carson Kretzmeier
SHEEP - SOUTHDOWN - Champion Ewe
1st - Ann & John Bechman
SHEEP - SOUTHDOWN - Reserve Champion Ewe
1st - LC Scramlin
SHEEP - SOUTHDOWN - Best Four Head
1st - LC Scramlin
2nd - Mackenzie Padgett
3rd - Emilie & Caroline Kuhn
4th - Cody & Seth Michel
5th - Frank Sexten
6th - Myron Wittkamper
7th - Aris Moreno
8th - Sarah-Jane Sterrett
9th - Mike Elsbury
10th - Jacob Rogers
11th - Maple Leaf Farm
SHEEP - SOUTHDOWN - Flock
1st - LC Scramlin
2nd - Mackenzie Padgett
3rd - Emilie & Caroline Kuhn
4th - Frank Sexten
5th - Sarah-Jane Sterrett
6th - Aris Moreno
7th - Myron Wittkamper
8th - Mike Elsbury
9th - Maple Leaf Farm
10th - Jacob Rogers
SHEEP - SOUTHDOWN - Premier Exhibitor
1st - LC Scramlin
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ram 1 yr & under 2
1st - Myron Wittkamper
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ram lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Trevor Pharris
2nd - Maple Leaf Farm
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ram lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Emilie & Caroline Kuhn
2nd - Mackenzie Padgett
3rd - Aris Moreno
4th - Mike Elsbury
5th - Emilie & Caroline Kuhn
6th - Myron Wittkamper
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Emilie & Caroline Kuhn
2nd - Emilie & Caroline Kuhn
3rd - Reed Southdowns
4th - Maple Leaf Farm
5th - Myron Wittkamper
6th - Reed Southdowns
7th - Denny Palmer
8th - Denny Palmer
9th - Maple Leaf Farm
10th - Jacob Rogers
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Pair of ram lambs, any age
1st - Emilie & Caroline Kuhn
2nd - Reed Southdowns
3rd - Myron Wittkamper
4th - Denny Palmer
5th - Maple Leaf Farm
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Champion Ram
1st - Emilie & Caroline Kuhn
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - Mackenzie Padgett
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ewe 1 yr & under 2
1st - Ann & John Bechman
2nd - Myron Wittkamper
3rd - Cody & Seth Michel
4th - Myron Wittkamper
5th - Maple Leaf Farm
6th - Maple Leaf Farm
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ewe 1 yr & under 2
1st - Emilie & Caroline Kuhn
2nd - Mackenzie Padgett
3rd - Mike Elsbury
4th - Aris Moreno
5th - Emilie & Caroline Kuhn
6th - Jacob Rogers
7th - Mike Elsbury
8th - Cody & Seth Michel
9th - Aris Moreno
10th - Klay Verhaeghe
11th - Jacob Rogers
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Emilie & Caroline Kuhn
2nd - Myron Wittkamper
3rd - Cody & Seth Michel
4th - Mike Elsbury
5th - Klay Verhaeghe
6th - Jacob Rogers
7th - Maple Leaf Farm
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ewe lamb, born Sept 1-Dec 31 last year
1st - Ann & John Bechman
2nd - Trevor Pharris
3rd - Naomi Lowen
4th - Cody & Seth Michel
5th - Mackenzie Padgett
6th - Maple Leaf Farm
7th - Maple Leaf Farm
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Champion Senior Ewe
1st - Ann & John Bechman
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Reserve Champion Senior Ewe
1st - Myron Wittkamper
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Mackenzie Padgett
2nd - Aris Moreno
3rd - Aris Moreno
4th - Emilie & Caroline Kuhn
5th - Trevor Pharris
6th - Denny Palmer
7th - Maple Leaf Farm
8th - Maple Leaf Farm
9th - Jacob Rogers
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Carson Kretzmeier
2nd - Cody & Seth Michel
3rd - Cody & Seth Michel
4th - Emilie & Caroline Kuhn
5th - Myron Wittkamper
6th - Caroline Kuhn
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Cody & Seth Michel
2nd - Emilie & Caroline Kuhn
3rd - Harold Mc Dermit & Family
4th - Harold Mc Dermit & Family
5th - Myron Wittkamper
6th - Jacob Rogers
7th - Jacob Rogers
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Cody & Seth Michel
2nd - Mike Elsbury
3rd - Mackenzie Padgett
4th - Emilie & Caroline Kuhn
5th - Mike Elsbury
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Emilie & Caroline Kuhn
2nd - Cody & Seth Michel
3rd - Aris Moreno
4th - Harold Mc Dermit & Family
5th - Mike Elsbury
6th - Myron Wittkamper
7th - Maple Leaf Farm
8th - Jacob Rogers
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Champion Junior Ewe
1st - Mackenzie Padgett
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Reserve Champion Junior Ewe
1st - Carson Kretzmeier
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Champion Ewe
1st - Ann & John Bechman
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - Mackenzie Padgett
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Best Four Head
1st - Emilie & Caroline Kuhn
2nd - Cody & Seth Michel
3rd - Myron Wittkamper
4th - Aris Moreno
5th - Mike Elsbury
6th - Jacob Rogers
7th - Maple Leaf Farm
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Flock
1st - Emilie & Caroline Kuhn
2nd - Aris Moreno
3rd - Myron Wittkamper
4th - Mike Elsbury
5th - Maple Leaf Farm
6th - Jacob Rogers
SHEEP - SOUTHDOWN - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Emilie & Caroline Kuhn
SHEEP - SHROPSHIRE - Ram 1 yr & under 2
1st - Mike Elsbury
2nd - Tim Elsbury
3rd - Dave Elsbury
4th - J. N. Dirlam and Sons
5th - Mike Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - Ram lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - BWB Farms
2nd - Mike Elsbury
3rd - Mike Elsbury
4th - Duane Elsbury
5th - Sean Bryant
SHEEP - SHROPSHIRE - Ram lamb, born Jan 1- Feb 14 current year
1st - Rachel Flanders
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Mike Elsbury
4th - Mike Elsbury
5th - Tim Elsbury
6th - Duane Elsbury
7th - Dave Elsbury
8th - Erik Mrozinski
9th - J. N. Dirlam and Sons
10th - Wayne Brooks
11th - Tim Elsbury
12th - Norbert Jackson Family
13th - Mark & Patty Wisehart & Family
14th - Mark & Patty Wisehart & Family
15th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Mike Elsbury
2nd - Knepp Shropshires
3rd - Julie Elsbury
4th - Sean Bryant
5th - BWB Farms
6th - J. N. Dirlam and Sons
7th - Mark & Patty Wisehart & Family
8th - Mark & Patty Wisehart & Family
9th - Dave Elsbury
10th - Danny Rogers and Family
SHEEP - SHROPSHIRE - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Mike Elsbury
2nd - Knepp Shropshires
3rd - Steven Elsbury
4th - Sean Bryant
5th - Steven Elsbury
6th - Wayne Brooks
7th - Julie Elsbury
8th - BWB Farms
9th - Tim Elsbury
10th - Kennedy Algire
SHEEP - SHROPSHIRE - Pair of ram lambs, any age
1st - Mike Elsbury
2nd - Knepp Shropshires
3rd - Erik Mrozinski
4th - Sean Bryant
5th - Steven Elsbury
6th - Tim Elsbury
7th - BWB Farms
8th - Julie Elsbury
9th - Duane Elsbury
10th - J. N. Dirlam and Sons
11th - Wayne Brooks
12th - Mark & Patty Wisehart & Family
13th - Dave Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - Champion Ram
1st - Mike Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - Reserve Champion Ram
1st - Knepp Shropshires
SHEEP - SHROPSHIRE - **Ewe 1 yr & under 2
1st - Rachel Flanders
2nd - Tim Elsbury
3rd - Duane Elsbury
4th - Duane Elsbury
5th - Mark & Patty Wisehart & Family
6th - Mark & Patty Wisehart & Family
7th - Kennedy Algire
8th - J. N. Dirlam and Sons
9th - Norbert Jackson Family
10th - Michael Elsbury
11th - Ethan Elsbury
12th - Danny Rogers and Family
13th - Danny Rogers and Family
SHEEP - SHROPSHIRE - **Ewe 1 yr & under 2
1st - Sean Bryant
2nd - Knepp Shropshires
3rd - Mike Elsbury
4th - Erik Mrozinski
5th - Erik Mrozinski
6th - Rachel Flanders
7th - Steven Elsbury
8th - Dave Elsbury
9th - Dave Elsbury
10th - Knepp Shropshires
11th - Elyse Cory
12th - Norbert Jackson Family
13th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - **Ewe 1 yr & under 2
1st - Steven Elsbury
2nd - Mike Elsbury
3rd - Julie Elsbury
4th - Julie Elsbury
5th - Sean Bryant
6th - Tim Elsbury
7th - Holly Shore
8th - J. N. Dirlam and Sons
9th - Ethan Elsbury
10th - BWB Farms
11th - Kelsey Verhaeghe
12th - BWB Farms
13th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - Pair of yearling ewes
1st - Mike Elsbury
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Sean Bryant
4th - Steven Elsbury
5th - Tim Elsbury
6th - Julie Elsbury
7th - Knepp Shropshires
8th - Mark & Patty Wisehart & Family
9th - Rachel Flanders
10th - Dave Elsbury
11th - Duane Elsbury
12th - BWB Farms
13th - Norbert Jackson Family
14th - Ethan Elsbury
15th - Danny Rogers and Family
16th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - Ewe lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Mike Elsbury
2nd - Mike Elsbury
3rd - Erik Mrozinski
4th - Tim Elsbury
5th - Sean Bryant
6th - Norbert Jackson Family
7th - Duane Elsbury
8th - BWB Farms
9th - Sean Bryant
10th - Rachel Flanders
SHEEP - SHROPSHIRE - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Erik Mrozinski
2nd - Mike Elsbury
3rd - Knepp Shropshires
4th - Sean Bryant
5th - BWB Farms
6th - J. N. Dirlam and Sons
7th - Mark & Patty Wisehart & Family
8th - Dave Elsbury
9th - Tim Elsbury
10th - Mark & Patty Wisehart & Family
11th - Knepp Shropshires
12th - Danny Rogers and Family
13th - David Harrell
14th - Julie Elsbury
15th - Danny Rogers and Family
16th - Dave Elsbury
17th - Abigail Elsbury
18th - Ethan Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Erik Mrozinski
2nd - Wayne Brooks
3rd - Mike Elsbury
4th - Sean Bryant
5th - Tim Elsbury
6th - Duane Elsbury
7th - Steven Elsbury
8th - Rachel Flanders
9th - David Harrell
10th - Wayne Brooks
11th - Norbert Jackson Family
12th - Ethan Elsbury
13th - Abigail Elsbury
14th - Norbert Jackson Family
15th - Elise and Gavin Brown
16th - Elise and Gavin Brown
SHEEP - SHROPSHIRE - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Tim Elsbury
2nd - Knepp Shropshires
3rd - Knepp Shropshires
4th - Mike Elsbury
5th - Duane Elsbury
6th - BWB Farms
7th - Sean Bryant
8th - Erik Mrozinski
9th - Sean Bryant
10th - Michael Elsbury
11th - Dave Elsbury
12th - Mark & Patty Wisehart & Family
13th - Wayne Brooks
14th - Norbert Jackson Family
15th - Danny Rogers and Family
SHEEP - SHROPSHIRE - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Mark & Patty Wisehart & Family
2nd - Julie Elsbury
3rd - Julie Elsbury
4th - Steven Elsbury
5th - Mike Elsbury
6th - Rachel Flanders
7th - Erik Mrozinski
8th - BWB Farms
9th - Steven Elsbury
10th - Danny Rogers and Family
11th - Duane Elsbury
12th - Kennedy Algire
13th - David Harrell
14th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - Pair of Ewe Lambs, any age
1st - Mike Elsbury
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Knepp Shropshires
4th - Tim Elsbury
5th - Mark & Patty Wisehart & Family
6th - Wayne Brooks
7th - Julie Elsbury
8th - Sean Bryant
9th - BWB Farms
10th - Steven Elsbury
11th - Duane Elsbury
12th - Dave Elsbury
13th - Danny Rogers and Family
14th - Norbert Jackson Family
15th - Ethan Elsbury
16th - Abigail Elsbury
17th - David Harrell
18th - Elise and Gavin Brown
SHEEP - SHROPSHIRE - Champion Ewe
1st - Erik Mrozinski
SHEEP - SHROPSHIRE - Reserve Champion Ewe
1st - Mark & Patty Wisehart & Family
SHEEP - SHROPSHIRE - Mixed Pair
1st - Erik Mrozinski
2nd - Mike Elsbury
3rd - Tim Elsbury
4th - Knepp Shropshires
5th - Mark & Patty Wisehart & Family
6th - Sean Bryant
7th - Rachel Flanders
8th - Wayne Brooks
9th - Dave Elsbury
10th - Julie Elsbury
11th - BWB Farms
12th - Steven Elsbury
13th - Kennedy Algire
14th - David Harrell
15th - Duane Elsbury
16th - Norbert Jackson Family
17th - Danny Rogers and Family
SHEEP - SHROPSHIRE - Best Four Head
1st - Mike Elsbury
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Knepp Shropshires
4th - Tim Elsbury
5th - Sean Bryant
6th - Steven Elsbury
7th - Dave Elsbury
8th - Mark & Patty Wisehart & Family
9th - Wayne Brooks
10th - BWB Farms
11th - Ethan Elsbury
12th - Danny Rogers and Family
13th - David Harrell
14th - Duane Elsbury
15th - Julie Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - Flock
1st - Mike Elsbury
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Knepp Shropshires
4th - Tim Elsbury
5th - Sean Bryant
6th - Steven Elsbury
7th - Mark & Patty Wisehart & Family
8th - Dave Elsbury
9th - BWB Farms
10th - Danny Rogers and Family
11th - David Harrell
12th - Julie Elsbury
13th - Duane Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - Premier Exhibitor
1st - Mike Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ram 1 year and under 2
1st - Mike Elsbury
2nd - Dave Elsbury
3rd - J. N. Dirlam and Sons
4th - Mike Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ram lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Mike Elsbury
2nd - Mike Elsbury
3rd - Duane Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ram lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Rachel Flanders
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Mike Elsbury
4th - Mike Elsbury
5th - Duane Elsbury
6th - Dave Elsbury
7th - Erik Mrozinski
8th - J. N. Dirlam and Sons
9th - Wayne Brooks
10th - Mark & Patty Wisehart & Family
11th - Mark & Patty Wisehart & Family
12th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Mike Elsbury
2nd - Julie Elsbury
3rd - J. N. Dirlam and Sons
4th - Mark & Patty Wisehart & Family
5th - Mark & Patty Wisehart & Family
6th - Dave Elsbury
7th - Danny Rogers and Family
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ram lamb, born after Feb 14 current year
1st - Mike Elsbury
2nd - Steven Elsbury
3rd - Steven Elsbury
4th - Wayne Brooks
5th - Julie Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Pair of ram lambs, any age
1st - Mike Elsbury
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Steven Elsbury
4th - Julie Elsbury
5th - Duane Elsbury
6th - J. N. Dirlam and Sons
7th - Wayne Brooks
8th - Mark & Patty Wisehart & Family
9th - Dave Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Champion Ram
1st - Mike Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - Rachel Flanders
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ewe 1 year and under 2
1st - Rachel Flanders
2nd - Duane Elsbury
3rd - Duane Elsbury
4th - Mark & Patty Wisehart & Family
5th - Mark & Patty Wisehart & Family
6th - J. N. Dirlam and Sons
7th - Ethan Elsbury
8th - Danny Rogers and Family
9th - Danny Rogers and Family
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ewe 1 year and under 2
1st - Mike Elsbury
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Erik Mrozinski
4th - Rachel Flanders
5th - Steven Elsbury
6th - Dave Elsbury
7th - Dave Elsbury
8th - Elyse Cory
9th - Norbert Jackson Family
10th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ewe 1 year and under 2
1st - Steven Elsbury
2nd - Mike Elsbury
3rd - Julie Elsbury
4th - Julie Elsbury
5th - Holly Shore
6th - J. N. Dirlam and Sons
7th - Ethan Elsbury
8th - Kelsey Verhaeghe
9th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Mike Elsbury
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Steven Elsbury
4th - Julie Elsbury
5th - Mark & Patty Wisehart & Family
6th - Rachel Flanders
7th - Dave Elsbury
8th - Duane Elsbury
9th - Ethan Elsbury
10th - Danny Rogers and Family
11th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ewe lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Mike Elsbury
2nd - Mike Elsbury
3rd - Erik Mrozinski
4th - Duane Elsbury
5th - Rachel Flanders
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Erik Mrozinski
2nd - Mike Elsbury
3rd - J. N. Dirlam and Sons
4th - Mark & Patty Wisehart & Family
5th - Dave Elsbury
6th - Mark & Patty Wisehart & Family
7th - Danny Rogers and Family
8th - David Harrell
9th - Julie Elsbury
10th - Danny Rogers and Family
11th - Dave Elsbury
12th - Abigail Elsbury
13th - Ethan Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Erik Mrozinski
2nd - Wayne Brooks
3rd - Mike Elsbury
4th - Duane Elsbury
5th - Steven Elsbury
6th - Rachel Flanders
7th - David Harrell
8th - Wayne Brooks
9th - Norbert Jackson Family
10th - Ethan Elsbury
11th - Abigail Elsbury
12th - Elise and Gavin Brown
13th - Elise and Gavin Brown
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Mike Elsbury
2nd - Duane Elsbury
3rd - Erik Mrozinski
4th - Dave Elsbury
5th - Mark & Patty Wisehart & Family
6th - Wayne Brooks
7th - Norbert Jackson Family
8th - Danny Rogers and Family
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Mark & Patty Wisehart & Family
2nd - Julie Elsbury
3rd - Julie Elsbury
4th - Steven Elsbury
5th - Mike Elsbury
6th - Rachel Flanders
7th - Erik Mrozinski
8th - Steven Elsbury
9th - Danny Rogers and Family
10th - Duane Elsbury
11th - David Harrell
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Mike Elsbury
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Mark & Patty Wisehart & Family
4th - Wayne Brooks
5th - Julie Elsbury
6th - Steven Elsbury
7th - Duane Elsbury
8th - Dave Elsbury
9th - Danny Rogers and Family
10th - Norbert Jackson Family
11th - Ethan Elsbury
12th - Abigail Elsbury
13th - David Harrell
14th - Elise and Gavin Brown
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Champion Ewe
1st - Erik Mrozinski
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - Mark & Patty Wisehart & Family
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Mixed Pair
1st - Erik Mrozinski
2nd - Mike Elsbury
3rd - Mark & Patty Wisehart & Family
4th - Rachel Flanders
5th - Wayne Brooks
6th - Dave Elsbury
7th - Julie Elsbury
8th - Steven Elsbury
9th - David Harrell
10th - Duane Elsbury
11th - Danny Rogers and Family
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Best Four Head
1st - Mike Elsbury
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Steven Elsbury
4th - Dave Elsbury
5th - Mark & Patty Wisehart & Family
6th - Wayne Brooks
7th - Ethan Elsbury
8th - Danny Rogers and Family
9th - David Harrell
10th - Duane Elsbury
11th - Julie Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Flock
1st - Mike Elsbury
2nd - Erik Mrozinski
3rd - Steven Elsbury
4th - Mark & Patty Wisehart & Family
5th - Dave Elsbury
6th - Danny Rogers and Family
7th - David Harrell
8th - Julie Elsbury
9th - Duane Elsbury
SHEEP - SHROPSHIRE - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Mike Elsbury
SHEEP - SHETLAND - Yearling Ram
1st - Joe and Alex Ludlam Family-Winswept Farm
2nd - Liberty Acres
3rd - Emma Hopkins
4th - Sammy's Shetlands
5th - Joe Catanzaro and Family
6th - Elizabeth Lovett
7th - Joe Catanzaro and Family
8th - Joe and Alex Ludlam Family-Winswept Farm
9th - Elizabeth Lovett
10th - Emma Hopkins
11th - Liberty Acres
12th - Anna Hopkins
13th - Elizabeth LaMar
14th - Greyside Farm
15th - Elexis Isenhower
16th - Nate & Kris LaMar & Family
17th - McKinzie Family Farms
18th - Fulks Family Farm
19th - Fulks Family Farm
SHEEP - SHETLAND - Senior ram lamb, Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Emma Hopkins
SHEEP - SHETLAND - Junior ram lamb Jan 1 - March 31 current year
1st - Sammy's Shetlands
2nd - Joe Catanzaro and Family
3rd - Sammy's Shetlands
4th - Emma Hopkins
5th - Joe and Alex Ludlam Family-Winswept Farm
6th - Elexis Isenhower
7th - Joe and Alex Ludlam Family-Winswept Farm
8th - Elizabeth LaMar
9th - Fulks Family Farm
10th - Fulks Family Farm
11th - Emma Hopkins
12th - Joe Catanzaro and Family
13th - Elizabeth Lovett
14th - Liberty Acres
15th - Anna Hopkins
16th - Liberty Acres
17th - Greyside Farm
18th - Anna Hopkins
19th - Nate & Kris LaMar & Family
20th - Elizabeth LaMar
21st - Elexis Isenhower
22nd - Tabitha / Denise Bialk / Fulks
23rd - Nate & Kris LaMar & Family
24th - Tabitha / Denise Bialk / Fulks
25th - Greyside Farm
SHEEP - SHETLAND - Junior ram lamb, born April 1 current year and after
1st - Anna Hopkins
2nd - Elexis Isenhower
3rd - Liberty Acres
4th - Emma Hopkins
5th - Joe Catanzaro and Family
6th - Emma Hopkins
7th - Fulks Family Farm
8th - Elizabeth Lovett
9th - Elizabeth Lovett
10th - Joe and Alex Ludlam Family-Winswept Farm
11th - Elexis Isenhower
12th - Greyside Farm
13th - Joe Catanzaro and Family
14th - Greyside Farm
15th - Joe and Alex Ludlam Family-Winswept Farm
16th - Fulks Family Farm
17th - Tabitha / Denise Bialk / Fulks
18th - Tabitha / Denise Bialk / Fulks
SHEEP - SHETLAND - Pair ram lambs
1st - Sammy's Shetlands
2nd - Elizabeth Lovett
3rd - Joe and Alex Ludlam Family-Winswept Farm
4th - Liberty Acres
5th - Anna Hopkins
6th - Emma Hopkins
7th - Joe Catanzaro and Family
8th - Elexis Isenhower
9th - Elizabeth LaMar
10th - Greyside Farm
11th - Nate & Kris LaMar & Family
12th - Tabitha / Denise Bialk / Fulks
13th - Fulks Family Farm
SHEEP - SHETLAND - Champion Ram
1st - Joe and Alex Ludlam Family-Winswept Farm
SHEEP - SHETLAND - Reserve Champion Ram
1st - Liberty Acres
SHEEP - SHETLAND - Yearling ewe
1st - Sammy's Shetlands
2nd - Liberty Acres
3rd - Joe Catanzaro and Family
4th - Sammy's Shetlands
5th - Elizabeth Lovett
6th - Anna Hopkins
7th - Emma Hopkins
8th - Liberty Acres
9th - Joe Catanzaro and Family
10th - Joe and Alex Ludlam Family-Winswept Farm
11th - Elizabeth Lovett
12th - Anna Hopkins
13th - Joe and Alex Ludlam Family-Winswept Farm
14th - Emma Hopkins
15th - Elizabeth LaMar
16th - Nate & Kris LaMar & Family
17th - Elexis Isenhower
18th - Nate & Kris LaMar & Family
19th - Fulks Family Farm
20th - Elexis Isenhower
21st - Greyside Farm
22nd - Greyside Farm
23rd - Mustard Seed Farm
24th - Mustard Seed Farm
25th - Fulks Family Farm
SHEEP - SHETLAND - Pair yearling ewes
1st - Sammy's Shetlands
2nd - Liberty Acres
3rd - Elizabeth Lovett
4th - Joe and Alex Ludlam Family-Winswept Farm
5th - Emma Hopkins
6th - Anna Hopkins
7th - Joe Catanzaro and Family
8th - Elexis Isenhower
9th - Greyside Farm
10th - Fulks Family Farm
11th - Nate & Kris LaMar & Family
12th - Mustard Seed Farm
SHEEP - SHETLAND - Senior ewe lamb Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Joe Catanzaro and Family
2nd - Emma Hopkins
3rd - Elizabeth Lovett
4th - Emma Hopkins
5th - Liberty Acres
6th - Elizabeth Lovett
SHEEP - SHETLAND - Junior ewe lamb Jan 1 - March 31 current year
1st - Sammy's Shetlands
2nd - Sammy's Shetlands
3rd - Joe and Alex Ludlam Family-Winswept Farm
4th - Joe and Alex Ludlam Family-Winswept Farm
5th - Fulks Family Farm
6th - Mustard Seed Farm
7th - Joe Catanzaro and Family
8th - Liberty Acres
9th - Joe Catanzaro and Family
10th - Fulks Family Farm
11th - Anna Hopkins
12th - Anna Hopkins
13th - Emma Hopkins
14th - Elizabeth LaMar
15th - Elizabeth Lovett
16th - Elizabeth LaMar
17th - Nate & Kris LaMar & Family
18th - Greyside Farm
19th - McKinzie Family Farms
20th - Greyside Farm
21st - McKinzie Family Farms
22nd - Nate & Kris LaMar & Family
23rd - Elexis Isenhower
24th - Emma Hopkins
SHEEP - SHETLAND - Junior ewe lamb, born April 1 current year and after
1st - Emma Hopkins
2nd - Fulks Family Farm
3rd - Anna Hopkins
4th - Liberty Acres
5th - Joe Catanzaro and Family
6th - Sammy's Shetlands
7th - Elizabeth Lovett
8th - Greyside Farm
9th - Elizabeth Lovett
10th - McKinzie Family Farms
11th - Sammy's Shetlands
12th - Elexis Isenhower
13th - Joe and Alex Ludlam Family-Winswept Farm
14th - Joe and Alex Ludlam Family-Winswept Farm
15th - Joe Catanzaro and Family
16th - Mustard Seed Farm
17th - Greyside Farm
18th - Emma Hopkins
19th - Elexis Isenhower
20th - Fulks Family Farm
21st - Anna Hopkins
22nd - Tabitha / Denise Bialk / Fulks
23rd - McKinzie Family Farms
24th - Mustard Seed Farm
25th - Tabitha / Denise Bialk / Fulks
SHEEP - SHETLAND - Pair ewe lambs
1st - Sammy's Shetlands
2nd - Joe and Alex Ludlam Family-Winswept Farm
3rd - Elizabeth Lovett
4th - Joe Catanzaro and Family
5th - Liberty Acres
6th - Mustard Seed Farm
7th - Greyside Farm
8th - Emma Hopkins
9th - Elizabeth LaMar
10th - Tabitha / Denise Bialk / Fulks
11th - Anna Hopkins
12th - Nate & Kris LaMar & Family
13th - Fulks Family Farm
14th - Elexis Isenhower
15th - McKinzie Family Farms
SHEEP - SHETLAND - Champion Ewe
1st - Joe Catanzaro and Family
SHEEP - SHETLAND - Reserve Champion Ewe
1st - Sammy's Shetlands
SHEEP - SHETLAND - Best 4 head
1st - Joe and Alex Ludlam Family-Winswept Farm
2nd - Liberty Acres
3rd - Joe Catanzaro and Family
4th - Elizabeth Lovett
5th - Sammy's Shetlands
6th - Anna Hopkins
7th - Emma Hopkins
8th - Fulks Family Farm
9th - Greyside Farm
10th - McKinzie Family Farms
11th - Elizabeth LaMar
12th - Elexis Isenhower
13th - Nate & Kris LaMar & Family
SHEEP - SHETLAND - Flock
1st - Joe and Alex Ludlam Family-Winswept Farm
2nd - Liberty Acres
3rd - Joe Catanzaro and Family
4th - Sammy's Shetlands
5th - Anna Hopkins
6th - Emma Hopkins
7th - Elizabeth Lovett
8th - Greyside Farm
9th - Fulks Family Farm
10th - Elexis Isenhower
11th - Nate & Kris LaMar & Family
SHEEP - SHETLAND - Premier Exhibitor
1st - Emma Hopkins
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Yearling ram
1st - Liberty Acres
2nd - Emma Hopkins
3rd - Joe Catanzaro and Family
4th - Elizabeth Lovett
5th - Joe Catanzaro and Family
6th - Elizabeth Lovett
7th - Emma Hopkins
8th - Liberty Acres
9th - Anna Hopkins
10th - Elizabeth LaMar
11th - Greyside Farm
12th - Nate & Kris LaMar & Family
13th - McKinzie Family Farms
14th - Fulks Family Farm
15th - Fulks Family Farm
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Senior ram lamb, Sept 1- Dec 31 last year
1st - Emma Hopkins
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Junior ram lamb Jan 1 - March 31 current year
1st - Joe Catanzaro and Family
2nd - Emma Hopkins
3rd - Elexis Isenhower
4th - Elizabeth LaMar
5th - Fulks Family Farm
6th - Fulks Family Farm
7th - Emma Hopkins
8th - Joe Catanzaro and Family
9th - Elizabeth Lovett
10th - Liberty Acres
11th - Anna Hopkins
12th - Liberty Acres
13th - Greyside Farm
14th - Anna Hopkins
15th - Nate & Kris LaMar & Family
16th - Elizabeth LaMar
17th - Elexis Isenhower
18th - Tabitha / Denise Bialk / Fulks
19th - Nate & Kris LaMar & Family
20th - Tabitha / Denise Bialk / Fulks
21st - Greyside Farm
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Junior ram lamb, born April 1 current year and after
1st - Anna Hopkins
2nd - Elexis Isenhower
3rd - Liberty Acres
4th - Emma Hopkins
5th - Joe Catanzaro and Family
6th - Emma Hopkins
7th - Fulks Family Farm
8th - Elizabeth Lovett
9th - Elizabeth Lovett
10th - Elexis Isenhower
11th - Greyside Farm
12th - Joe Catanzaro and Family
13th - Greyside Farm
14th - Fulks Family Farm
15th - Tabitha / Denise Bialk / Fulks
16th - Tabitha / Denise Bialk / Fulks
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Pair ram lambs
1st - Elizabeth Lovett
2nd - Liberty Acres
3rd - Anna Hopkins
4th - Emma Hopkins
5th - Joe Catanzaro and Family
6th - Elexis Isenhower
7th - Elizabeth LaMar
8th - Greyside Farm
9th - Nate & Kris LaMar & Family
10th - Tabitha / Denise Bialk / Fulks
11th - Fulks Family Farm
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Champion Ram
1st - Liberty Acres
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - Emma Hopkins
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Yearling ewe
1st - Liberty Acres
2nd - Joe Catanzaro and Family
3rd - Elizabeth Lovett
4th - Anna Hopkins
5th - Emma Hopkins
6th - Liberty Acres
7th - Joe Catanzaro and Family
8th - Elizabeth Lovett
9th - Anna Hopkins
10th - Emma Hopkins
11th - Elizabeth LaMar
12th - Nate & Kris LaMar & Family
13th - Nate & Kris LaMar & Family
14th - Fulks Family Farm
15th - Elexis Isenhower
16th - Greyside Farm
17th - Greyside Farm
18th - Mustard Seed Farm
19th - Mustard Seed Farm
20th - Fulks Family Farm
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Pair yearling ewes
1st - Liberty Acres
2nd - Elizabeth Lovett
3rd - Emma Hopkins
4th - Anna Hopkins
5th - Joe Catanzaro and Family
6th - Greyside Farm
7th - Fulks Family Farm
8th - Nate & Kris LaMar & Family
9th - Mustard Seed Farm
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Senior ewe lamb, Sept 1- Dec 31 last year
1st - Joe Catanzaro and Family
2nd - Emma Hopkins
3rd - Elizabeth Lovett
4th - Emma Hopkins
5th - Liberty Acres
6th - Elizabeth Lovett
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Junior ewe lamb, Jan 1-March 31 current year
1st - Fulks Family Farm
2nd - Mustard Seed Farm
3rd - Joe Catanzaro and Family
4th - Liberty Acres
5th - Joe Catanzaro and Family
6th - Fulks Family Farm
7th - Anna Hopkins
8th - Anna Hopkins
9th - Emma Hopkins
10th - Elizabeth LaMar
11th - Elizabeth Lovett
12th - Elizabeth LaMar
13th - Nate & Kris LaMar & Family
14th - Greyside Farm
15th - McKinzie Family Farms
16th - Greyside Farm
17th - McKinzie Family Farms
18th - Nate & Kris LaMar & Family
19th - Elexis Isenhower
20th - Emma Hopkins
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Junior Ewe Lamb, born April 1 current year and after
1st - Emma Hopkins
2nd - Fulks Family Farm
3rd - Anna Hopkins
4th - Liberty Acres
5th - Joe Catanzaro and Family
6th - Elizabeth Lovett
7th - Greyside Farm
8th - Elizabeth Lovett
9th - McKinzie Family Farms
10th - Elexis Isenhower
11th - Joe Catanzaro and Family
12th - Mustard Seed Farm
13th - Greyside Farm
14th - Emma Hopkins
15th - Elexis Isenhower
16th - Fulks Family Farm
17th - Anna Hopkins
18th - Tabitha / Denise Bialk / Fulks
19th - McKinzie Family Farms
20th - Mustard Seed Farm
21st - Tabitha / Denise Bialk / Fulks
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Pair ewe lambs
1st - Elizabeth Lovett
2nd - Joe Catanzaro and Family
3rd - Liberty Acres
4th - Mustard Seed Farm
5th - Greyside Farm
6th - Emma Hopkins
7th - Elizabeth LaMar
8th - Tabitha / Denise Bialk / Fulks
9th - Anna Hopkins
10th - Nate & Kris LaMar & Family
11th - Fulks Family Farm
12th - Elexis Isenhower
13th - McKinzie Family Farms
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Champion Ewe
1st - Joe Catanzaro and Family
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - Liberty Acres
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Best Four Head
1st - Liberty Acres
2nd - Joe Catanzaro and Family
3rd - Elizabeth Lovett
4th - Anna Hopkins
5th - Emma Hopkins
6th - Fulks Family Farm
7th - Greyside Farm
8th - McKinzie Family Farms
9th - Elizabeth LaMar
10th - Elexis Isenhower
11th - Nate & Kris LaMar & Family
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Flock
1st - Liberty Acres
2nd - Joe Catanzaro and Family
3rd - Anna Hopkins
4th - Emma Hopkins
5th - Elizabeth Lovett
6th - Greyside Farm
7th - Fulks Family Farm
8th - Nate & Kris LaMar & Family
SHEEP - SHETLAND - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Emma Hopkins
SHEEP - SHEARING CONTEST - Junior
1st - Cody Wood
SHEEP - SHEARING CONTEST - Amateur
1st - Emily Chamelin
2nd - Larry Green
3rd - Grant Kennedy
4th - Samuel Cunningham
5th - James Osborn
6th - Westin Hystead
NT - Collin Kennedy
SHEEP - SHEARING CONTEST - Open Professional
1st - Nolan Abel
2nd - Alex Moser
3rd - Mike Hagens
4th - Mark Hoogendoorn
5th - Steve Kennedy
6th - Kevin Hickman
7th - Matt Kennedy
8th - David Harshbarger
9th - David Wood
10th - Lee Buelt
11th - gary reinhart
12th - Brandon Buelt
13th - William Harshbarger
SHEEP - SHEARING CONTEST - Best Pen
1st - Matt Kennedy
2nd - Nolan Abel
3rd - David Harshbarger
SHEEP - SHEARING CONTEST - Fastest Time
1st - Mark Hoogendoorn
2nd - Kevin Hickman
SHEEP - SHEARING CONTEST - Highest - Indiana Placings
1st - William Harshbarger
SHEEP - SHEARING CONTEST - Senior Shearer
1st - Larry Green
SHEEP - SUFFOLK - Ram 1 yr & under 2
1st - Five Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - Ram lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Christopher MacCauley
2nd - James Klamfoth
SHEEP - SUFFOLK - Senior Champion Ram
1st - Five Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - Senior Reserve Champion Ram
1st - Christopher MacCauley
SHEEP - SUFFOLK - Ram lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Will & Connie Schakel
2nd - Christopher MacCauley
3rd - Jeremy Russell
4th - R Lane Acres
5th - R Lane Acres
SHEEP - SUFFOLK - *Ram lambs, born after Feb 14 current year
1st - Will & Connie Schakel
2nd - Christopher MacCauley
3rd - Don Craft
4th - Jeremy Russell
SHEEP - SUFFOLK - Pair of ram lambs, any age
1st - Will & Connie Schakel
2nd - Christopher MacCauley
3rd - Jeremy Russell
4th - R Lane Acres
SHEEP - SUFFOLK - Junior Champion Ram Lamb
1st - Will & Connie Schakel
SHEEP - SUFFOLK - Junior Reserve Champion Ram Lamb
1st - Will & Connie Schakel
SHEEP - SUFFOLK - Grand Champion Ram
1st - Five Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - Reserve Grand Champion Ram
1st - Will & Connie Schakel
SHEEP - SUFFOLK - *Slick Sheared Ewes 1 yr & under 2
1st - James Klamfoth
2nd - Hunter Mote
3rd - Carlton & Amanda Summe
4th - William E. Zwyers
5th - R Lane Acres
SHEEP - SUFFOLK - Fitted Ewes 1 year and under 2
1st - Five Star 'J' Farms
2nd - Christopher MacCauley
3rd - Christopher MacCauley
4th - Jacinda & Raelynn Thompson
5th - James Klamfoth
6th - Murphy Suffolks
7th - Will & Connie Schakel
8th - Carlton & Amanda Summe
9th - R Lane Acres
SHEEP - SUFFOLK - Fitted Ewes 1 year and under 2
1st - Five Star 'J' Farms
2nd - Jacinda & Raelynn Thompson
3rd - Edward Mills
4th - Will & Connie Schakel
5th - Edward Mills
6th - Dennis Henderson
7th - Dennis Henderson
8th - R Lane Acres
SHEEP - SUFFOLK - Pair of yearling ewes
1st - Five Star 'J' Farms
2nd - Christopher MacCauley
3rd - Edward Mills
4th - Will & Connie Schakel
5th - Dennis Henderson
6th - R Lane Acres
SHEEP - SUFFOLK - Ewe lamb, born Sept 1 - Dec 31 last year
1st - Christopher MacCauley
SHEEP - SUFFOLK - Senior Champion Ewe
1st - Five Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - Senior Reserve Champion Ewe
1st - Christopher MacCauley
SHEEP - SUFFOLK - Slick Shorn ewe lambs born Jan1 current year and after
1st - Jeremy Russell
2nd - Jeremy Russell
3rd - Laurissa Sovinec
4th - Laurissa Sovinec
5th - Will & Connie Schakel
6th - R Lane Acres
SHEEP - SUFFOLK - Ewe lamb, born Jan 1 thru Feb 14 current year
1st - Christopher MacCauley
2nd - James Klamfoth
3rd - Dennis Henderson
4th - Will & Connie Schakel
5th - R Lane Acres
6th - R Lane Acres
SHEEP - SUFFOLK - Ewe lambs, born after Feb 14 Current Year
1st - Five Star 'J' Farms
2nd - Christopher MacCauley
3rd - Jacinda & Raelynn Thompson
4th - James Klamfoth
5th - Five Star 'J' Farms
6th - Dennis Henderson
7th - Will & Connie Schakel
8th - Dennis Henderson
9th - Murphy Suffolks
10th - Murphy Suffolks
SHEEP - SUFFOLK - Pair of ewe lambs, any age
1st - Christopher MacCauley
2nd - Five Star 'J' Farms
3rd - James Klamfoth
4th - Dennis Henderson
5th - Jeremy Russell
6th - Will & Connie Schakel
7th - R Lane Acres
8th - Laurissa Sovinec
9th - Murphy Suffolks
SHEEP - SUFFOLK - Junior Champion Ewe
1st - Five Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - Junior Reserve Champion Ewe
1st - Christopher MacCauley
SHEEP - SUFFOLK - Grand Champion Ewe
1st - Five Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - Reserve Grand Champion Ewe
1st - Christopher MacCauley
SHEEP - SUFFOLK - Best Four Head
1st - Five Star 'J' Farms
2nd - Christopher MacCauley
3rd - James Klamfoth
4th - Jeremy Russell
5th - Will & Connie Schakel
6th - Dennis Henderson
SHEEP - SUFFOLK - Flock
1st - Five Star 'J' Farms
2nd - Christopher MacCauley
3rd - James Klamfoth
4th - Will & Connie Schakel
SHEEP - SUFFOLK - Premier Exhibitor
1st - Christopher MacCauley
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Ram 1 yr & under 2
1st - Five Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Senior Champion Ram
1st - Five Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Ram lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Jeremy Russell
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Ram lambs, born after Feb 14 current year
1st - Will & Connie Schakel
2nd - Don Craft
3rd - Jeremy Russell
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Pair of ram lambs, any age
1st - Jeremy Russell
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Junior Champion Ram Lamb
1st - Will & Connie Schakel
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Junior Reserve Champion Ram Lamb
1st - Jeremy Russell
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Grand Champion Ram
1st - Five Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Reserve Grand Champion Ram
1st - Will & Connie Schakel
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Slick Sheared Ewes 1 yr & under 2
1st - Hunter Mote
2nd - Carlton & Amanda Summe
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Fitted Ewes 1 year and under 2
1st - Five Star 'J' Farms
2nd - Jacinda & Raelynn Thompson
3rd - Murphy Suffolks
4th - Will & Connie Schakel
5th - Carlton & Amanda Summe
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Fitted Ewes 1 year and under 2
1st - Five Star 'J' Farms
2nd - Jacinda & Raelynn Thompson
3rd - Will & Connie Schakel
4th - Dennis Henderson
5th - Dennis Henderson
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Five Star 'J' Farms
2nd - Will & Connie Schakel
3rd - Dennis Henderson
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Senior Champion Ewe
1st - Five Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Senior Reserve Champion Ewe
1st - Five Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Slick Sheared lambs born Jan 1 current year and after
1st - Jeremy Russell
2nd - Jeremy Russell
3rd - Laurissa Sovinec
4th - Laurissa Sovinec
5th - Will & Connie Schakel
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Ewe lamb, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Will & Connie Schakel
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Ewe lambs, born after Feb 14 current year
1st - Five Star 'J' Farms
2nd - Jacinda & Raelynn Thompson
3rd - Five Star 'J' Farms
4th - Dennis Henderson
5th - Will & Connie Schakel
6th - Dennis Henderson
7th - Murphy Suffolks
8th - Murphy Suffolks
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Five Star 'J' Farms
2nd - Jeremy Russell
3rd - Will & Connie Schakel
4th - Laurissa Sovinec
5th - Murphy Suffolks
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Junior Champion Ewe Lamb
1st - Five Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Junior Reserve Champion Ewe Lamb
1st - Jeremy Russell
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Grand Champion Ewe
1st - Five Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Reserve Grand Champion Ewe
1st - Five Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Best Four Head
1st - Five Star 'J' Farms
2nd - Jeremy Russell
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Flock
1st - Five Star 'J' Farms
SHEEP - SUFFOLK - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Five Star 'J' Farms
SHEEP - TUNIS - Yearling Ram
1st - Michael Niese
2nd - David Brown Farm
3rd - Rocksway Tunis
4th - William Kerns
5th - RQL Farms
6th - Triangle Farms
7th - Todd & Dianna Brisco
8th - Wild Hoof Acres
SHEEP - TUNIS - Fall Ram
1st - RQL Farms
SHEEP - TUNIS - Spring Ram, born Jan 1-Feb 14 of current year
1st - RQL Farms
2nd - Triangle Farms
3rd - William Kerns
4th - Matthew Maag
5th - Wild Hoof Acres
SHEEP - TUNIS - Spring Ram born after Feb. 14 of current year
1st - RQL Farms
2nd - John Reed
3rd - Michael Niese
4th - BWB Farms
5th - William Kerns
6th - Jessica Swihart
7th - Wild Hoof Acres
SHEEP - TUNIS - Slick Shorn Ram Lamb, born Jan 1 & after
1st - Triangle Farms
2nd - BWB Farms
3rd - John Reed
4th - John Reed
SHEEP - TUNIS - Pair Ram Lambs
1st - RQL Farms
2nd - Triangle Farms
3rd - William Kerns
4th - John Reed
5th - Wild Hoof Acres
6th - BWB Farms
SHEEP - TUNIS - Champion Ram
1st - Michael Niese
SHEEP - TUNIS - Reserve Champion Ram
1st - RQL Farms
SHEEP - TUNIS - Yearling Ewe, born Sept 1 - Feb 14 last year
1st - William Kerns
2nd - RQL Farms
3rd - Jessica Swihart
4th - Michael Niese
5th - RQL Farms
6th - Matthew Maag
7th - Carlton & Amanda Summe
8th - Tammy Westcott
9th - Wild Hoof Acres
10th - Todd & Dianna Brisco
11th - Triangle Farms
12th - Wild Hoof Acres
SHEEP - TUNIS - Yearling Ewe born after Feb 14 of last year
1st - William Kerns
2nd - David Brown Farm
3rd - Triangle Farms
4th - Jessica Swihart
5th - David Brown Farm
6th - Todd & Dianna Brisco
7th - Carlton & Amanda Summe
8th - Cripple Creek Ranch
9th - Cripple Creek Ranch
10th - John Reed
11th - Taylor Cheviots/TCT Tunis
SHEEP - TUNIS - Slick Shorn Yearling Ewe, born Sept 1 & after
1st - Porshe Kellems
2nd - Porshe Kellems
3rd - Triangle Farms
4th - John Reed
5th - Taylor Cheviots/TCT Tunis
6th - John Reed
SHEEP - TUNIS - Pair Yearling Ewes
1st - William Kerns
2nd - RQL Farms
3rd - David Brown Farm
4th - Porshe Kellems
5th - Jessica Swihart
6th - Carlton & Amanda Summe
7th - Todd & Dianna Brisco
8th - Triangle Farms
9th - Wild Hoof Acres
10th - John Reed
11th - Cripple Creek Ranch
12th - Taylor Cheviots/TCT Tunis
SHEEP - TUNIS - Fall Ewe
1st - RQL Farms
2nd - William Kerns
3rd - Triangle Farms
4th - William Kerns
SHEEP - TUNIS - Spring Ewe, born Jan 1-Feb 14 of current year
1st - RQL Farms
2nd - Carlton & Amanda Summe
3rd - Matthew Maag
4th - Matthew Maag
5th - William Kerns
6th - David Brown Farm
7th - Tammy Westcott
8th - Triangle Farms
9th - Hope Mann
10th - Jessica Swihart
11th - Taylor Cheviots/TCT Tunis
SHEEP - TUNIS - Spring Ewe, born after Feb 14 of current year
1st - BWB Farms
2nd - Triangle Farms
3rd - RQL Farms
4th - William Kerns
5th - William Kerns
6th - John Reed
7th - BWB Farms
8th - David Brown Farm
9th - Michael Niese
10th - David Brown Farm
11th - Todd & Dianna Brisco
12th - Hope Mann
13th - Wild Hoof Acres
14th - Taylor Cheviots/TCT Tunis
15th - Jessica Swihart
16th - Wild Hoof Acres
SHEEP - TUNIS - Slick Shorn Ewe Lamb, born Jan 1 & after
1st - Triangle Farms
2nd - Tammy Westcott
3rd - John Reed
4th - Triangle Farms
5th - Porshe Kellems
6th - Tammy Westcott
7th - John Reed
SHEEP - TUNIS - Pair Ewe Lambs
1st - RQL Farms
2nd - William Kerns
3rd - Matthew Maag
4th - Triangle Farms
5th - John Reed
6th - BWB Farms
7th - David Brown Farm
8th - Tammy Westcott
9th - Jessica Swihart
10th - Taylor Cheviots/TCT Tunis
11th - Wild Hoof Acres
SHEEP - TUNIS - Champion Ewe
1st - William Kerns
SHEEP - TUNIS - Reserve Champion Ewe
1st - RQL Farms
SHEEP - TUNIS - Best 4 Head
1st - RQL Farms
2nd - William Kerns
3rd - Michael Niese
4th - David Brown Farm
5th - Matthew Maag
6th - Triangle Farms
7th - BWB Farms
8th - Jessica Swihart
9th - John Reed
10th - Todd & Dianna Brisco
11th - Wild Hoof Acres
12th - Taylor Cheviots/TCT Tunis
SHEEP - TUNIS - Flock
1st - RQL Farms
2nd - William Kerns
3rd - David Brown Farm
4th - Triangle Farms
5th - John Reed
6th - Jessica Swihart
7th - Wild Hoof Acres
SHEEP - TUNIS - Premier Exhibitor
1st - RQL Farms
SHEEP - TUNIS - IN Class - Yearling Ram
1st - Triangle Farms
SHEEP - TUNIS - IN Class - Spring ram, born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Triangle Farms
SHEEP - TUNIS - IN Class - Spring ram, born after Feb 14 current year
1st - John Reed
SHEEP - TUNIS - IN Class - Slick shorn ram lamb, born Jan 1 & after
1st - Triangle Farms
2nd - John Reed
3rd - John Reed
SHEEP - TUNIS - IN Class - Pair ram lambs
1st - Triangle Farms
2nd - John Reed
SHEEP - TUNIS - IN Class - Champion Ram
1st - Triangle Farms
SHEEP - TUNIS - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - Triangle Farms
SHEEP - TUNIS - IN Class - Yearling ewe, born Sept 1 - Feb 14 last year
1st - Carlton & Amanda Summe
2nd - Tammy Westcott
3rd - Triangle Farms
SHEEP - TUNIS - IN Class - Yearling ewe, born after Feb 14 last year
1st - Triangle Farms
2nd - Carlton & Amanda Summe
3rd - Cripple Creek Ranch
4th - Cripple Creek Ranch
5th - John Reed
6th - Taylor Cheviots/TCT Tunis
SHEEP - TUNIS - IN Class - Slick shorn yearling ewe, born Sept 1 & after
1st - Porshe Kellems
2nd - Porshe Kellems
3rd - Triangle Farms
4th - John Reed
5th - Taylor Cheviots/TCT Tunis
6th - John Reed
SHEEP - TUNIS - IN Class - Pair yearling ewes
1st - Porshe Kellems
2nd - Carlton & Amanda Summe
3rd - Triangle Farms
4th - John Reed
5th - Cripple Creek Ranch
6th - Taylor Cheviots/TCT Tunis
SHEEP - TUNIS - IN Class - Spring ewe born Jan 1 - Feb 14 current year
1st - Carlton & Amanda Summe
2nd - Tammy Westcott
3rd - Triangle Farms
4th - Taylor Cheviots/TCT Tunis
SHEEP - TUNIS - IN Class - Spring ewe born after Feb 14 current year
1st - Triangle Farms
2nd - John Reed
3rd - Taylor Cheviots/TCT Tunis
SHEEP - TUNIS - IN Class - Slick shorn ewe lamb born Jan 1 & after
1st - Tammy Westcott
2nd - John Reed
3rd - Triangle Farms
4th - Porshe Kellems
5th - Tammy Westcott
6th - John Reed
SHEEP - TUNIS - IN Class - Pair ewe lambs
1st - Triangle Farms
2nd - John Reed
3rd - Tammy Westcott
4th - Taylor Cheviots/TCT Tunis
SHEEP - TUNIS - IN Class - Champion Ewe
1st - Porshe Kellems
SHEEP - TUNIS - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - Porshe Kellems
SHEEP - TUNIS - IN Class - Best 4 Head
1st - Triangle Farms
2nd - John Reed
3rd - Taylor Cheviots/TCT Tunis
SHEEP - TUNIS - IN Class - Flock
1st - Triangle Farms
2nd - John Reed
SHEEP - TUNIS - IN Class - Premier Breeder
1st - Triangle Farms
SHEEP - TEXEL - Ram 1 Year and under 2
1st - Adams Texels
2nd - U.S. Sheep Company
3rd - Alyssa Allen
4th - Rovahale Bays Farm
5th - Michael Bokelman
SHEEP - TEXEL - Ram Lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - Adams Texels
2nd - U.S. Sheep Company
SHEEP - TEXEL - Ram Lamb, born after Feb 14 current year
1st - Adams Texels
2nd - U.S. Sheep Company
3rd - Alyssa Allen
SHEEP - TEXEL - Pair of ram lambs, any age
1st - Adams Texels
2nd - U.S. Sheep Company
SHEEP - TEXEL - Champion Ram
1st - Adams Texels
SHEEP - TEXEL - Reserve Champion Ram
1st - Adams Texels
SHEEP - TEXEL - Ewe 1 year and under 2
1st - Adams Texels
2nd - Adams Texels
3rd - U.S. Sheep Company
4th - U.S. Sheep Company
5th - Alyssa Allen
6th - Mallorie Jennings
7th - Rovahale Bays Farm
8th - Rovahale Bays Farm
9th - Alyssa Allen
10th - Michael Bokelman
11th - Mallorie Jennings
12th - Michael Bokelman
SHEEP - TEXEL - Pair of yearling ewes
1st - Adams Texels
2nd - U.S. Sheep Company
3rd - Alyssa Allen
4th - Rovahale Bays Farm
5th - Michael Bokelman
6th - Mallorie Jennings
SHEEP - TEXEL - Ewe lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - Adams Texels
2nd - Michael Bokelman
3rd - U.S. Sheep Company
4th - Michael Bokelman
SHEEP - TEXEL - Ewe Lamb, born after Feb 14 current year
1st - Adams Texels
2nd - U.S. Sheep Company
3rd - Mallorie Jennings
4th - Thomas Farms Inc.
5th - Thomas Farms Inc.
6th - Arden W Balmer
7th - Mallorie Jennings
SHEEP - TEXEL - Pair of ewe lambs, any age
1st - Adams Texels
2nd - U.S. Sheep Company
3rd - Mallorie Jennings
4th - Michael Bokelman
5th - Thomas Farms Inc.
SHEEP - TEXEL - Champion Ewe
1st - Adams Texels
SHEEP - TEXEL - Reserve Champion Ewe
1st - Adams Texels
SHEEP - TEXEL - Best 4 Head
1st - Adams Texels
2nd - U.S. Sheep Company
3rd - Mallorie Jennings
4th - Alyssa Allen
5th - Michael Bokelman
SHEEP - TEXEL - Flock
1st - Adams Texels
2nd - U.S. Sheep Company
3rd - Michael Bokelman
SHEEP - TEXEL - Premier Exhibitor
1st - Adams Texels
SHEEP - TEXEL - IN Class - Ram 1 Year and under 2
1st - Adams Texels
2nd - U.S. Sheep Company
3rd - Alyssa Allen
4th - Rovahale Bays Farm
5th - Michael Bokelman
SHEEP - TEXEL - IN Class - Ram Lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - Adams Texels
2nd - U.S. Sheep Company
SHEEP - TEXEL - IN Class - Ram Lamb, born after Feb 14 current year
1st - Adams Texels
2nd - U.S. Sheep Company
3rd - Alyssa Allen
SHEEP - TEXEL - IN Class - Pair of ram lambs, any age
1st - Adams Texels
2nd - U.S. Sheep Company
SHEEP - TEXEL - IN Class - Champion Ram
1st - Adams Texels
SHEEP - TEXEL - IN Class - Reserve Champion Ram
1st - Adams Texels
SHEEP - TEXEL - IN Class - Ewe 1 year and under 2
1st - Adams Texels
2nd - Adams Texels
3rd - U.S. Sheep Company
4th - U.S. Sheep Company
5th - Alyssa Allen
6th - Mallorie Jennings
7th - Rovahale Bays Farm
8th - Rovahale Bays Farm
9th - Alyssa Allen
10th - Michael Bokelman
11th - Mallorie Jennings
12th - Michael Bokelman
SHEEP - TEXEL - IN Class - Pair of yearling ewes
1st - Adams Texels
2nd - U.S. Sheep Company
3rd - Alyssa Allen
4th - Rovahale Bays Farm
5th - Michael Bokelman
6` - Mallorie Jennings
SHEEP - TEXEL - IN Class - Ewe Lamb, born Jan 1-Feb 14 current year
1st - Adams Texels
2nd - Michael Bokelman
3rd - U.S. Sheep Company
4th - Michael Bokelman
SHEEP - TEXEL - IN Class - Ewe lamb, born after Feb 14 current year
1st - Adams Texels
2nd - U.S. Sheep Company
3rd - Mallorie Jennings
4th - Thomas Farms Inc.
5th - Thomas Farms Inc.
6th - Arden W Balmer
7th - Mallorie Jennings
SHEEP - TEXEL - IN Class - Pair of ewe lambs, any age
1st - Adams Texels
2nd - U.S. Sheep Company
3rd - Mallorie Jennings
4th - Michael Bokelman
5th - Thomas Farms Inc.
SHEEP - TEXEL - IN Class - Champion Ewe
1st - Adams Texels
SHEEP - TEXEL - IN Class - Reserve Champion Ewe
1st - Adams Texels
SHEEP - TEXEL - IN Class - Best 4 Head
1st - Adams Texels
2nd - U.S. Sheep Company
3rd - Mallorie Jennings
4th - Alyssa Allen
5th - Michael Bokelman
SHEEP - TEXEL - IN Class - Flock
1st - Adams Texels
2nd - U.S. Sheep Company
3rd - Michael Bokelman
SHEEP - TEXEL - IN Class - Premier Indiana Breeder
1st - Adams Texels
SHEEP - WOOL SHOW - Fine (spinning count 64-s to 70-s)
1st - Alison Dodd
2nd - Melinda Burton
SHEEP - WOOL SHOW - 1/2 Blood staple (spinning count 60-s to 62-s)
1st - James Osborn
2nd - Alison Dodd
3rd - Dewayne Brubaker
SHEEP - WOOL SHOW - 3/8 Blood staple (spinning count 56-s to 58-s)
1st - Alison Dodd
2nd - Alison Dodd
3rd - George Crosby & Family
4th - James Osborn
5th - Elizabeth Lovett
6th - Liberty Acres
7th - George Crosby & Family
8th - Elizabeth Lovett
9th - Liberty Acres
10th - James Osborn
SHEEP - WOOL SHOW - 1/4 Blood staple (spinning count 50-s to 54-s)
1st - Liberty Acres
2nd - Liberty Acres
3rd - George Crosby & Family
SHEEP - WOOL SHOW - Low 1/4 Blood staple (spinning count 46-s to 48-s)
1st - Joe Catanzaro and Family
2nd - Carol Ross
SHEEP - WOOL SHOW - Rambouillet
1st - Jeff Brubaker & Family
2nd - Melinda Burton
3rd - Rovahale Bays Farm
4th - Rovahale Bays Farm
5th - Melinda Burton
6th - Jeff Brubaker & Family
7th - Dewayne Brubaker
SHEEP - WOOL SHOW - Shropshire
1st - Jeff Brubaker & Family
2nd - Jeff Brubaker & Family
3rd - David Harrell
SHEEP - WOOL SHOW - Southdown
2nd - Triangle Farms
3rd - Triangle Farms
SHEEP - WOOL SHOW - Oxford
1st - Joshua Hinkle
2nd - Rex & Bobbi Decker
3rd - Joshua Hinkle
4th - John Hinkle
5th - Rex & Bobbi Decker
6th - John Hinkle
SHEEP - WOOL SHOW - Polled Dorset
1st - Rachel A. Bailey
2nd - George Crosby & Family
3rd - George Crosby & Family
4th - Rachel A. Bailey
SHEEP - WOOL SHOW - Border Cheviot
1st - Taylor Cheviots/TCT Tunis
2nd - Ruth Anna & Clark & Crystal Bowles
3rd - Ruth Anna & Clark & Crystal Bowles
SHEEP - WOOL SHOW - Columbia
1st - George Crosby & Family
2nd - George Crosby & Family
SHEEP - WOOL SHOW - Montadale
2nd - George W. Harrell
SHEEP - WOOL SHOW - Shetland
1st - Elizabeth Lovett
2nd - Emma Hopkins
3rd - Bell Creek Farm
4th - Emma Hopkins
5th - Liberty Acres
6th - Joe Catanzaro and Family
7th - Elizabeth Lovett
8th - Bell Creek Farm
9th - Liberty Acres
10th - Joe Catanzaro and Family
11th - Anna Hopkins
12th - Anna Hopkins
SHEEP - WOOL SHOW - Horned Dorset
1st - Joe Crill
2nd - Joe Crill
SHEEP - WOOL SHOW - Texel
1st - Rovahale Bays Farm
2nd - Rovahale Bays Farm
SHEEP - WOOL SHOW - Tunis
1st - Taylor Cheviots/TCT Tunis
2nd - Triangle Farms
3rd - Triangle Farms
SHEEP - WOOL SHOW - Grand Champion Fleece
1st - Alison Dodd
SHEEP - WOOL SHOW - Reserve Grand Champion Fleece
1st - Alison Dodd
SHEEP - WOOL SHOW - All colors, Fleece grades 60's to 70's
2nd - Alison Dodd
3rd - Alison Dodd
SHEEP - WOOL SHOW - All colors, Fleece grades 48's to 58's
1st - Liberty Acres
2nd - Joe Catanzaro and Family
3rd - Elizabeth Lovett
4th - Joe Catanzaro and Family
5th - Liberty Acres
6th - Alison Dodd
7th - Rachel A. Bailey
8th - Rachel A. Bailey
SHEEP - WOOL SHOW - All colors, Fleece grades 36's to 46's
1st - Elizabeth Lovett
2nd - Elizabeth Lovett
3rd - Liberty Acres
4th - Liberty Acres
SHEEP - WOOL SHOW - Champion Colored Fleece
1st - Liberty Acres
SHEEP - WOOL SHOW - Reserve Champion Colored Fleece
1st - Joe Catanzaro and Family
SHEEP - YOUTH WOOL SHOW - Youth- Rambouillet
1st - Rovahale Bays Farm
2nd - Rovahale Bays Farm
SHEEP - YOUTH WOOL SHOW - Youth- Hampshire
2nd - Palmer Farms
SHEEP - YOUTH WOOL SHOW - Youth- Southdown
1st - Laurissa Sovinec
SHEEP - YOUTH WOOL SHOW - Youth- Oxford
2nd - Palmer Farms
3rd - Laurissa Sovinec
SHEEP - YOUTH WOOL SHOW - Youth- Shetland
1st - Emma Hopkins
2nd - Emma Hopkins
3rd - Elizabeth Lovett
4th - Elizabeth Lovett
5th - Anna Hopkins
6th - Anna Hopkins
SHEEP - YOUTH WOOL SHOW - Youth- Texel
1st - Rovahale Bays Farm
2nd - Rovahale Bays Farm
SHEEP - YOUTH WOOL SHOW - Grand Champion Youth Fleece
1st - Emma Hopkins
SHEEP - YOUTH WOOL SHOW - Reserve Grand Champion youth Fleece
1st - Rovahale Bays Farm
SHEEP - YOUTH WOOL SHOW - Youth- All colors, Fleece grades 48's to 58's
1st - Elizabeth Lovett
2nd - Elizabeth Lovett
SHEEP - YOUTH WOOL SHOW - Champion Colored Youth Fleece
1st - Elizabeth Lovett
SHEEP - YOUTH WOOL SHOW - Reserve Champion Colored Youth Fleece
1st - Elizabeth Lovett